Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Eκτός θέματος και άνευ τίτλου

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Emma, στις 24 Σεπτεμβρίου 2007.

  1. tithon

    tithon Contributor

    καλόν ύπνο.
     
  2. Alice in wonderland

    Alice in wonderland sui generis Contributor

    Μου μυρίζει ψημένο ψωμί στα κάρβουνα με λιωμένο βουτυρακι και αλατακι....
    Αχ άτιμο πράγμα....
     
  3. bumblebee

    bumblebee Contributor

    Ειναι σκληρο μου οριο να βγαζω φωτογραφιες με το τσουτσουνι εξω και να τις βαζω στο φορουμ, αλλα να ξερεις οτι αν με πιεσεις λιγο ισως και να το ξεπερασω  

    Αφου δεν μου ειπαν τα συντροφια αν τελικα θα νιωσω ωραιος και γαματος και θα γεμισω εξτρα αυτοπεποιθηση, ξεπερνωντας με πιεση ενα οριο, τουλαχιστον να το μαθω απο πρωτο χερι μονος μου  

    Καλα μου το λεγανε. Αν θες κατι να μαθεις μαθε το μονος σου

     
     
  4. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    Νύχτωσε χωρίς φεγγάρι,
    το σκοτάδι είναι βαθύ.
    κι όμως μια στιχομυθία
    εδώ πέρα έχει βρεθεί...
    ...
    Με του μπούμπλε τις μπηχτούλες
    και του έσπι το ρεβέρ
    εκατάντησε η σελήνη
    να γυρνά χωρίς ταγιέρ...
    ...
    Αχ βρε παλιομισοφόργια
    αν δεν θέλουτι τα όργια
    τι γυρεύουτι τα όρια..?

    Αχ βρε παλιομισοφόργια
    άλλο είναι η ανηφόρια
    κι άλλο μπέργκερ από σόγια...
    ...
    Ώπα, ώπα, ώπα τις...
     
  5. Θρυαλλίς

    Θρυαλλίς Staff Member

    Μαζί θα επανατοποθετησουμε τα σκληρά σου όρια και επειδή είμαι στις καλές μου θα σου δώσω και safeword :

    "Το βράδυ ντυνομαι τραβεστί και κάνω πιάτσα στην Πανόρμου"

    ΥΓ. Επρεπε να με αφήσεις κλειδωμένη στο "μπουντρουμι" 2 μέρες  
     
  6. tithon

    tithon Contributor

    πολλοί δεν κατάλαβαν τον διάλογο  
     
  7. Alpha Wolf

    Alpha Wolf Ενας, αλλα Λυκος.

    Καταρχην, δεν ειναι διαλογος. Ο διαλογος ειναι μεσο επικοινωνιας, πρις επιλυση διαφορων και χρειαζεται αντιλογο. Επιλυσες εσυ καποια διαφορα? Καταλαβες εστω τι σου λενε?

    Ξεκινας ειρωνικες επιθεσεις, απο την θεση οτι κατεχεις την μια και πληρη αληθεια, εντελως αυθαιρετα και στηριζομενος σε εντελως επιδερμικες γνωσεις, και μολις δεις οτι σουρχεται ψιλη βροχη, ξεγλιστρας σε ολοενα και διαφορετικο αντικειμενο, πσντα με ειρωνια. Σαν συνομιλητης εισαι βαρετος λογω προβλεψιμης συμπεριφορας και θεματολογιας και η ολη διαδικασια ειναι ανευ ουσιας. Αποτελεσμα μηδεν. Για πιστους και οπαδους, θεος. Ξαναμετρηθειτε

    Κι οποιος οποια λεει οτι δεν καταλαβε, απλα δεν θελει να καταλαβει. Αναταρασσει το status quo. Αδιανοητο.
    Θυμαμαι και μια ψυχη που τοχε κανει καραμελα ¨δεν καταλαβα τιποτα¨. Μαθαμε στα ακαταλαβιστικα και τα ταχαμου αλλά σκονταφτουμε στο κρασπεδο.

    λυπηρο....
     
    Last edited: 20 Αυγούστου 2019
  8. margarita_nikolayevna

    margarita_nikolayevna Δ Contributor

    Έκλαψα    
     
  9. Alpha Wolf

    Alpha Wolf Ενας, αλλα Λυκος.

    Εγω να δεις....
     
  10. tithon

    tithon Contributor

    πολύ κλάμα    



    την προσοχή σας στους διαλόγους.   
     
  11. Ken Jackson

    Ken Jackson Imperious, choleric, irascible

  12. estarian

    estarian New Member

    Φετιχιστικά συμπεράσματα απο τις φετινές διακοπές:

    1. Οι παραλίες γυμνιστών τρεντάρουν περισσότερο μεταξύ των ελλήνων σε σχέση με παλιότερα.
    2. Νομίζω οι ανδρες μόνοι είναι περισσότεροι απο τα ζευγάρια.
    3. Οι γυναικείες πατούσες (για εμάς τους ποδολάγνους) αμα ταλαιπωρηθούν άμμο ήλιο κτλ, χάνουν κάτι απο την ομορφιά τους.
    4. Τα nipple piercings στην γυναίκα "δείχνουν" καλύτερα σε μαυρισμένο σώμα (χωρίς tan lines)
    5. Όλοι είναι πιο υποψιασμένοι και πρόθυμοι για τρίο, τετράδα κτλ. ειδικά σε διακοπές που τα ήθη είναι πιο χαλαρά.
    6. Οι μαύροι τον έχουν όντως μεγάλο.
    7. Ζουμε στην πιο ομορφη χωρα του κόσμου.
    8. Οι ποδολάγνοι αυξάνονται και πληθύνονται.
    9. Οι ιταλίδες είναι ξενέρωτες. Αυστρία, Ολλανδία ftw.
    10. Το ποσοστό των κοινωνικά αναλφάβητων παραμένει σταθερό και περίπου 45%.
    11. Το topless στην παραλία είναι αποδεκτό σχεδόν παντού.

    Συνεχίστε εσείς...

    Ξεχασα το σημαντικότερο: όσοι ειστε ακόμα διακοπές, γαμιέστε (με την κακή έννοια του όρου)
     
    Last edited: 22 Αυγούστου 2019