Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Dear Diary - S01E01: Καθυστερημένες αποχρώσεις

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Art and Literature' που ξεκίνησε από το μέλος Audiosexual, στις 10 Μαρτίου 2019.

  1. Audiosexual

    Audiosexual Ωχ...

    Καθυστερημένες αποχρώσεις

    Δευτέρα 22 Μαϊου 2017


    Αγαπημένο ημερολόγιο,

    νιώθω περίεργα που έχω να σε πιάσω σχεδόν 25 χρόνια. Σαν να ήσουν φίλη που έχω να δω από το σχολείο, και ξαφνικά τη θυμήθηκα. Νιώθω επίσης περίεργα που σχεδόν 40 χρονών μουλάρα γράφω πάλι ημερολόγιο. Ελπίζω να με συγχωρέσεις, αλλά θέλω να μοιραστώ σκέψεις και πράγματα και δεν ξέρω σε ποιον να τα πω.

    Εχθές το βράδυ, είχα πάει σπίτι της συναδέλφου της Νάντιας που μας είχε καλέσει, εμένα την Κική και την Κατερίνα δηλαδή, για να δούμε ταινία. Εγώ τους είπα ότι ήθελα να δούμε τον Τιτανικό γιατί μου αρέσει πολύ ο Λεονάρντο Νταβίντσι αλλά βάλανε τα γέλια και είπαν ότι θα βάλουν να δούμε τις πενήντα αποχρώσεις του γκρι. Είχα ακούσει ότι βασίζεται σε αληθινή ιστορία και είχε γίνει και βιβλίο, αλλά όταν είπα στον Διομήδη ότι ήθελα να το διαβάσω μου είπε ότι αυτά είναι πράγματα του σατανά και θα καώ στην κόλαση. Ναι ξέρω, θα μου πεις ποιος σκατά είναι Διομήδης και θα έχεις δίκιο γιατί έχουν περάσει τόσα χρόνια και έχεις χάσει επεισόδια. Ο Διομήδης ήταν ο γκόμενος που γουστάραμε όλες στο σχολείο που σου έλεγα τότε. Ε μετά από πολλά χρόνια τον κατάφερα. Βέβαια είχε χοντρύνει και έκανε καράφλα, αλλά δεν πειράζει εγώ τον ήθελα. Κρίμα που στο τέλος βγήκε gay και με χώρισε.

    Αλλά έλεγα για τις πενήντα αποχρώσεις. Την είδαμε την ταινία. Δεν κατάλαβα γιατί μου έλεγε ο Διομήδης ότι είναι του Σατανά. Αισθηματική ταινία είναι με μία καλούλα άβγαλτη που τα φτιάχνει με ένα συμβολαιογράφο, αλλά αυτός τη δένει και τη δέρνει και την πάει βόλτες με το ελικόπτερο. Δεν έβγαλα και πολύ νόημα, αλλά να σου πω το κρίμα μου, όταν την έδενε και την έδερνε εγώ καύλωσα αλλά δεν είπα τίποτα στα κορίτσια γιατί ντράπηκα.

    Στο έχω πει και από παλιά ότι καυλώνω εύκολα. Ε, δεν έχει αλλάξει αυτό. Αλλά το σκεφτόμουν μετά όλο το βράδυ γιατί αισθανόμουν άσχημα που καύλωσα με αυτό αλλά σκεφτόμουν το Διομήδη να με δέρνει και έβαλα τα κλάματα, και σήμερα στη δουλειά έπιασα εμπιστευτικά τη Νάντια και της το είπα. Μου είπε να μην ντρέπομαι και ότι καμιά φορά και εκείνη το σκέφτεται και ότι υπάρχουν πολλοί που καυλώνουν με αυτό και να ξεχάσω το Διομήδη γιατί είναι μαλάκας. Μου είπε μάλιστα να μπω σε μία σελίδα που λέγεται *** για να μάθω περισσότερα και να γνωρίσω κόσμο που του αρέσει, και είπε ότι είναι σαν το φέησμπουκ, οπότε γράφτηκα αλλά μάλλον με δουλεύει γιατί μου φαίνεται σαν τσοντοσάιτ.

    Ντράπηκα να σου πω την αλήθεια αλλά έφτιαξα λογαριασμό και μετά μου έλεγε να συμπληρώσω το προφίλ μου. Μετανιώνω που έκανα κοπάνα στα Αγγλικά στο σχολείο γιατί τα μισά που διάβαζα δεν τα καταλάβαινα. Είπα ότι είμαι 35 χρονών. Ελπίζω ότι δεν θα το πάρει κανεις χαμπάρι. Μετά με ρώταγε τι γεύση παγωτό μου αρέσει. Δεν είχε φράουλα, μόνο κάτι γκουρμεδιές που δεν τις ξέρω. Νομίζω στρατσιατέλα και καϊμάκι φλέξιμπλ κάτι τέτοιο, οπότε διάλεξα βανίλια παρότι δεν μου αρέσει γιατί ήταν η μόνη γεύση που ήξερα. Δεν το διακινδυνεύω με τις άλλες γιατί δεν ξέρεις ποτέ, τόσο περίεργα που τα έγραφε μπορεί να είναι γεύση συκώτι, και το σιχαίνομαι το συκώτι. Έβαλα και φωτογραφία προφίλ, μία από τις απόκριες του 2011 που είχα ντυθεί νοσοκόμα και φαινόμουν πολύ σέξι.

    Είχε και άλλα που μου έλεγε να συμπληρώσω αλλά δεν έβγαλα άκρη. Θα ρωτήσω αύριο τη Νάντια μπας και με βοηθήσει. Πάω όμως τώρα για ύπνο γιατί έχει πάει αργά και δουλεύω ξημερώματα. Θα σου γράψω αύριο.

    ΧΟΧΟΧΟ

    Επόμενο >
     
    Last edited: 10 Μαρτίου 2019
  2. Queen87

    Queen87 Summer mood Contributor

    Εγώ πάλι νιώθω περίεργα που δηλώνεις στο προφίλ σου male και στην ιστορία σου δηλώνεις μουλάρα.

    Επίσης...

    Θέλω να πιστεύω οτι έκανες επίτιδες το σαρδάμ με τον Ντι Κάπριο....
     
  3. Audiosexual

    Audiosexual Ωχ...


    Με τέτοιο μούσι σίγουρα δεν περνάω για female  

    Είμαι μεν ο συγγραφέας.. αλλά δεν είμαι η ηρωίδα της ιστορίας  

    Ο Ντι Κάπριο δεν ήταν καν σαρδάμ, και σαφώς ήταν επίτηδες   Θα το διαπιστώσεις στη συνέχεια της ιστορίας...  
     
  4. Cinnamon

    Cinnamon Mary Celeste

    ..... εγώ πάλι είμαι σίγουρη γλυκειά μου βασίλισσα
    Ο άνθρωπος έχει απίστευτο χιούμορ, δεν υπάρχει!!    
     
  5. Queen87

    Queen87 Summer mood Contributor

    Έχει όντως.... και εγώ γέλασα πολύ. Άμαν πια με αυτό το φέτ. Όλοι σας έχετε!!
     
  6. Cinnamon

    Cinnamon Mary Celeste

    Ούτε εγώ έχω, γίναμε δυό   
     
  7. anmaya

    anmaya Enjoying, learning, living

    Καλώς ήρθες