Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Bondage και κόμποι

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Τεχνικές' που ξεκίνησε από το μέλος heelssucker, στις 24 Φεβρουαρίου 2019.

  1. heelssucker

    heelssucker New Member

    Καλησπέρα σας,
    ξεκινάω αυτό το θέμα όχι ως ειδικός αλλά γιατί δεν έχω βρει κάτι σχετικό. Όλοι μας σχεδόν ανεβάζουμε φωτογραφίες με δεσίματα κανείς όμως δεν έχει εστιάσει σε αυτό.
    Θα με ενδιέφερε να μάθω να κάνω δεσίματα, πως όμως μπορώ να αρχίσω; Με τι σχοινιά, που μπορώ να βρω και να μάθω τεχνικές;

    Υγ. Με συγχωρείτε αν έχει τεθεί το ζήτημα παλαιότερα, αν ναι παρακαλώ να με παραπεμψετε στη συζήτηση.
     
  2. Queen87

    Queen87 Summer mood Contributor

  3. heelssucker

    heelssucker New Member

    Ευχαριστώ πολύ. Υπάρχουν πολλά αναλυτικά πράγματα σε αυτά τα μηνύματα!

    Δεν ξέρω γιατί δεν κατάφερα να το βρω, παρόλο που έψαχνα στην αναζήτηση.

    Δεν ξέρω μήπως βθα έπρεπε να υπάρχει μια κατηγορία ειδικά για αυτό. Άλλωστε το BDSM ξεκινά με αυτό...
     
  4. MasterK_SlvE

    MasterK_SlvE Τιποτα δεν ειναι λαθος οταν σε κανει ευτιχισμενο

  5. Master Electro-pain

    Master Electro-pain Staff Member

    Στόλισμα...
    Κόσμημα...
    Χρηστικό σε ανύψωση (κυρίως σε σταύρωση)...
    Ή απλά statement κατοχής!