Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

BDSM and the City: the actual series

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Babylon, στις 18 Μαρτίου 2009.

  1. Babylon

    Babylon Regular Member

    Εμπνευσμενο απο το thread του Fanshawe https://www.greekbdsmcommunity.com/forums/t15398/

    Αν γυριζοταν λοιπον σειρα "BDSM and the City" ποιες 4 θεωρειτε πως θα επρεπε να πρωταγωνιστουν; Δεν χρειαζεται απαραιτητα να ειναι χολιγουντιανες σταρ, μπορειτε να διαλεξετε απο οποιον χωρο θελετε, οσο διασημες/ασημες, ασχημες/ομορφες θελετε!

    (Επισης δεν χρειαζεται να εχουν σχεση με BDSM, ειπαμε, ηθοποιοι θα ειναι, εναν ρολο θα υποδυονται)
     
  2. Emma

    Emma Contributor

    Η Angelina Jolie, η Lola, η P!nk και η Shannyn Sossamon.

    *** edit ***

    Να συμπληρώσω ότι θα προτιμούσα και ένα male version με τους:

    David Boreanaz, Axl Rose (στα νιάτα του), Incomplete_ και Brandon Flowers.
     
    Last edited: 18 Μαρτίου 2009
  3. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Απάντηση: BDSM and the City: the actual series

    Η Angelina Jolie και εγω. 
     
  4. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: BDSM and the City: the actual series

    Lola,angel7,sorisso solare,Lady Dementia  

    Rep!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Για τον David Boreanaz,όχι τίποτα άλλο δλδ.. 
     
    Last edited: 18 Μαρτίου 2009
  5. Georgia

    Georgia Owned Contributor

    Εγώ και τα ψευτο-υπαρξιακά μου
    Εγώ και οι κ***ες μου
    Εγώ και οι αγκαλίτσες μου
    Εγώ και η ανεξαρτησία μου (η ποιά?)

    εναλλακτικά :
    Lola, Lady Dementia, Madlene, Emma.
    (θέλω μια κόπια όπως και δήποτε)
     
  6. Babylon

    Babylon Regular Member

    Angelina Jolie

     

    Courtney Love

     

    Lucy Liu

     

    Brittany Murphy

     
     
  7. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    προφανως ειμαι ο μαναδικος που απεχθανεται τις ζαρτιερες , τα τακουνια και θεωρω την Αντζελινα μια πολυ μετρια εμφανηση με ανυπαρκτη γοητεια και αμφιλεγομενη θηλυκοτητα ...... τα χειλια της δεν σωζουν την κατασταση στο καθαρα αντρικο προσωπο της ....
    αυτη η γυναικα ποιο πολυ μου φερνει για shemale ... φως φαναρι γιατι αρεσει στις γυναικες αφου εχει τον αντρα μεσα της ....

    εγω θα ψηφιζα :
    Mistres : Τατιανα Στεφανιδου ... δεν ξερω ποσο Κινκυ μυαλο εχει αλλα ειναι αριστοκρατικη , Κυρια και εχει τυπο ...
    Switch : Κατερινα Λεχου ...... ειναι ο τυπος της γυναικας που μου αρεσει ... δειχνει επιμονη αλλα και υποχωρητικοτητα , η εμφανιση της βοηθα πολυ και για τους δυο ρολους..
    Sub : Ελενα Παπαριζου .... παρα το δυναμικο της λουκ .. εχει κατι πανω της που φωναζει : "παρε με και κανε με οτι θες" ....
    Slave : Ασυζητιτη Λιανα Κανελη .... αυτη η κοπελα ειναι για πολυ ξυλο ... μπορει να ειναι η μεγαλη μου αδυναμια και αγαπη (ως μυαλο και πολιτικος) αλλα ειναι τοσο στοματου και εριστικη και προσβλητικη που θελω να την αρπαξω απο το μαλλι να της χωσω τρια χαστουκια που να καταπιει τα τσιγαρα που καπνιζει και μετα να την κατουρησω αφου την εχω πρωτα πνιξει στο σαλιο απο το φτυσιμο .... και να σκεφτητε οτι ειναι η μοναδικη πολιτικος που σεβομαι .....
     
  8. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Απάντηση: Re: BDSM and the City: the actual series

    Σταματα δν αντεχω αλλο, εχω λιωσει στο    
     
  9. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    Re: Απάντηση: Re: BDSM and the City: the actual series

    ... κοιτα ... μην με παρεξηγησεις .. δεν τα λεω με κακια .. την συμπαθω πολυ την Κανελη ....   ... αληθεια λεω ...
     
  10. underherfeet

    underherfeet πέρα βρέχει Contributor

    Re: Απάντηση: Re: BDSM and the City: the actual series

    Κανει μπαμ απο μακρια αυτο....Σκεψου και να την αντιπαθουσες δηλαδη...
    Τι θα της εκανες αληθεια; 
     
  11. Babylon

    Babylon Regular Member

    Καλα, για τις γοβες και τις ζαρτιερες δεν θα διαφωνησω μαζι σου, οχι πως με χαλανε, αλλα πολυ "ευκολη" και καθολου πρωτοτυπη η φαση.

    Τωρα για την Ανζελινα....ααααα......εδω θα τα χαλασουμε. Εχω κανει διατριβη πανω της, την θεωρω το 8ο θαυμα or something. Το προσωπο της και το σωμα της εχουν τελεια ισσοροπια απο γωνιες και καμπυλες, εχει υπεροχα χερια και δαχτυλα και το προσωπο της...αααχ.....υπεροχο σχημα και γωνιες, ομορφα ελαφρως σχιστα, γατισια ματια, τελεια μυτη (αν και την εχει πειραξει λιιιιιγο) και τα χειλη δεν τα σχολιαζω καν. Το αρσενικο στο προσωπο που το ειδες; Μονο στις εντονες γωνιες, ουτε καν στο σχημα του προσωπου.

    Τωρα σχετικα με τη γοητεια, ειναι εντελως υποκειμενικο το θεμα. Η Ανζελινα συνδιαζει θηλυκοτητα και μια "μαγκια" που σε πολλους αντρες "ξενιζει". Δεν πειραζει αγορια, υπαρχουν παντα οι υπολοιπες γυναικες του πλανητη που ειναι λιγοτερο intimidating και ταιριαζουν περισσοτερο στο "γυναικειο" προτυπο των μαμαδων μας.

    Ακους εκει "μετρια" εμφανιση.....

     

    Μιλαμε για την ιδια Στεφανιδου, συνωνυμο της Ελληνικης κατινιας, ξεφτιλας και του Ελληνικου μικροαστισμου;
     
  12. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    ναι καλα ......


    ασε το ρετους στην φωτο ...... μπαμ κανει απο την ομοιομορφια του δερματος
    μοναχα το serial number λειπει απο το προσωπο της ...

    οριστε φυσικες γυναικες ..... :

     

     

     

    η ατελεια ειναι αυτη που κρυβει την γοητεια ....
     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014