Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Dear DreamMaster...

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος DreamMaster, στις 27 Μαρτίου 2006.

  1. DreamMaster

    DreamMaster Regular Member

    Πληροφορήθηκα προσφάτως ότι κομμάτια της προσωπικής, ιδιωτικής μου αλληλογραφίας με άλλα μέλη έχουν γίνει κοινός τόπος. Οχι από καμμιά “τρύπα” ασφαλείας του συστήματος και των κωδικών, μην τρομάζετε. Οι ίδιοι οι παραλήπτες τους (για την ακρίβεια, οι παραλήπτριες) ακούω πως την επιδεικνύουν σε άλλα μέλη (προς γέλωτα; ως τρόπαιον; προς μίμηση; προς αποφυγή; all of the above?)

    Οπωσδήποτε σε κάποιο επίπεδο περιποιεί τιμή να διακινείται η ιδιωτική σου αλληλογραφία δημοσίως ενόσω είσαι εν ζωή – πόσοι το έζησαν αυτό;

    Σκεπτόμενος ότι θα μπορούσα να ωφεληθώ και εγώ από την έκδοση των Opera Postia μου τόσα χρόνια στο Δίκτυο, είπα σήμερα να κάνω ένα τεστ με επιλογές από την fun-ταστική πρόσφατη αλληλογραφία μου. Κάθε σύμπτωση με πρόσωπα και πράγματα είναι εντελώς ατυχής.

    Ελπίζω να τα απολαύσετε – είναι και λίγο διδακτικά σε μερικά σημεία. Και βέβαια, για τ΄όνομα του Δαρβίνου, μην αρχίσουμε το γνωστό ανέκδοτο με τον Jesus (Μήπως εγώ Κύριε; Μήπως εγώ 


    Dear DreamMaster,

    Wow! Μιλάμε, έχω πάθει πλάκα μαζί σου παππού! Πού τα ξέρεις όλα αυτά; Θέλω να το κάνουμε απόψε κιόλας – θέλω να δω πως γαμάει ο Πάπυρος-Λαρούς! Το τηλέφωνο μου είναι 69... και θα σε περιμένω στο εξοχικό μου στη Ραφήνα, απόψε κιόλας. Super!

    Fuck-toy-girl, 19 ετών

    ΥΓ. Εκτός αν είσαι παντρεμένος, αρραβωνιασμένος ή δεσμευμένος.


    Γλυκειά μου fuck-toy-girl,

    Με συγκίνησε πολύ το μήνυμά σου.. «που ‘ναι τα χρόνια, ωραία χρόνια, να μας ζεστάνουν στην παγωνιά» σκέφτηκα, αλλά το ‘διωξα αμέσως γιατί πού να το ξέρεις εσύ αυτό το κομμάτι!

    Εσπευσα να σου γράψω κάποια ατάκα για να πιάσουμε επαφή, του στυλ «έχεις ακούσει ότι στην ‘Κόλαση’ του Δάντη έχει γράψει στίχους η Ναταλία Γερμανού; Wow!» αλλά το υστερόγραφό σου με τσάκισε.

    Επρεπε να γνωρίζεις ότι, από χρόνια, ο Πάπυρος Λαρούς παντρεύτηκε την Μπριτάνικα. Αψευδής μάρτυρας το Παπυράκι (που παρά το όνομά του, που μικροδείχνει, είναι γκουμούτσα ολόκληρη).

    Λυπάμαι για λογαριασμό μου (για το account μου, που θα ΄λεγες και συ),
    Dream


    Dear DreamMaster,

    Πρέπει να σας ομολογήσω ότι ένιωσα μια κάποια απογοήτευση από την χτεσινή μας συνάντηση. Δεν θέλω να πω ότι δεν ήσασταν ακριβώς όπως μου είχατε περιγράψει, με όλες τις λεπτομέρειες. Κι από όλα τα γραπτά σας, πράγματι έβγαινε αυτό ακριβώς που είστε. Αν θέλω να είμαι δίκαιη πρέπει να το πω: είσαστε ακριβώς όπως σας φανταζόμουν! Κι ακόμη χειρότερα: όπως ακριβώς σας αναζητούσα, πολύ καιρό. Ισως και χρόνια ολόκληρα.

