Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Color test

Συζήτηση στο φόρουμ 'Fun & Games' που ξεκίνησε από το μέλος Brigitte, στις 23 Φεβρουαρίου 2017.

  1. vussinada

    vussinada ελεγχόμενη Contributor

    Ααα μπερδευτηκα και τα διαβαζα ολα 90 φ  
     
  2. lara

    lara Αυτοδεσποζόμενη Contributor

    Ahem....


    You are 90% male, 10% female!! According to this color quiz, your dominant gender is male!

    You're an analytical thinker, you like to get your hands dirty, perform physical labor and a cold beer at the end of the day. You sometimes thinks that the whole world rests on your shoulders, and that you have to take care of everything around you. A word of advice - turn to the other people in your life and seek help at times, it's just as rewarding
     
  3. Winter's Dew

    Winter's Dew Regular Member

    Aaaaa εντάξει κορίτσια! Τώρα έχω αρχίσει να έρχομαι στα συγκαλά μου  
    Αχαχαχα...
    @fresh_blood , @charlotte , @lady godiva να'στε καλά.  
    Ισορροπώ επικίνδυνα στη μέση δηλαδή! Αχαχαχαχα  
     
  4. Τώρα που το ανακαλύψαμε κιόλας...το νου σου @Winter's Dew !! χαχαχαχα  
     
    Last edited: 23 Φεβρουαρίου 2017
  5. Elena_gr

    Elena_gr Regular Member

    Εγώ είμαι 50-50
    Πολύ στεναχωρήθηκα
     
  6. lizard_

    lizard_ his only purpose is A's pleasure

    You are 90% female, 10% male!! According to this color quiz, your dominant gender is female!

    You have a big heart, an open mind and you don't mind making the harsh decisions for the betterment of the people around you. You are creative, emotional, spiritual and gifted in every area you choose to explore. Like the great Beyoncé once said - who run the world? GIRLS!!!

    how about that...  
     
  7. lara

    lara Αυτοδεσποζόμενη Contributor

    χαχαχαχαχα
     
  8. Brigitte

    Brigitte Contributor

    Τι γινεται ρε παιδια??  
    Kατι δεν παει καλα με αυτο το τεστ!!  
     
  9. mad_hatter

    mad_hatter You can always take more than nothing

    You are 90% male, 10% female!! According to this color quiz, your dominant gender is male!

    You're an analytical thinker, you like to get your hands dirty, perform physical labor and a cold beer at the end of the day. You sometimes thinks that the whole world rests on your shoulders, and that you have to take care of everything around you. A word of advice - turn to the other people in your life and seek help at times, it's just as rewarding

    οταν ελεγα στη μανα μου οτι επρεπε να με κανει αγορι γελουσε...  
     
  10. lara

    lara Αυτοδεσποζόμενη Contributor

    Κι εγώ τα ίδια έλεγα. Είχα καταστραφεί όταν είχα την 1η έμμηνο ρύση μου γιατι με περίμεναν έξω να παίξουμε πόλεμο και επρεπε να μεινω σπιτι επειδή πονούσα.
    Μια χαρά το τεστ. Απλά λανθασμένα κάποια χαρακτηριστικά ορίζονται ως θυληκά και ως αρσενικα, ενώ είναι άφυλα απλά ανθρώπινα. Προκαταλήψεις και στερεότυπα που ευτυχώς σήμερα πλέον καταρρίπτονται.
     
  11. underherfeet

    underherfeet πέρα βρέχει Contributor

    50-50 είμαι λέει...
    ...εμ γι αυτό κλαίω κάθε που βλέπω εκείνη τη διαφήμιση με τον μπαμπά που πηγαίνει σε σχολή χορού για να χορέψει την κόρη του στον γάμο της...
     
  12. ἀστράρχη

    ἀστράρχη an asteroid ☆•○•°¤●° Contributor

    Εεελαααα ♡

    Θα παρω τον μπαμπα μου τηλ σημερα !!!