Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Eκτός θέματος και άνευ τίτλου

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Emma, στις 24 Σεπτεμβρίου 2007.

  1. espimain

    espimain Contributor

    Τι ύψος έχεις;
     
  2. espimain

    espimain Contributor

    Τίποτε δεν είναι τυχαίο.
     
  3. Sejanus

    Sejanus Omnis in tenebris vita laborat Contributor

    με παίρνεις στα κιλά μην ακκίζεσαι
     
  4. -Volt-

    -Volt- Contributor

    Όχι φυσικά και δεν πραγματεύεται το άτομο σου, πραγματεύεται ένα ζήτημα στο οποίο εξέφρασες μια άποψη χωρίς να έχεις σχετικές γνώσεις, εμπειρίες και σχετική αντίληψη και που αν μεταφράσω τα λόγια σου τοις μετρητοίς δε σε εκφράζουν τέτοιες ''πρακτικές''.
    Επομένως το ερώτημα και όχι αίτημα διαγραφής παραμένει: με ποιο σκεπτικό απάντησες; Απαντάς, ή δεν απαντάς. Σε συνέχιση των υπεκφυγών ούτε εγώ θα το διαιωνίσω. Πες δεν έχω ιδέα για τι πράγμα μιλάω, απάντησα βάσει κοινής λογικής και τελείωσε το ζήτημα.
     
  5. Θρυαλλίς

    Θρυαλλίς Staff Member

    Μα ακριβώς αυτό, αυτοί δήλωσαν αυτά που ήθελαν και τελικά η ιστορία απέδειξε πως ήταν ακριβώς το αντίθετο, εσύ πως εξακολουθείς να πιστεύεις πως είναι ότι δηλώσουν;
     
  6. Kentavros

    Kentavros Owned by Mistress Kits

    Δεν τίθεται θεμα στο ποιος προσφερει καλυτερη/περισσοτερη/ποιοτικότερη απολαυση?


    ΥΓ. Αν οχι, το τιθω εγω! (λαιδη, μαργαριταρια)
     
  7. MasterJp

    MasterJp Advisor Staff Member In Loving Memory

    Ή ανοίξτε μια γραμματική ή μήν χρησιμοποιείτε λέξεις που δεν σας είναι οικείες.
     
  8. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Νομίζω ότι αυτό το είχε πει η Λαίδη, ίσως θα έπρεπε να προσθέσει "το τίθω εγώ (sic)" αλλά μην πείτε πολύ δυνατά γιατί θα μας ακούσει ο @tithon!
     
  9. Kentavros

    Kentavros Owned by Mistress Kits

    Σε ποιούς αναφέρεσαι αγαπητε?
     
    Last edited: 18 Μαϊου 2020
  10. Kentavros

    Kentavros Owned by Mistress Kits

    To be continued...


     
  11. espimain

    espimain Contributor

    Ωραία απορία  
     
  12. MasterJp

    MasterJp Advisor Staff Member In Loving Memory

    Στον συγράψαντα του περιεχομένου του παραθέματος.