    Αυτό όμως πιστεύω είναι τελικά που με απογοήτευσε σε εσάς. Δεν ήσασταν διόλου διαφορετικός από ότι σας περίμενα. Δεν με εκπλήξατε καθόλου!

    Λυπάμαι, μου είναι δύσκολο να το περιγράψω καλύτερα. Ναι, απογοητεύτηκα γιατί ήσασταν ακριβώς όπως σας φανταζόμουν!

    Psagmeni, Ετών 28


    Γλυκειά μου psagmeni,

    Σε καταλαβαίνω απόλυτα. Κανείς στον κόσμο δεν έχει απογοητευτεί από το πόσο ‘πιστός’ στον εαυτό μου είμαι, περισσότερο από εμένα τον ίδιο. Οσες φορές προσπάθησα να με αλλάξω, πάλι στο τέλος, φτυστός εγώ ο ίδιος έβγαινα. Απηύδησα. Και εγκατέλειψα. Ποτέ δεν θα είμαι καλύτερός μου. Και δεν πρόκειται για λογοπαίγνιο.

    Από την άλλη, γνωρίζω πως δεν υπάρχει χειρότερο από τις προσευχές που εισακούστηκαν. Νομίζω γι αυτές σταμάτησα και γω από χρόνια να προσεύχομαι, όχι για τις άλλες που μένουν ανεκπλήρωτες. Πολύ καλύτερα από όσο θα μπορούσα να το πούν το εξηγούν οι Placebo στο άσμα ασμάτων του, Protect me from what I want.

    Λυπάμαι και γω. Πολύ βαθιά.
    Dream



    Dear DreamMaster,

    Συναντήθηκα πρόσφατα με κάποιον Κυρίαρχο του σάιτ.. Μολονότι αυτός ως εμφάνιση δεν μπορώ να πω ότι μου έκανε κλικ, ένιωσα πολύ παράξενα... τα λόγια του, η ικανοποίηση του όταν εκτελούσα τις προσταγές του... μπορώ να πω ότι μου φάνηκαν πολύ ερεθιστικά. Από την άλλη, η ιδέα και μόνο ότι θα παραδοθώ άνευ όρων σε κάποιον άγνωστό μου με απωθεί. Γιατί αυτό μου ζητά. Πρώτα να παραδοθώ και μετά θα με αγγίξει. Δεν υπήρξε ως τώρα ερωτική επαφή. Συμφωνήσαμε να το πάμε βήμα-βήμα.

    Εκείνος λέει πως είμαι «καρασκλαβάρα». Εγώ όμως αμφιβάλω. Θα ήθελα τη γνώμη σας.

    Les_na_mai? 43 ετών.


    Γλυκειά μου les_na_mai?,

    Δεν έχω ίχνος ειρωνείας στα δάχτυλά μου όταν γράφω πόσο σε ζηλεύω που καταφέρνεις στα 43 σου να μην ξέρεις τί είσαι. Τί ευδαιμονική τσίμπλα διατήρησης νεότητας πρέπει να φράζει τόσα χρόνια τα μάτια σου για να μην κοιτιέσαι, να μην κατασταλάζεις - ούτως ειπείν, να μη γερνάς! Και στο λέγω τούτο εγώ, που δυσφορώ ολημερίς, από τα 25 μου «τετελεσμένος».

