Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Eκτός θέματος και άνευ τίτλου

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Emma, στις 24 Σεπτεμβρίου 2007.

  1. mpaxari

    mpaxari Regular Member

    Εγώ σου έδωσα τη λύση.
    Αλλά δεν με ακούς και γκρινιάζεις!   
     
  2. Iagos

    Iagos Contributor

    Να βάζετε τόνους παρακαλώ

    Δεν είμαστε υποχρεωμένοι να μας βγαίνει η πίστη για να καταλάβουμε σε ποια μιλάτε

    Με εκτίμηση

    Iagos
     
  3. Kentavros

    Kentavros Owned by Mistress Kits

    Πιστεύετε κιολας??
    Εκπλήσσομαι!!
     
  4. Iagos

    Iagos Contributor

    Τα πάτε καλύτερα

    Στο "κιόλας" σας ξέφυγε ένας τόνος αλλά δεν ανησυχώ γιατί βλέπω την πρόοδο σας

    Συνεχίστε με πείσμα και θα τα καταφέρετε

    Χαιρετώ
    Έχω και δουλειές

    Iagos
     
  5. Kentavros

    Kentavros Owned by Mistress Kits

    Οι δουλειες οι δικες σας ειναι εις βαρος μας. Καλο ειναι λοιπον να ασχολείστε με την προοδο μου μηπως καταφερει να ανασανει επιτελους η κοινωνια μας
     
  6. Master Electro-pain

    Master Electro-pain Staff Member

    Εσύ, πάλι, όχι...
     
  7. Iagos

    Iagos Contributor

    @Kentavros τα κοινοποιώ Εγώ

    Σας έστειλα ένα μήνυμα και σας ζήτησα να διαγράψετε το σχόλιο σας.

    Κατά τη γνώμη μου ήταν εκτός θέματος και ανέπτυξα το σκεπτικό μου

    Στη συνέχεια έλαβα μια απάντηση στην οποία δεν έδωσα καμία σημασία και η επικοινωνία μας έλαβε τέλος.

    Προς ενημέρωση σας έκανα report το σχόλιο σας και εξήγησα και στη διαχείρηση του φόρουμ τους λόγους για τους οποίους ζητούσα να διαγράψει το σχόλιο.

    Η διαχείρηση αποφάσισε να μην το διαγράψει, σεβάστηκα την απόφαση του φόρουμ και δεν επανήλθα.

    Αυτή είναι η σειρά των πραγμάτων

    Δεν καταλαβαίνω προς τι ο ντόρος.

    Το δημοσιεύω εδώ

    Αλληλεγγύη στους πρόσφυγες
    Edit ConversationMark as UnreadStar ConversationLeave Conversation
    1.  
      IagosContributor

      quote Δεν είμαι ρατσιστης ... ποτέ δεν ήμουν άλλωστε... αγαπάω τον άνθρωπο περισσότερο από πολλούς εδώ μέσα. Έχω φίλους Αλβανούς, Πακιστανους, μαυρους, Κινέζους το ξέρουν αρκετοί εδώ μέσα. Πάντα τους φέρομαι με σεβασμό. Βαρέθηκα όμως να είμαι ο μαλακας της «Αναστολής », φοβάμαι να μην γίνω και εγώ όντως Πρόσφυγας κυνηγημένος από τον Τούρκο. Δεν μισώ κανέναν.... Επιτέλους πρέπει να σεβαστούν την Ελλάδα και τον Έλληνα.quote


    2. Καλησπέρα

      Το σχόλιο σας κατά την εκτίμηση μου ξεφεύγει του θέματος

      Το νήμα αυτό δεν άνοιξε για να λέμε τη γνώμη μας γενικώς και αορίστως αλλά να κοινοποιούμε δράσεις και να ενημερώνουμε για δομές που εργάζονται στην ένταξη των προσφύγων

      Με την παρέμβαση σας, άθελα σας πιθανών, πυροδοτείτε τον διάλογο και μάλιστα σε μια περίεργη περίοδο.

