Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

.com

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Ricardo, στις 1 Μαρτίου 2009.

?

Κατά μέσο όρο πόσες ώρες την ημέρα είσαι στο internet;

  1. λιγότερο από 1 ώρα

    2 vote(s)
    2,7%
  2. 1-2 ώρες

    6 vote(s)
    8,2%
  3. 2-3 ώρες

    10 vote(s)
    13,7%
  4. 3-4 ώρες

    8 vote(s)
    11,0%
  5. 4-5 ώρες

    10 vote(s)
    13,7%
  6. πάνω από 5 ώρες

    37 vote(s)
    50,7%
  1. Ricardo

    Ricardo Staff Member

    ..
     
  2. Lady_Dementia

    Lady_Dementia DemonLure the Seductive Contributor

    Ξεπαρθενεύω το poll και ομολογώ δημοσίως πως είμαι καμμένη! Ψήφισα το τελευταίο.. 
     
  3. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Απάντηση: @.com

    Δεν εχω καψει ακομα τα εγκεφαλικα μου κυτταρα...ειμαι στο σωστο δρομο ομως:crazy: ψηφισα τν 6η επιλογη.Ζητω το καψιμο 
     
  4. Georgia

    Georgia Owned Contributor

    Θα προσπαθήσω να δικαιολογήσω τα αδικαιολόγητα και θα πω πως από την μια εξαρτάται(από 0 - πολύ παραπάνω από 5 ώρες) και από την άλλη, πως δεν το κάνω για μένα, για τον διαδικτυακό ιστότοπο της φουκαριάρας της σχολής μου το κάνω, που ενημερώνεται συνέχεια(χαχαχα!!) και πρέπει να παρακολουθώ τις εξελίξεις.

    Όχι, δεν μπαίνω στο φόρουμ, ούτε στο youtube, ούτε στο google images, ούτε σε τσοντοσάιτ.
     
  5. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: @.com

    Θέμα ADSL .. 
     
  6. ipakouo_skilaki

    ipakouo_skilaki Regular Member

    Απάντησα 2 με 3 ώρες αν και μάλλον κάποιες μέρες μένω περισσότερο.Πάντως έχει αλλάξει τη ζωή μας.Παλιότερα που δεν υπήρχε είχα άλλες προτεραιότητες.Τώρα με το που θα γυρίσω σπίτι αμέσως θα ανοίξω το laptop.Καλά που είναι και η μικρή και παίζω μαζί της...  
     
  7. Babylon

    Babylon Regular Member

    Η δουλεια μου προυποθετει ανοιχτο υπολογιστη και συχνες επισκεψεις στο ιντερνετ. Και δουλευω πολλες ωρες. Οταν κανω διαλειμμα απο τη δουλεια, χαζευω στο ιντερνετ, η μιλαω με φιλους στο ιντερνετ.

    So do the math.... ; )
     
  8. LordAini

    LordAini Regular Member

    Κλασσικό παράδειγμα υπολογιστάκια. Αντι για τηλεόραση Internet. Αντί για ραδιόφωνο Internet. Αντι για τηλέφωνο Internet.

    Και Georgia: φυσικά, και εγώ μια απο τα ίδια. Μόνο για τη σχολη βρε, μην φανταστείς. Ούτε download με την 24αρα ουτε τίποτα.
     
  9. Lady_Dementia

    Lady_Dementia DemonLure the Seductive Contributor

    @.com

      
     ​
     
  10. Syrah

    Syrah Contributor

    Ψήφισα την έκτη επιλογή.

    Είμαι συνδεμένη στο διαδίκτυο από δύο υπολογιστές, όλο το 24ωρο. Τις περισσότερες εξ αυτών, αυτοί διεξάγουν διεργασίες με χρήση του διαδικτύου, ενώ περίπου 10 ώρες ημερησίως βρίσκομαι σε θέση χειριστή σε έναν εξ αυτών. Χρήση του διαδικτύου για λόγους μη επαγγελματικούς κάνω συνήθως στο νεκρό χρόνο μεταξύ των προαναφερθέντων δραστηριοτήτων.
     
  11. whipmarks

    whipmarks Regular Member

    ειμαι σκλαβος του MATRIX.... 
     
  12. elsaba

    elsaba New Member

    Standard 8ωρο λόγω δουλειάς.....και άλλη μια ώρα στο σπίτι σίγουρα, πολύ είναι?