    Δύσκολο το ερώτημα του αν είσαι κι αν δεν είσαι... Πώς να αποφανθώ εγώ ή άλλος ειδικός; Κι αν διαφωνήσουμε;

    Αλλά για να μην ξεχνώ και τις ειρωνικές μου ικανότητες, προτείνω το εξής: για να το τεστάρεις ανώδυνα, στην ψυχή και στο σώμα, αποκτάς έναν τετραψήφιο αριθμό (π.χ. 6969 που κάνει και kinky) και ζητάς από όλους όσους ξέρεις να στείλουν SMS «einai» αν πιστεύουν ότι είσαι, «den einai» αν πιστεύουν ότι δεν είσαι – 0.93 ευρώ το SMS πλέον ΦΠΑ. Πες τους να μη βάλουν εισαγωγικά, κρασάρει το λογισμικό – το ‘γραψε ένας βλάκας, στο γραφείο μου!

    Με τα έσοδα, αν μεν βγει ότι είσαι, πας ένα ’μστερνταμ για εντατικά flogging, άν όχι, πας μια Μαδαγασκάρη και ματσουλάς βανίλιες σε αιώρα.

    Τι λες;
    Dream



    Dear DreamMaster,

    Κάθε Σας λέξη τεντώνει το κορμί μου. Νιώθω τα λόγια Σας να γλιστράνε στις λαγώνες μου σα δάχτυλα που [..... κλπ. κλπ. καβλωτικά ευχολόγια, μπλα-μπλα, και κύριε ελέησον, του στυλ, μπροστά σου ο Χένρι Μίλλερ έγραφε λίστες για ψώνια σε σούπερ μάρκετ, εναλλάξ με περιγραφές για τις χυμώδεις της διαστάσεις κλπ. κλπ. ....]

    Γι αυτό λοιπόν αποφάσισα να Σας παραδοθώ πλήρως. Απόψε κιόλας, αν το θελήσετε. Θέλω να μου φερθείτε όπως Εσείς κρίνετε πως θα Σας ευαρεστήσει. Θα Σας ακολουθήσω σε όποιο δρόμο μου χαράξετε. Από σήμερα, Σεις είστε πλέον ο Κύριος της ηδονής και της οδύνης μου.

    Ταπεινή Σας δούλη,

    Ναδίρ, ετών 32.


    Γλυκειά μου Ναδίρ,

    Με τιμά και με συγκινεί η άνευ όρων παράδοσή σας, σε έναν καθόλα άγνωστό σας. Θαυμάζω την ικανότητά σας μέσα από τις λέξεις μου και μόνο, να δείτε τα μονοπάτια στα οποία μπορώ να σας οδηγήσω. Εχω αποφασίσει να μην συναντώ πλέον ανθρώπους που γνωρίζω από το Δίκτυο, αλλά η πρότασή σας με συγκλονίζει.

    Μου λέτε “άνευ όρων” και μοιάζετε να το εννοείτε. Ας μη μακρηγορούμε λοιπόν.

    Ακουσε, μικρή μου, πώς ακριβώς θα γίνει:

