Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Eκτός θέματος και άνευ τίτλου

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Emma, στις 24 Σεπτεμβρίου 2007.

  1. rea..

    rea.. Contributor

    Παρακαλώ, αλίμονο..

    Τόσο εγώ όσο και άλλα μέλη έχουμε δοκιμάσει αυτήν την πριβέ απαξίωση..δεν είναι το βίτσιο μας. Καλή συνέχεια.
     
  2. Θρυαλλίς

    Θρυαλλίς Staff Member

    Θα σου πρότεινα λοιπον πριν μου /μας προσαψεις κάτι τέτοιο, γιατί εγώ δεν έχω δει ούτε ένα μήνυμα στο support για το συγκεκριμένο θέμα και όλα έχουν κάποιο όριο, να μου υποδείξεις ποιος και πότε το έκανε, αφού ξέρεις καλύτερα από εμένα.

    Ούτε ένα μήνυμα δεν έχει έρθει. (αναρωτιέμαι γιατί)

    Μπλα, μπλα μπλα δημόσια για κάτι που δεν σας αφορά και στην τελική δεν είμαστε υποχρεωμένοι να δώσουμε απαντήσεις, ειδικά δημόσια,όπως επίσης δεν εκθέτουμε τους χρήστες για πράγματα τα οποία γνωρίζουμε μόνο εμείς και οι ίδιοι ή χειρότερα εμείς εν άγνοια τους.

    Ποτέ δεν έχω αρνηθεί την πριβε συζήτηση με κανέναν χρήστη για κάποιο σοβαρό θέμα. Ευχαριστώ πολύ, επίσης

    (Στάλιν)
     
  3. rea..

    rea.. Contributor

    I rest my case..

    Ανά 3-4 σελίδες υπάρχει ο ίδιος προβληματισμός δημόσια από παλιά και νέα μέλη και καμία κατ ιδίαν προσέγγιση. Ο ένας λόγος που συμβαίνει αυτό είναι επειδή σε προηγούμενες προσεγγίσεις κατ ιδίαν υπήρχε χάσμα συνεννόησης και ο άλλος γιατί δεν αφορά κανέναν σε προσωπικό βαθμό αλλά σαν γενική επιθυμία των μελών.
    Δεν βρίσκετε καμία υποχρέωση να απαντήσετε σε δεκάδες ποστ δημόσια φανερά και σβησμένα που αφορούν την διαχείριση του συγκεκριμένου νήματος?
    Εγώ αυτό το μεταφράζω σαν απαξίωση.

    Από εκεί και πέρα, μιλάω για την πολιτική της διαχείρισης και δεν στοχεύω σε εσένα προσωπικά. Πραγματικά η φωτογραφίες σου είναι πολύ όμορφες.
     
  4. angel42

    angel42 Regular Member

    Εγώ μίλησα για λειτουργικότητα σε αυτό το νήμα. Ένα κομμάτι της είναι τα like... Ένα άλλο κομμάτι της είναι η χρήση που γίνεται από τους συμμετέχοντες... Φτάσαμε στο επίπεδο να ταλαιπωρούμαστε εδώ και κάτι μήνες από μία "αντιεξουσιαστική" καμπάνια του στυλ "@λεφτεριά στα πιτόγυρα" κάθε τρεις και λίγο, να ανακηρρύσονται επαναστάσεις για τη "μεγάλη" καταστολή του να αφαιρούνται κατόπιν οι άσχετες εικόνες με το νήμα ή η "και καλά κρυμμένες επί προσωπικού κωλοδαχτυλομπηχτές", και στη συνέχεια παρεμβάσεις επιπέδου νηπιαγωγίου που δυστυχώς επίσης καλά κρατούν ακόμα του στυλ οι "κακοί διαχειριστές" από εδώ, οι καλοί "αδικοκατεσταλμένοι" από εκεί... Ωραίες και οι πλάκες και τα αστειάκια και το "χιούμορ" παιζάκια, αλλά το αποτέλεσμα είναι όλα αυτά να έχουν χαλάσει την απόλαυση και τη συμμετοχή κι ένα σωρό άλλων ανθρώπων (των περισσοτέρων) που ουδεμία συμμετοχή έχουν σε αυτά τα καθαρά προσωπικά παιχνιδάκια εξουσίας, αντεξουσίας και αυτοδικαίωσης... Παρακαλώ λοιπόν θερμά την προσωπική Μου άποψη για τη λειτουργικότητα και την απόλαυση αυτού του νήματος να μη την επικαλείται κανείς ώστε να συνεχίζεται ένα ανούσιο πατιρντί... Παρακαλώ επίσης τους διαχειριστές αν κρίνουν ότι όλη αυτή η συζήτηση ταλαιπωρεί περισσότερο ένα ήδη ταλαιπωρημένο νήμα να τη μεταφέρουν όπου θέλουν... Ευχαριστώ πολύ. Α.
     
  5. Θρυαλλίς

    Θρυαλλίς Staff Member

    Όχι
     
  6. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    Ο tempora o mores...
     
  7. εγραψα κα εγω οτι θα επρεπε να γινει ψηφοφορια για το like,αλλα ενοχλησε παρα πολυ.ουτε εδω δεν το βλεπω
     
  8. angel42

    angel42 Regular Member

    O mores o tempora   Θα μπορούσε να πάει κι έτσι   Α.
     
  9. dina

    dina Σκλαβα της Brt Contributor

    Έχω κι εγώ κάτι σε λατινικό!
    Δεν ταιριάζει ακριβως,αλλά μου αρέσει  

     
     
  10. Mr__despicable

    Mr__despicable Regular Member

         
     
  11. Θρυαλλίς

    Θρυαλλίς Staff Member

    Το δικό σου είναι καλύτερο. Μάλιστα θα εφαρμόσω αυτό που μου πρότεινες, ακόμα γελάω ..
     
  12. dina

    dina Σκλαβα της Brt Contributor

    Να μου το λες λίγο πριν όμως,να προλαβαίνω να φτιάχνω ποπ κορν