Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Eκτός θέματος και άνευ τίτλου

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Emma, στις 24 Σεπτεμβρίου 2007.

  1. Φενριρ....

    Φενριρ.... Regular Member

  2. Alice in wonderland

    Alice in wonderland sui generis Contributor

       
     
  3. AlexanderV

    AlexanderV Contributor

    Πρέπει να ομολογήσω ότι γουστάρω αφάνταστα τα "spoiler" του @Xarhs. Δεν ξέρω τι αλγοριθμικές αλχημείες και μυστικιστικά μαντζούνια χρησιμοποιεί για να τα δημιουργήσει και αποτυπώσει, αλλά κάθε φορά που βάζει ένα, είναι μυσταγωγία η διαδικασία να κάνω κλικ για να δω τι έχει κρύψει από κάτω! 
     
  4. Xarhs

    Xarhs Hard limits: Μπουζούκια, Δράκοι και Μονόκεροι

    Σε ευχαριστώ πολύ!

    Μακάρι να ήταν αλγοριθμικες αλχημείες.... (και ότι άλλο γράφεις από πάνω)... η αλήθεια είναι ότι είναι η μαλακια που έχω στον εγκέφαλο.  
     
  5. AlexanderV

    AlexanderV Contributor

    Όλοι από μία μαλακία έχουμε στον εγκέφαλο. Μη νιώθεις μοναξιά (σε αυτό το πεδίο τουλάχιστον...). Ή όπως θα λέγανε οι Σαλονικείς: "Όλοι έχουμε "φούιτ" στον εγκέφαλο" 
     
  6. espimain

    espimain Contributor

    @Xarhs Αλήθεια πώς το κάνεις;
     
  7. Xarhs

    Xarhs Hard limits: Μπουζούκια, Δράκοι και Μονόκεροι

    Σε διάφορες στάσεις...  
     
  8. espimain

    espimain Contributor

    Κατάλαβα.
    Ευχαριστώ για την σοβαρή σου απάντηση.
     
  9. Xarhs

    Xarhs Hard limits: Μπουζούκια, Δράκοι και Μονόκεροι

    Συγνώμη εγώ δεν κατάλαβα καλά... και το πηγα αμέσως στο τρολινγκ...  

    Εύκολο είναι:
     

     
    Δεν χρειάζεται να γράψεις κάτι στο Enter Spoiler Title.

     

    That’s all  
     
  10. espimain

    espimain Contributor

    Τώρα ευχαριστώ για την πραγματικά σοβαρή απάντηση.  
     
  11. gaby_m

    gaby_m open for S/m discussion Premium Member Contributor

    Κοιτάξτε την δική σας λογοδιάρροια, τους δικούς σας τρόπους και, αν βρείτε χρόνο, τους θυμούς σας κατά επιλεγμένων διαδικτιακών προφίλ. Με το δικό μου προφίλ μην ασχολείστε, υπάρχει άλλωστε και η ignore list.
     
  12. Alpha Wolf

    Alpha Wolf Ενας, αλλα Λυκος.

    Τους θυμός μου τους ξεπέρασα, την τιμωρία μου την πήρα, γύρισα σελίδα. Ασχολούμαι με άλλα.

    Δεν λέω τίποτα το παράλογο η ακατακαβιστικο σε αυτή την ενότητα.

    Δεν βρίσω λόγο να το συνεχίσω.