    Στις 10:30 θα πας σε ένα ξενοδοχείο των 70 ευρώ που θα σου πώ τελευταία στιγμή...
    ..θα πληρώσεις ένα δίκλινο στο όνομά σου και μετά θα μου στείλεις με sms τον αριθμό δωματίου..
    ..αυτή θα είναι η τελευταία μας επικοινωνία...
    ..μόλις μπεις μέσα θα γδυθείς και θα κυκλοφορείς γυμνή με κλειστή την τηλεόραση..
    ...δεν θα πιείς, γιατί η τσίχλα δεν κρύβει το αλκοόλ και όταν έρθω δεν θα μυρίζεις τσίχλα, ούτε τσιγάρο...
    ...θα σε βρώ γυμνή και εντελώς στεγνή, δηλ. δεν θα έχεις χαιδευτεί ή υγρανθεί με οποιονδήποτε τρόπο..
    ..η μπανιέρα θα είναι ολόστεγνη και θα μυρίζεις ανάμεσα στα σκέλια ακόμη σαπούνι...
    ..στις 11:00 ακριβώς θα βγάλεις από την τσάντα σου ένα Flit enema που θα έχεις αγοράσει από ένα φαρμακείο και θα το κάνεις μόνη σου ξαπλώνοντας στο πλάι, στο αριστερό σου πλευρό, από την μεριά της καρδιάς..
    ...θα το κρατήσεις μέσα σου τουλάχιστον πέντε λεπτά, πριν πας στην τουαλέτα..
    ..θα είσαι πολύ προσκετική να μην λερωθείς, γιατί δεν θα μπορείς να πλυθείς..
    ..κάθε παραπάνω λεπτό από τα πέντε θα είναι νίκη σου...
    ...θα έρθω στις 11:30 ακριβώς..
    ...θα χτυπήσω την πόρτα, θα την λιγανοίξεις χωρίς να κοιτάξεις, και θα τρέξεις κατευθείαν να πας στο κρεβάτι και να στηθείς στα τέσσερα, με τρόπο που να μην με βλέπεις..
    ..θα μπω μέσα (μόνος ή με παρέα) για να επιθεωρήσω/ουμε αυτά που σου είπα ...
    ..το πρόσωπο σου θα είναι στο κρεβάτι, γυρισμένο δεξιά για να αναπνέεις, και να μπορούν τα δάχτυλα μου να βρουν το στόμα σου, για να τα γλείψεις...
    ..και δεν θα γυρίσεις μέχρι να σου πώ, ότι κι αν κάνω.
    ...το πιθανότερο, δεν θα μάθεις ποτέ, ποιός είμαι, τί και γιατί...

    Ενδεχομένως, να αποφασίσω να μην έρθω τελικά.


    Προσμένω τον αριθμό του κινητού σας,
    Dream

    [Σ.σ. Δεν απάντησε ποτέ σε αυτό. Λες να με πέρασε για κανάν ψυχάκια; Αβυσσος....]

    Dear DreamMaster,

    Ρε Dreamako, πώς την είδες δηλαδή; Σου λέω να βρεθούμε και μου λες «γιατί;» και «για τί;». Ανθρώπινα βρε να βρεθούμε. Να γνωριστούμε. Εγώ άμα δε δω άνθρωπο δεν καταλαβαίνω αν είναι αληθινός.

    Μήπως έχεις κολλήσει λίγο παραπάνω στην οθόνη από όσο πρέπει; Ξέρεις, υπάρχει και ζωή εκεί έξω. Για ξεκόλλα να ζήσεις και λιγάκι, άντε ντε...

    Sub_with_a_TIT_tude, 30 ετών


    Γλυκειά μου Sub_with_a_TIT_tude,

    Σε ευχαριστώ. Πρώτα απ΄όλα γιατί καταλαβαίνω πλέον ότι δεν έχουμε βρεθεί ανθρώπινα και δεν έχουμε γνωριστεί ήδη, μέσα από την ηλεκτρονική μας επικοινωνία. Μιλάω με troll τόσον καιρό, γαμώ την τρέλα μου!

    Ή μήπως, είσαι από αυτές που πάνε σε μπαρ κι αν ανταλλάξουν κανά δυό κουβέντες με κάποιον του λένε, «άσε, ως εδώ, για να μη χάνουμε την ώρα μας, στείλε μου ένα ιμέιλ αύριο, να αρχίσουμε να γνωριζόμαστε καλύτερα»;

    Εγώ πάλι, όταν θέλω να γράψω μπαίνω σε φόρουμ. Οταν θέλω να γνωρίσω κόσμο face to face πάω σε μπαρ, γήπεδα, εστιατόρια, τράπεζες, ΙΚΑ, πλατείες, καραμπόλες, ασανσέρ, ... (μια φορά έβγαλα γκόμενα σε μνημόσυνο - στα 23 μου βέβαια...). Σε κανένα από αυτά τα μέρη δεν έχω αναρτήσει γραπτό κείμενο (κάτι με spray που έγραφα παλιά έξω από ΔΟΥ δεν τα υπόγραφα), κι όμως έχω κάνει τόσες γνωριμίες... Πες με παλιομοδίτη.

