Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Dear Diary - S01E02: Τι προμηνύουν τα μαύρα και τα κόκκινα κοράκια;

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Art and Literature' που ξεκίνησε από το μέλος Audiosexual, στις 10 Μαρτίου 2019.

  1. Audiosexual

    Audiosexual Ωχ...

    Τι προμηνύουν τα μαύρα και τα κόκκινα κοράκια;

    Τρίτη, 23 Μαΐου 2017


    Αγαπημένο ημερολόγιο,

    δεν έπρεπε να βάλω φωτογραφία με στολή νοσοκόμας. Σκατά! Δεν έπρεπε να βάλω καν φωτογραφία. Το πρωί στο γραφείο ήρθε ο Δημητράκης από το τεχνικό τμήμα και με δούλευε μιλώντας μου βλάχικα. Και δεν μας τα είχες πει αυτά Κλάρα. Δεν σου φαινόταν ότι ήσουν κείν' κει. Και να ρωτάω η κακομοίρα ποιό εκείνο εκεί είμαι, και να γελάει ο μαλάκας και μετά με άρχισε στο δούλεμα νομίζοντας ότι είμαι καμία ηλίθια. Να πάμε λέει μαζί αύριο στους Νιρβάνα. Τί λες ρε γκούφη, του λέω! Οι Νιρβάνα έχουν πεθάνει σε αεροπορικό ατύχημα, αλλά και να μην είχαν πεθάνει δεν θα κάνανε συναυλία μεσοβδόμαδα. Γέλασε ακόμα πιο πολύ. Αυτοί οι τεχνικοί είναι πολύ κακοί άνθρωποι. Του είπα να μην πει τίποτα σε κανέναν, αλλά μου είπε ότι δεν χρειάζεται να πει τίποτα, και ότι τα πράγματα μιλάνε μόνα τους.

    Αλλά πέρα από το δούλεμα φοβήθηκα γιατί αν δουν και άλλοι από το γραφείο τη φωτογραφία θα με περάσουν για καμιά ανώμαλη και δεν θα ξέρω που να κρυφτώ. Έτρεξα να μπω από το κομπιούτερ της δουλειάς για να τη σβήσω, αλλά δεν μπορούσα να μπω στο φέτλαϊφ. Μου έγραφε ότι απαγορεύεται το φάιρμπολ ή κάτι τέτοιο. Μέχρι να σχολάσω με είχαν ζώσει τα φίδια. 5 χτύπησα κάρτα, 5 και 10 ήμουν σπίτι.

    Ανέβασα μία φωτογραφία της Κλάραμπελ από το Μίκυ Μάους. Θυμάσαι που σου έλεγα που με φωνάζανε έτσι στο σχολείο και εγώ έκλαιγα; Τελικά μεγαλώνοντας μου αρέσει. Έσβησα και την κανονική μου φωτογραφία. Δηλαδή όχι μόνη μου. Προσπάθησα στην αρχή και δεν τα κατάφερα και πήρα τηλέφωνο τη Νάντια να με βοηθήσει. Πάλι καλά δηλαδή γιατί δεν νομίζω ότι μόνη μου θα τα κατάφερνα, και επίσης δεν θα ήξερα τι είναι αυτοί οι αριθμοί 41, 83 και 58 δίπλα στο φακελάκι, στα ανθρωπάκια και το παπάκι. Μου εξήγησε ότι το πρώτο είναι μηνύματα που μου έχουν στείλει, το δεύτερο αιτήματα φιλίας και το τρίτο τα λάικς. Πάτησα στα λάικς και μου έλεγε ότι με αγαπάνε, αλλά δεν μπορώ να καταλάβω γιατί, αφού δεν έχω μιλήσει σε κανένα.

