Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Eκτός θέματος και άνευ τίτλου

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Emma, στις 24 Σεπτεμβρίου 2007.

  1. Programming error.... Λάθος priviledges στο νήμα
    Το μεταφέρεις που το μεταφέρεις μετέφερε και το index μη γράφουμε τζάμπα από το κινητό
     
  2. estelwen

    estelwen χρήσιμη Contributor

    Στην πραγματικότητα ο Καίσαρας είπε "Πεθαίνω που πεθαίνω, δεν δίνετε το όνομά μου σε μια σαλάτα, να με θυμάται ο κόσμος;"
    Οι συνωμότες όμως θίχτηκαν που ο Καίσαρας δεν τους πήρε καθόλου στα σοβαρά, οπότε σκάρωσαν και διέδωσαν μια πιο δραματική έκδοση, αν και λόγω αυτής ο Βρούτος δεν ξανασταύρωσε γκόμενα και εν τέλει αυτοκτόνησε.

     ​
     
  3. rea..

    rea.. Contributor

    χαχαχαχαχαχαχα ... <3
     
  4. tithon

    tithon Contributor

    παρά τα θρυλούμενα, αναλυτές ισχυρίζονται πως ο βρούτος έπεσε πάνω σε πηρούνι, κι όχι μαχαίρι, σε μιά προσπάθεια να φύγει με αριθμό πληγών συγκρίσιμων, μερικώς, με του καίσαρα. το γεγονός αυτό επηρέασε καθοριστικά και την ιστορική πορεία της σαλάτας.
     
  5. MasterJp

    MasterJp Advisor Staff Member In Loving Memory

    Η στάση σας
    δεν συνάδει με έμμεσες προτροπές όπως
    Όταν έχει επισημανθεί
    Εκτός εάν ο στόχος είναι
    κάτι που ουσιαστικά δεν αρνείστε
    όσον αφορά τους μορμόνους, όλως τυχαίως, σας διέφυγε το "εξελικτικά"
     
  6. AlexanderV

    AlexanderV Contributor

    Η αλήθεια είναι πως ανέμενα ότι θα επικαλεστείτε αυτήν αναφορά. Κι εφ' όσον είστε ικανότατος στην παρατήρηση της λεπτομέρειας, θα συμβάλλω στη διατήρηση της συζητήσεως στο αυτό μήκος κύματος αναφέροντας απλά πως στο πρώτο ορθογώνιο αναφέρομαι σε προσωπική μου επιδίωξη, ενώ στη δεύτερη αναφέρομαι μη-προσωπικά στο τι μπορεί να επιδιωχθεί.
     
  7. AlexanderV

    AlexanderV Contributor

    Η αλήθεια είναι πως ο έλεγχος του πληθυσμού και των ενεργειών του εντός του φόρουμ είναι δική σας αρμοδιότητα και όχι δική μου. Δεν μπορώ να επομιστώ ρόλο ούτε ευθύνη που δε μου ανήκει. Μου ανήκει ο ρόλος του αλληλεπιδρόντα με άλλα μέλη εντός των πλαισίων της κοσμιότητας και του σεβασμού της προσωπικότητας των υπολοίπων.
     
  8. MasterJp

    MasterJp Advisor Staff Member In Loving Memory

    Εφ' όσον δέχεστε πως
    και βδελυσσόμενος την δίκην προθέσεων διατίθεμαι να δεχθώ το
    εύχομαι να το επαληθεύσετε διατηρώντας τις διερευνήσεις σας στη σφαίρα του πρώτου ορθογωνίου, το ίδιο και τις προτροπές σας.
     
  9. AlexanderV

    AlexanderV Contributor

    Πώς θα μπορούσα να αρνηθώ κάτι που έχω γράψει δημοσίως? Να μετατρέπεται η υποθετική πρόταση σε παραδοχή, όμως, αυτό είναι ένα άλμα συλλογιστικής που ούτε εσείς θα έπρεπε να αρνηθείτε.
     
  10. MasterJp

    MasterJp Advisor Staff Member In Loving Memory

    Όχι όταν η κατακλείδα, συμπερασματική πρόταση επιβεβαιώνει την υποθετική πρόταση / πρόθεση.
     
  11. AlexanderV

    AlexanderV Contributor

    Μα όταν είστε ο επικεφαλής ενός φόρουμ δεν έχετε χρεία ευχών. Καθορίζετε και πράττετε. Απλά θα έχει ενδιαφέρον ο μανδύας με τον οποίο θα επενδυθεί η προσχηματική αιτιολόγηση της απόφασης... Εκτός αν η ευλογοφάνεια ούτως ή άλλως παρέλκει...
     
  12. AlexanderV

    AlexanderV Contributor

    Σαφώς, όταν υφίσταται απτή συμπερασματική πρόταση, θα συμφωνήσω μαζί σας. Μόνο που αυτή δεν υφίσταται στη συγκεκριμένη περίπτωση, εφ' όσον αμφότεροι διαβάζουμε το ίδιο κείμενο...