    Επίσης, εικάζω ότι είσαι εξαίρετη «φατσοκόφτρια» - κόβεις φάτσες και βγάζεις συμπέρασμα.

    Εγώ δεν έχω αυτή την ικανότητα. Ακόμη χειρότερα, συχνά η φάτσα με οδηγεί σε λάθος συμπεράσματα. Συμφωνούμε σε κάτι: δεν πιστεύω εύκολα ότι ο άλλος είναι αληθινός αν δεν τον δω, αλλά αν τον δω, δεν σημαίνει πως μπορώ να καταλάβω αν είναι αληθινός.

    Με προσβάλεις λίγο, με την ιδέα ότι είμαι διανοητικά ανάπηρος, οπότε δεν βλέπω ότι υπάρχει χώρος για γνωριμίες στο φόρουμ για να πάω εκεί να δραστηριοποιηθώ – αλλά δε βαριέσαι.

    Και για το ενδιαφέρον για τις εξόδους μου ευχαριστώ, αλλά δεν μπορώ να μην απαντήσω: από πίτα που δεν τρως, τί σε μέλλει κι αν καεί;

    Dream


    Dear DreamMaster,

    Το ξανασκέφτηκα αυτό που σου είχα πει, να συναντηθούμε και μάλλον άλλαξα γνώμη. Σκέφτηκα ότι από τη μια εγώ με τα προβλήματά μου, από την άλλη κι εσύ με τις εμπλοκές της ζωής σου που μου περιέγραψες και τα ταξίδια σου, δύσκολα θα έχουμε χρόνο να συναντιόμαστε. Αστο καλύτερα, εγώ έχω ανάγκη από κάποιον που να μπορεί να είναι εκεί όταν τον θέλω και μπορώ εγώ. Το ξέρω ότι αυτό δεν ακούγεται πολύ υποτακτικό, αλλά... έτσι είμαι εγώ!  

    Κάμα Τσούχτρα, ετών 28, ύπανδρος και μητέρα δύο υγιέστατων τέκνων



    Γλυκειά μου Κάμα Τσούχτρα,

    Έχεις απόλυτο δίκιο στα χωροχρονικά θέματα και δίκιο βουνό στο ότι έχεις κάθε δικαίωμα να επιλέξεις αυτό που σου ταιριάζει. Αυτό που ψάχνεις όμως έχει όνομα, έχει γλώσσα και θρησκεία και παππού σε μέρη αυτόνομα μέσα στην Τουρκοκρατία – γιατί δεν το ζητάς με το όνομά του; Μακάριοι οι αιτούντες!

    Dream



    Κάθε λέξη που έχω λάβει στο Inbox μου όλα αυτά τα χρόνια ως persona, αλλά και ειδικά σε αυτό το σάιτ είναι τίτλος τιμής ασύγκριτος ως προς τις κολακείες και τα συγχαρίκια (αλλά και τα καντήλια) που έχω λάβει σε άλλα Inboxes μου. Σας ευχαριστώ απείρως όλους και όλες. Δεν έγραψα τα παραπάνω για να ειρωνευτώ ή να διακωμωδήσω. Το έκανα για να φέρω στα χείλη σας έναν κλαυσίγελο και να επισημάνω τις δυσκολίες που έχει η επικοινωνία μεταξύ των ανθρώπων όποιο και αν είναι το μέσο. Ιδίως όταν είναι σκοτεινό το μήνυμα.Σας προτρέπω να φωτίσετε το μήνυμα.


    --------------------------------------------------------------------------------------
    Είμαστε όλοι μας σταρ της (CC)TV.
     