    Έκλεισα τη Νάντια και αποφάσισα να διαβάσω τα μηνύματα που μου στείλανε. Δεν έχω προλάβει να τα διαβάσω ακόμα όλα, αλλά η Νάντια μου έλεγε μπαρούφες. Δεν είναι σαν το φέησμπουκ. Είναι πολύ χειρότερο από το φέησμπουκ. Καταρχήν δεν έχω ξαναδεί τόσες πούτσες μαζεμένες από την πενταήμερη. Ίσιες, στραβές, κοντές, μακρυές, χοντρές, λεπτές.. είχε και κάποιες πούτσες μαϊμούδες, σε κλουβιά σαν τον ζωολογικό κήπο. Τρία μηνύματα ήταν μεγάλα και στα Αγγλικά αλλά βαρέθηκα να τα διαβάσω και απάντησα και στα 3 sorry i am boring. Μετά είχε 3-4 μηνύματα που λέγανε ότι είναι άρρωστοι και θέλουν να τους περιθάλψω. Χα Χα, γελάσαμε! Ύστερα είχε 3 που θέλανε να μου γλύψουν τα πόδια. Και μόνο στην ιδέα με πιάνει εμετός. Και τώρα που το σκέφτομαι, να θυμηθώ να πλύνω τα πόδια μου μόλις τελειώσω να σου γράφω γιατί έβγαλα τα all star και μπορεί τελικά να μην είναι από τα μηνύματα ο εμετός. Τους απάντησα μπλιαξ. Είχε και ένα που έλεγε hello από έναν με μια κόκκινη μούρη και σκιάχτηκα λίγο και δεν απάντησα.

    Μετά ήταν ένας που μου είχε στείλει 10 μηνύματα. Στο πρώτο μου έλεγε γεια, στο επόμενο τι κάνεις, μετά μου έλεγε ότι θέλει να με πάρει στα τέσσερα, ύστερα με ρώταγε γιατί δεν του απαντάω, μετά άρχισε να με βρίζει, μετά να με ρωτάει ποια νομίζει ότι είμαι, και μετά ξανά να με βρίζει, και στο τέλος να με απειλεί ότι ξέρει ποια είμαι και που μένω. Φοβήθηκα πολύ εκείνη τη στιγμή και πήγα να τραβήξω το καλώδιο του κομπιούτερ από τη πρίζα, αλλά ευτυχώς διάβασα και το επόμενο που έλεγε ότι θα τα πει όλα στους γονείς μου. Α ναι αγαπημένο μου ημερολόγιο, είναι στα επεισόδια που σου λέω ότι έχεις χάσει. Οι γονείς μου έχουν πεθάνει εδώ και χρόνια. Μάλλον με πέρασε για κάποια άλλη, όπως είχε γίνει παλιότερα με ένα φίλο του Διομήδη στο φέησμπουκ που μου έστελνε κάτι σεξουλιάρικα αλλά τελικά μου είπε ότι νόμιζε πως τα έστελνε στην κοπέλα του, οπότε του απάντησα "λάθος" και ηρέμησα.

    Πέτυχα και ένα μήνυμα από έναν που είχε ένα κόκκινο γαρίφαλο για φωτογραφία. Μου είπε ότι τον λένε Αργύρη και ότι του έκανα εντύπωση και θα ήθελε πολύ να γνωριστούμε. Μου φάνηκε εντάξει τύπος, αλλά δεν είχα κουράγιο να του απαντήσω μετά από τόσα μηνύματα που διάβασα. Θα του απαντήσω αύριο όμως. Είμαι λίγο επιφυλακτική όμως, γιατί διάλεξε να βάλει σοκολατούχο γάλα για ψευδώνυμο και μάλιστα κόκκινο. Ψιτ αγοράκι, κόκκινο καρνέισον πίναμε όταν ήμασταν νιάνιαρα.

    Τα υπόλοιπα μηνύματα θα τα διαβάσω αύριο και θα σου πω τις λεπτομέρειες στο ραντεβού μας. Προς το παρόν σε αφήνω. Πάω να πλύνω τα πόδια μου.

    XOXOXO

    < Προηγούμενο | Επόμενο >
     
    Last edited: 10 Μαρτίου 2019
  2. Invisible Ypsilon

    Invisible Ypsilon Regular Member

       

    Όλα τα λεφτά! Τι μου θυμίζει, τι μου θυμίζει... 
     
  3. Cinnamon

    Cinnamon Mary Celeste

    Κρύβε λόγια εσύ μαρτυριαρα!
    Οι δικοί μας εδώ δεν κάνουν τέτοια πράματα, μόνο αυτοί εκεί στο Φετ ,οι χαλασμένοι  
    (αν δεν παινέψεις το σπίτι σου θα πέσει να σε πλακώσει  )
     
  4.