Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Eκτός θέματος και άνευ τίτλου

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Emma, στις 24 Σεπτεμβρίου 2007.

  1. moxito

    moxito Travel for the dream!!!

    Χαχαχα....Έχεις απολυτο δικιοοοοο

    Αλλα εσυ εισαι φιλη μου,σωστα(?)!!!θα μου δεινεις κουραγιο εξω απο το παραθυρο που θα κρυφωκοιταω εεεεε...

    Δεν πιστευω να κανεις κομμα με την αλλη σαδιστρια..Παναγια μου,δεν θελω να το δω αυτο ουτε στους εφιάλτες μου!!!
     
  2. Alice in wonderland

    Alice in wonderland sui generis Contributor

    Αν και φίλη σου...Δεν υπόσχομαι τπτ
     
  3. moxito

    moxito Travel for the dream!!!

    Αμααααααανννν


    Λικιζουμεεεεε;;;Ειλικρινά αναρωτιέμαι,πως μπορεις να αφησεις μονο,ερμαιο και απροστάτευτο,ενα τοσο γλυκουλικο κοριτσακι μπροστα σε μια σαδιστρια,που ενδεχομενος δεν θα γνωριζεις τις προθεσεις της...Ειναι σκληρο αυτο...Σαν το χρυπημα του Στεφανακου,χαχα..

    Μολις καταχθηκες στο αντιπαλο στρατοπεδο τωρα...Αλλα να ξες...Η Εβιτα δεν μασαει  
     
  4. Alice in wonderland

    Alice in wonderland sui generis Contributor

    Για να βρεθείς στα χέρια της σημαίνει ότι το ήθελες...οπότε σαν καλή φίλη θα κάτσω να απολαύσω το θέαμα
     
  5. moxito

    moxito Travel for the dream!!!

    Χαχαχα...Και δεν μπορω να τις αναγνωρισω...

    Αυτο ειναι το κακο..χαχα

    Ααααααα,ετσι εεεεεε...Θα φροντισω λοιπον,στις επόμενες κοπελες που θα γνωρισω πρωτα να ρωταω το status και μετα το ονομα τους   
     
  6. Alice in wonderland

    Alice in wonderland sui generis Contributor

     
     
  7. brenda

    brenda FU very much

    Σωστά, γιατί να είναι η μετάφραση του κειμένου εντός θέματος;
    Προφανώς είναι εκτός θέματος.
    Τι να πω;
    Έχω βαρεθεί να λέω, ειλικρινά. 
    Βάλτε το ανάμεσα στις πλακίτσες και τα γελάκια, εσείς ξέρετε καλύτερα. 
     
  8. Alice in wonderland

    Alice in wonderland sui generis Contributor

    Λαικ
     
  9. lexy

    lexy .ti.va.

    Αναρωτιέμαι κι εγώ το ίδιο με την @brenda . Έχει θέση εδώ η μετάφραση του illusion;
    Άλλωστε, ο δημιουργός έδωσε πράσινο φως ώστε να μεταφραστεί.
     
  10. brenda

    brenda FU very much

    Κι εγώ έφαγα μια ώρα να το μεταφράσω και να το γράψω, σόρι κιόλας, δεν θα το ξανακάνω, υπόσχομαι.
    Η κατάστασις είναι πλέον ανήκεστος... 
     
  11. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Δεν μπορώ να απαντήσω την ερώτησή σου αυτή γιατί βασικά έχω την ίδια απορία. Σε κάθε περίπτωση η μετάφραση σου είναι εξαιρετική.
     
  12. Θρυαλλίς

    Θρυαλλίς Staff Member

    Επανήλθε είπαμε, επανήλθε!