      Δεν επιθυμώ τον διάλογο γενικώς και αορίστως στο νήμα γιατί υπάρχει η πιθανότητα το νήμα να χαρακτηριστεί από τη διαχείρηση πως αντιβαίνει τους κανόνες του φόρουμ και να κλειδώσει

      Δεν νομίζω πως γράψατε ένα σχόλιο για να οδηγήσετε το νήμα σε κάτι τέτοιο

      Παρακαλώ να διαγράψετε το σχόλιο σας

      Με εκτίμηση

      Iagos

      Iagos, Wednesday at 6:01 PMReport
      Reply
    •  
      KentavrosΜην χανετε χρονο, 12cm

      Παρακαλώ να διαγράψετε το σχόλιο σας
      Για να κρατησω καποιο επιπεδο στον διαλογο μας, θα σε ενημερωσω οτι αρκούμαι απλα σε μια ταπεινη συγγνώμη για την προσβλητικη σου υπόδειξη προς το πρόσωπο μου.

      Ξερω πολυ καλα τι εγραψα και για ποιον λογο το εγραψα.

      Το forum ειναι τοπος ανταλλαγής αποψεων (αλλωστε το λεει και η λεξη). Αλλιως θα λεγοταν πινακας ανακοινωσεων. Αν δεν σας αρεσεινο διαλογος η σας βολευει ο μονολογος λυπάμαι αλλα βρίσκεστε σε λαθος μερος.

      Αν συνεχίσετε στο ιδιο υφος υποδείξεων θα αναγκαστω να σας αναφερω

      Με εκτιμηση
      Kentavros

      Kentavros, Wednesday at 9:55 PMReport
     
  8. Kentavros

    Kentavros Owned by Mistress Kits

    Χαίρομαι για την πρόοδο σου!!

    (Και με τόνους)
     
  9. Iagos

    Iagos Contributor

    Μπράβο το καλό παιδί...
     
  10. Kentavros

    Kentavros Owned by Mistress Kits

    Εχετε δηλωσει οτι "βαριέστε φριχτα" να ασχολείστε με ατομα σαν εμενα αλλα βλεπω πως σας κινω το ενδιαφερον και συνεχίζεται να ασχολείστε.

    Αυτο θα μπορουσε να μεταφραστει 1. Οτι σας ξεβολευω απο τον μονολογο του νηματος Σας ( το 'Σας' με κεφαλαιο Σ οπως χρησιμοποιήσατε για να μας τονισετε οτι εσεις εισαστε το αφεντικο εκει) και 2. Οτι τρεφω τον μαζοχισμο σας με τον τροπο αυτο.

    Οτι και να συμβαινει λοιπον συνεχιστε... σας το επιτρεπω!!
     
  11. SAP

    SAP Premium Member Contributor

    Ειναι αραγε το σωστο νημα για να πω οτι αγαπω τον Ιαγο; νομιζω ναι. Και χωρις τονους δεν πειραζει. Η αγαπη τα νικαει ολα πιστευω

    Λυπαμαι που οι διαχειριστες του φορουμ τεινουν ορισμενες φορες να μην αντιλαμβανονται ποια σχολια οφειλουν να διαγραφουν ή να λαβουν καποιου τυπου αναφορα.

    Ισως ομως σε εναν τελειο κοσμο αυτο δεν θα ηταν απαραιτητο. Στον μη τελειο κοσμο μας ευτυχως εχουμε το δικαιωμα να πραττουμε τα οσα πιστευουμε.

    Αλληλεγγυη και στους φασιστες. Χρειαζονται την αγαπη μας γιατι ειναι πολυ φοβισμενοι κι ηλιθιοι.
     
  12. AlexanderV

    AlexanderV Contributor

    Που είναι ο @tithon? Εδώ συζητιέται να μπει φίλτρο στο τι θα γράφεται με βάση το κλασικό "οφείλεται" από ποιητές υμνητές της ελευθερίας, ενώ ταυτόχρονα σε λίγο θα προταθεί εδώ μέσα να εκτελούνται όσοι βγαίνουν για να περπατήσουν!
    Το forum μπορεί να πάρει πολύ διεστραμμένη κατεύνθυνση χωρίς την κριτική-σαρκαστική ματιά σου (χωρίς να ενδιαφέρομαι πραγματικά τι πρεσβεύεις). Ελπίζω να είσαι καλά.