  2. Guest05

    Guest05 Guest

    Πόσο μακρυά είναι το παρακάτω;

    Η ζωή κυλούσε ήρεμα στο σπίτι του «Big BDSM Brother»

    Ήταν νωρίς το βράδυ, και οι τρόφιμοι είχαν αρχίσει να ηρεμούν μετά από μια ακόμα κουραστική μέρα απόλυτης απραξίας. Στο σαλόνι, ο MasterJP ανέλυε τη αρχή της απροσδιοριστίας του Heisenberg στην tenter_lilly, ενώ ο Dream είχε βυθιστεί σε μια περίπλοκη παρτίδα σκάκι με τη γκραν μετρ carissa[L_T]. Η zinnia έπλενε τα πιάτα, η MPSLAVE έπλενε τα δόντια της και ο Oscarwil έπλενε τα σκατουλάκια του σκυλιού. Τότε μπήκε Astarty από τον κήπο, όπου είχε περάσει τις τελευταίες 22 ώρες κάνοντας γιόγκα, και απήγγειλε ένα στίχο του Πάμπλο Νερούδα:

    «Μαγνόλια ακτινοβόλα στον αφρό ξεδεμένη,
    μαγνητική γυρίστρα που ανθίζει ο θάνατός της
    κι ακατάπαυστα γίνεται και ξεγίνεται τίποτα:
    τριμμένο αλάτι, διάφεγγο θαλάσσιο πηγαινέλα»


    «Yeah man», είπε ο Oscarwil και έπιασε κατά λάθος ένα σκατουλάκι. «Oh shit», είπε.

    «Λοιπόν κοίτα να δεις», είπε ο MasterJP και χάιδεψε το ξανθό του γένι. «Είναι αδύνατο να προσδιορίσεις με ακρίβεια ταυτόχρονα τη θέση και την ταχύτητα ενός σωματιδίου». «Κι όμως», είπε η tenter_lilly με το μελαγχολικό της ύφος, «θυμάμαι μια φορά που το είχα κάνει». Ο MasterJP προσπάθησε να της εξηγήσει από την αρχή την κβαντική φύση των υποατομικών σωματιδίων αλλά ήταν αργά. Η tenter_lilly είχε χαθεί στο σκοτεινό παράλληλο σύμπαν της και έβλεπε ένα όνειρο.
    «Ρε συ κουμπάρε», είπε ο Dream. «Τουτ ιδουώ μου έκαν Ρουά Ματ». Η carissa[L_T] είχε ένα θριαμβευτικό χαμόγελο ζωγραφισμένο στα χείλη. «Μου έκανε επίθεση Γιαρουζέλσκι», δήλωσε ο Dream. Η αλήθεια ήταν ότι ο Dream προσπάθησε να το παίξει Στηβ Μακ Κουίν και κατάπιε δυο δικά του πιόνια, δημιουργώντας ρήγμα στην άμυνά του, αλλά ταυτόχρονα ικανοποιώντας την ακόρεστη πείνα του. Ακόμα η αλήθεια ήταν ότι δεν υπάρχει επίθεση Γιαρουζέλσκι.

    Εκείνη τη στιγμή η anasia βγήκε από το δωμάτιο επικοινωνίας με το φάκελο. Οι τρόφιμοι μαζεύτηκαν στο σαλόνι και απλώθηκαν στους καναπέδες. Όλοι κοιτούσαν με αγωνία την πυρομαλλούσα anasia. «Η αποστολή μας είναι...» είπε αυτή, και άνοιξε το φάκελο,«...να μαντέψουμε το όνομα του Big Brother!». «Ωωωωωω» είπαν όλοι, και ξεκίνησαν με ενθουσιασμό τη δουλειά, για να φέρουν εις πέρας άλλη μια δύσκολη αποστολή.
    Μετά από τρεις ώρες ένας από αυτούς κινήθηκε πρώτος, και ήταν ο δραστήριος Incomplete_ που πήγε να κατουρήσει.
    Οι άλλοι συνέχιζαν να κοιτάζουν ο ένας τον άλλο και να δουλεύουν για την αποστολή τους, ψάχνοντας κάπου στο σύμπαν της tenter_lilly. «Einai poly kourastikh auth h apostolh, man» είπε ο Oscarwil, και συμφώνησαν όλοι.

