Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Cuts both ways?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος alkis_sub, στις 28 Σεπτεμβρίου 2005.

  1. alkis_sub

    alkis_sub New Member

    Αναρωτιεμαι για το κατα ποσο βρισκετε ερεθιστικη την αντιθετη κατασταση απ'αυτην που ειστε.Για παραδειγμα αν ειστε Domme θα μπορουσατε να βρεθειτε στη θεση του sub ? Η ερωτηση γινεται οπως καταλαβαινετε, γιατι καποια στιγμή (και με πρωτοβουλια της Κυριας μου), οι ρολοι αντιστραφηκαν και αισθανθηκα μπερδεμενος με αποτελεσμα στη συνεχεια, την παραδειγματικη μου τιμωρια. Τις επομενες φορες οφειλω να ομολογησω παντως, οτι μπηκα πολυ περισσοτερο στο πετσι του ρολου μου και το απολαυσα χωρις την αμηχανια της πρωτης φορας.

    Σημειωστε οτι η Κυρια μου ηταν υπερ της αντιληψης : " Αν δεν σε υποταξουν πρωτα, δεν θα μαθεις ποτε να υποτασεις" .

    alkis_sub
     
  2. slv_hana

    slv_hana Regular Member

    Πιστευω πως θα μου αρεζε η ιδεα να υποταξω καποια γυναικα η καποιον αλλο αντρα αλλα με τον Κυριο μου δε το βρησκω και τοσο καλη ιδεα.Ακομη και να μου το Ζητησει θα δυσκολευτω πααααρα πολυ να το κανω!Για πιο λογο αλλωστε?Σε τι θα Μ/μας βοηθησει?Πιστευω πως το μονο που θα γινει ειναι να μπερδεψουμε τους ρολους Μ/μας με αποτελεσμα να πληρωσω εγω τη νυφη επειδη ισως μετα παρακουσω καποιες εντολες Tου οπως συνεβει σε σενα alki sub. Γι'αυτο ασ'το καλυτερα!! 
     
  3. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Συμφωνώ alkis_sub απόλυτα με την άποψη της Κυρίας σου . Είμαι switch και απολαμβάνω εξίσου και τους δυό ρόλους αρκεί να υπάρχει ένα εύλογο στάδιο μετάβασης από την μία θέση στην άλλη . Ιδίως ψυχολογικής .