Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Eκτός θέματος και άνευ τίτλου

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Emma, στις 24 Σεπτεμβρίου 2007.

  1. Siren_Peisinoe

    Siren_Peisinoe Ανενεργή επί του παρόντος.

    Ότι είναι μαζο είναι, αλλά ξέρω πως απολαμβάνει και να τον πονάει... Του κανε χθες κάτι.. Ευτυχώς που δεν έχω αρχίδια..  
    Ανεξάρτητα απο αυτό και εγώ ευχαρίστως να του ριχνα ένα μπερτάκι του συγκεκριμένου...
     
  2. Οταν ξυλοφορτώνεις κάποιον του δίνεις αξία. Ασε που μπορεί να του αρέσει...
    Καλύτερα να τον ξαποστείλει αδιάβαστο και άξυλο... 
     
  3. Siren_Peisinoe

    Siren_Peisinoe Ανενεργή επί του παρόντος.

    Κοίταξε δεν έχω καταφέρει να βγάλω άκρη μαζί τους εδώ και τεσσεράμιση χρόνια.
    Προσπαθώ τουλάχιστον να κάνω αυτήν να καταλάβει μερικά πράγματα και να μην σηκώνει το χέρι της άνευ λόγου.
    Από ένα σημείο και μετά μπορεί να θεωρηθεί και κακοποίηση.
    Μπορεί και να του αρέσει αυτουνού , δεν αποκλείεται. Αυτηνής σίγουρα της αρέσει.
    Εγώ της είπα πέντε πραγματάκια και φάνηκαν να της άρεσαν.
    Θα της τα κάνω και πράξη και τότε θα δει τι της αρέσει και τι όχι  
    Άντε μπας και βγει μια άκρη από όλο αυτό.
     
  4. Black Butterfly

    Black Butterfly Αηδιασμένη

    Το νήμα πρέπει να μετονομαστεί σε "Ας αγαπηθούμε όλοι, τρώγοντας ξύλο, μουσακά και κόλυβα".

     
     
  5. Siren_Peisinoe

    Siren_Peisinoe Ανενεργή επί του παρόντος.

    ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑ  
     
  6. Από ότι κατάλαβα κανένας δε θα κάνει σεξ. Θα καταλήξουμε όλοι τούμπανο από το φαί και το ξύλο.
     
  7. Black Butterfly

    Black Butterfly Αηδιασμένη

    Στην αναβροχιά, καλό και το χαλάζι, λέει ο σοφός λαός.
     
  8. Ο σοφός λαός δεν κάνει σεξ, γι αυτό τον πηδάνε οι τρόικες...
     
  9. Black Butterfly

    Black Butterfly Αηδιασμένη

    Μη μου θυμίζεις ότι πρέπει πάλι να πληρώσω. Πονάει πιο πολύ και από το πιο δυνατό μαστίγιο (νομίζω δηλαδή, αν το δοκιμάσω, θα σας πω στα σίγουρα).
     
  10. Siren_Peisinoe

    Siren_Peisinoe Ανενεργή επί του παρόντος.

    Δυστυχως εχεις δικιο..
     
  11. Nemo

    Nemo Nemo D/s Jongleur

    Δεν πιστεύω να είναι η γυναίκα-αντιπρόσωπος....

     
  12. Ολη η χώρα, ένα απέραντο βδσμ σέσσιον... αχαχαχ