    «Ο Big Brother έχει αρχίσει να μας δυσκολεύει τα μάλλα», σημείωσε με ευφράδεια και παρρησία ο Maley .
    «Αυτά γίνονται όταν οι σκλάβοι ανέχονται την καταπίεση του δυνάστη», αναφώνησε η Astarty με επαναστατικό σθένος.
    «Συμφωνώ» είπε ο ΜαυροΒασίλης. «Για μένα ο ου Big Brother αντιπροσωπεύει το κεφάλαιο, που εκμεταλλεύεται την υπεραξία της εργασίας του προλεταριάτου».

    Ο αμερικανοθρεμμένος Oscarwil πετάχτηκε ολόρθος. «To kefalaio eksasfalizei thn aukshsh ths paragwgikothtas kai thn apodotikothta twn agorwn, man», είπε.
    Η Seirhna σηκώθηκε και πλησίασε τον τατουαζοφόρο Oscarwil. «Όταν θα έρθει η επανάσταση, θα ρίξουμε τους κεφαλαιούχους στα αλατορυχεία», τον απείλησε «Και σένανε πρώτο πρώτο». «Get outta ma face, », απάντησε ο κόκκινος από οργή Oscarwil.
    «Ειρήνη αδέρφια» φώναξε η illusion, και έτρεξε να μπει ανάμεσά τους για να τους χωρίσει. Η SM_Art_Lady φώναζε «Βάρα τον! Χτύπα τον στη μούρη!», άγνωστο σε ποιόν, η Phaedra άρχισε να τραγουδά «Τη Υπερμάχω», και η hliostalaxth άρχισε να χορεύει κλακέτες και να κάνει φατσούλες στις κάμερες.

    Και μετά όλοι έκατσαν πάλι στους καναπέδες και κοίταζαν τον Χάινριχ που πέταγε τα τραπουλόχαρτα ένα ένα σε ένα μπωλ, γιατί δεν είχαν που αλλού να πάνε και τι άλλο να κάνουνε. Τότε η tenter_lilly, που τόση ώρα κοίταζε με άδειο βλέμμα την ασχολία του Χάινριχ, επέστρεψε από το σύμπαν της και είπε: «Ξέρω πως λένε τον Big Brother. Το είδα στο όνειρό μου». Όλοι την κοίταξαν με απορία. «Τον λένε…….αχ». Αίμα , σκοτάδι ένας πυροβολισμός την ξάπλωσε στο πάτωμα

    Η άγνωστη γνωστή και ως bathy_larigki ( ολοι οι άνθρωποι του προέδρου ) γύρισε στον Dream « Ω Βου σε τρέ σαρμάν » « Ε βου οσί κι αμάν αμάν » ανταπάντησε αυτός ….

    ...Έτσι η ζωή κυλούσε ήρεμα στο σπίτι του «Big BDSM Brother»
     
  3. SM_Art_Lady

    SM_Art_Lady Contributor

    RE: RE: Dear DreamMaster...

    DreamMaster έξυπνα ευρηματικός ...όπως πάντα άλλωστε
    Δηλώνω θαυμάστρια σου
     
    Άπαιχτο και ευχάριστο!!
    'Eνα από τα καλύτερα σου!!!
    Νομίζω ότι μας έχεις φακελώσει όλους. Υποπτεύομαι ότι ο Βig Brother είσαι εσύ.
    Η τέχνη θέλει φαντασία που πιστεύω ότι την έχεις Χάινριχ_φον_Κλάιστ…
    To διασκέδασα πάντως, αλλά το post είναι σε λάθος thread (νομίζω)
     
     
  4. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Σχεδόν ζηλεύω την πειθαρχία που επιβάλεις στις εικόνες σου   Όλες τακτοποιημένες στις κατάλληλες θέσεις έτσι ώστε αν κάποιος καταφέρει να δει την εικόνα από πιο "μακριά" , να διαβάσει το νέο κείμενο που προκύπτει ...
     
