Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Eκτός θέματος και άνευ τίτλου

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Emma, στις 24 Σεπτεμβρίου 2007.

  1. Alpha Wolf

    Alpha Wolf Ενας, αλλα Λυκος.

    Μηπως εχει τρεις προσωπικοτητες, μια για καθε βυζγι ?  
     
  2. whisperer

    whisperer Regular Member

     
     
  3. lizard_

    lizard_ his only purpose is A's pleasure

    Πολλα εχει γραψει κι αυτος κι εσυ. Αλλα επειδη ειναι νωστη η συμπαθεια που εχετε ο ενας για τον αλλον, δεν προκειται να ασχοληθουμε για το τι θα πει ο ενας για τον αλλον και αντιστροφα. Οποτε αν εχετε σκοπο να το μετατρεψετε σε διαγωνισμο τυπου ποιος την εχει μεγλυτερη, σας λεω προκαταβολικα οτι... Στο πουλι μας!
     
  4. Alpha Wolf

    Alpha Wolf Ενας, αλλα Λυκος.

    Εγω θα σου πω δυο αληθειες, θες να τις ακουσεις (διαβασεις ) ή οχι, στο ΤΕΡΑΣΤΙΟ μου.
    Η δευτερη αληθεια ειναι, οντως το εχω μεγαλο. Πηγα να παρω μεζουρα και δεν εβρισκα. (κι εγω σ αγαπαω)
    Η πρωτη αληθεια ειναι, εκανα event και τον καλεσα με Π.Μ. Γιατι εγω δεν κραταω κακιες. Δεν ηρθε (ασχολιαστο) αρα οντως επαληθευσα το παραπανω.
     
  5. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    Απ' αυτό...
     
  6. Alpha Wolf

    Alpha Wolf Ενας, αλλα Λυκος.

    να σε δω ρε πουστη μου ΜΙΑ φορα να απαντας επι της ουσιας, να παω να γινω καλογερος στο θιβετ. Με ξουρισμενο κεφαλι και πορτοκαλι κελεμπια. Και τατουαζ την ημερομηνια και το λινκ.
     
  7. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

  8. Alpha Wolf

    Alpha Wolf Ενας, αλλα Λυκος.

    Αυτα κανεις και θα λαβεις Π.Μ. απο τον καθε λογης TopMasterAfentis69....
     
  9. Alpha Wolf

    Alpha Wolf Ενας, αλλα Λυκος.

    γιατι, οταν τον καλεσαμε, ηρθε ?

    ωχ μωρε. Ασχολησου με κατι εποικοδομητικο.

    Καλοπροαιρετα τυο λεω, κι ας ακουγεται/διαβαζεται "καπως".
     
  10. lizard_

    lizard_ his only purpose is A's pleasure

    Εσυ τωρα απαντας εκ μερους της?
     
  11. Alpha Wolf

    Alpha Wolf Ενας, αλλα Λυκος.

    σου δινω αυτη την εντυπωση ? Οτι κρυβομαι πισω απο καποιον/αν ?
     
  12. lizard_

    lizard_ his only purpose is A's pleasure

    Μου δινεις την εντυπωση οτι αν ειχε ερθει στη συναντηση σου θα του παταγες και like...