  5. Dome of Affection

    Dome of Affection Contributor

    έξοχο!!! Just to the point Xάινριχ
     
  6. llazouli

    llazouli Contributor

    Κύριε Χάινριχ, εις το όνομα ημών των απανταχού αοιδών που μείναμε στην απέξω, Διαμαρτυρόμαστε ENTONWS και θα υποβάλουμε ένσταση να ακυρωθεί το ριάλιτι μπιντισιέμ ως στημένο και προμελετημένο, διότι τα πραγματικά ταλέντα μείναμε εκτός παιχνιδιού και τώρα άδουμε στο μπάνιο με ακροατήριο αυτά και μόνα τα παπάκια μας...

    DearDream, έχεις γίνει πλεον εφιάλτης για τον μοσχοαναθρεμμένο μου καντηλανάφτη, δεν δύναται να εννοήσει το ανέλπιδον του έρωτος του κι όσα μαγικά φίλτρα κι αν τον ποτίζω, το πάθος του προς εσέ παραμένει ασίγαστο.
    Πες μου σε παρακαλώ πώς τους αφιονίζεις...με ποιο μαγικό ραβδάκι, ώστε άρρενα και θήλεα πίνουνε νεράκι στ’ όνομά σου;
     
  7. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Ύστερα από προτροπή της SM_Art_Lady , διευκρινίζω το σε ποιον αναφερόμουν . Στον ΧφΚ . Πιστεύω ότι από εδώ και πέρα η συζήτηση πρέπεί να εξελιχθεί σε κάποιο άλλο thread . Νομίζω το μωσαικό του Χφκ , κρύβει κάτι πολύ σημαντικό και προκαλώ τον ίδιο να το δηλώσει απερίφραστα   . Άλλωστε μάλλον ήρθε η ώρα αγαπητέ να αποτινάξετε την θέση του εμπρηστή και να βγείτε μπροστά από το μύθο σας , για να δηλώσετε τις απόψεις σας για το forum . Οι κοινωνίες ξεκινούν τυχαία , από μια αθώα αφορμή , από εκεί και πέρα γίνεται αγώνας για να αποκτήσουν ταυτότητα , που τις περισσότερες φορές δεν στηρίζεται στην συνισταμένη ανάγκη όλων , αλλά σε αυτή των πεφωτισμένων . Είναι η ώρα μάλλον να μπουν κάποιες σταθερές βάσεις ή να το γκρεμίσουμε και να απολαύσουμε την αναρχία , στις Τελευταίες Μέρες Της Πομπηίας . Η συνέχεια στο thread Greek Bdsm Community , που θα ανοίξω σε λίγα λεπτά.
     
  8. Guest05

    Guest05 Guest

    RE: RE: Dear DreamMaster...

    Καθήμενος ημέραν τινά επί του καθίσματος διαδικτυακού καφέ του Πειραιώς είδα την προτροπή σας δια να δηλώσω απεριφράστως την γνώμην μου.

    Εγκαταλείποντας την καθαρεύουσα θα απαντήσω εις την αμερικανικήν γλώσσα απείρως οικειοτέρα εις μετέχοντες στο BDSM lifestyle .

    Με λίγα λόγια «Who cares?» «Who gives a shit?» «Ποιος νοιάζεται για την γνώμη μου ; »

    Μην σκας αγαπητέ μου για την γνώμη και τον ρόλο μου , το πρώτο το κρατώ για μένα το δεύτερο το δηλώνω στο στάτους μου ( Master ) . Σε αυτόν τον τόπο πολλές απορίες μας γεννιούνται και άλλες τόσες απαντήσεις βρίσκουμε …μόνοι μας