Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Eκτός θέματος και άνευ τίτλου

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Emma, στις 24 Σεπτεμβρίου 2007.

  1. sapfw

    sapfw Hard to handle Contributor

    Απάντηση: "'Ο,τι νά 'ναι"...

    πρέπει να γράψω κάτι να ξεπεράσω τα 666 posts!!!!
     
  2. Kits

    Kits Contributor

    Re: Απάντηση: "'Ο,τι νά 'ναι"...

    μπορουσες απλα να γραψεις τον αριθμο :667
     
  3. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Re: Απάντηση: "'Ο,τι νά 'ναι"...

    Στα 666 τι γινεται????Σε ανακυρησουν princess of Hell?
     
  4. Emma

    Emma Contributor

    Βαριέμαι... με πάθος!  

    HHHHHHHHHHHHHEEEEEEEEEEELLLLLLLLLLLLLLPPPPPPPPPPPP!!!
     
  5. Kits

    Kits Contributor



    τουλαχιστον υπαρχει παθος....


    σκεψου να μην υπηρχε!
     
  6. Emma

    Emma Contributor

    Πάντα υπάρχει πάθος σε ό,τι κι αν κάνω   Στη περίπτωση αυτή όμως δεν είναι καλό γιατί κάνει πιο έντονη τη βαρεμάρα.

    Anyway, άστα αυτά εσύ και μην προσπαθείς εντέχνως να αλλάξεις θέμα για να με κάνεις να το ξεχάσω! ΦΕΡΕ ΠΙΣΩ ΤΗ ΜΥΓΑ ΜΟΥ ΛΕΜΕ!!!    
     
  7. Mr Giannis

    Mr Giannis Regular Member

    Απάντηση: "'Ο,τι νά 'ναι"...

    οι επενδυτές χέστηκαν για τον πολιτισμό ή την αναβάθμιση. Λεφτά πάνε να βγάλουν-και όχι μόνον αυτοί αλλά και όσοι σύμβουλοι παρατρεχάμενοι και το κακό συναπάντημα συνδέεται - διαπλέκεται με τα διάφορα έργα.
    Έτσι και στην Πλάκα, ανέλαβε άλλος "επενδυτής" να την εξωραίσει, δηλαδή να την κάνει ένα απέραντο εμπορικό κέντρο.
    Εκείνο που με θλίβει είναι ότι ανέχονται οι κάτοικοι να τους φέρνονται σαν να είναι ξένοι στην χώρα τους και καταπατητές των εστιών των προγόνων τους.
    Για να λέμε όμως του στραβού το δίκιο, στο Μεταξουργείο και στο Γκάζι είχαν εγκατασταθεί με το έτσι θέλω οι τωρινοί κάτοικοι που ούτε είχαν ούτε έχουν σχέση με την Ελλάδα.
     
  8. Kits

    Kits Contributor


    ξερεις.... ηθελα να σου πω....... πως..... ( ψυχραιμια πανω απ' ολα).....


    να μωρε εκει που καθομουν.... ( τελικα τι σου ειναι η ζωη..) .....


    εντελως τυχαια... και καταλαθος.....

    μηπως να αλλαζαμε θεμα....???

    να ξερεις.... η μυγα..... ( αχ αυτη η ατιμη η μυγα) ..... εκει που πετουσε.... και ζουζουνιζε...

    μπηκε καταλαθος κατω απο την παλαμη μου και εγινε ενα με το τραπεζι (ουυυυφφφφφφ το ειπα!!)

    αλλα μην στεναχωριεσε τωρα τελευταια ηταν λιγο χλωμη και ζουζουνιζε περιεργα.... Με ενα κτηνιατρο που μιλησα ειπες πως ηταν αρρωστη και δεν θα ζουσε για πολυ...
    ( ελπιζω να σε παρηγορησα)

    αν μου κρατας μουτρα μπορω να σου φερω μια καινουρια ... και τι μυγα... ΜΥΓΑΡΑ!!

    ΑΛΟΓΟΜΥΓΑ πρασινη γυαλιστερη...σουπερ... και απο ζουζουνισμα σκιζει!!!
     
  9. your_slave666

    your_slave666 Regular Member

    Απάντηση: "'Ο,τι νά 'ναι"...

    Εκύλισεν μία τρίχα απ το πηγούνι μου.

    Εκατέβηκεν λαιμόν και έφθασε εις το στηθος.

    Από εκεί που εβρίσκετο εις το στήθος, και αφού ενεπλάκη με άλλας τρίχας που ήτο μόνιμες και την έδιωξαν...

    Εκύλισε πιό χαμηλά κι επέρασεν τον ομφαλόν.

    Από εκεί εβρέθη εις τας τρίχας των γεννητικών μου οργάνων που ήτο κοντές, διότι έχω την συνήθειαν να τις ξυρίζω.

    Εκεί εβρέθη προ εκπλήξεως, αφού οι πιό κοντές τρίχες εκεί, καθώς και οι δύδυμοι γεννητικοί μου αδένες και το πέος την εκαλοσώρισαν!

    Αλλά να! Που εθεάθην μια νεράν κορασίδαν!

    Η οποίαν τράβηξεν με μίσος την τρίχαν, και την εξόρισεν εις το δάπεδον!

    Τόση μακράν διαδρομήν δια να διακόψειν την ομαλήν διεξαγωγήν ενώς πεουθλασμού; Θα σκευθεί έυλογα κανείς;

    Τι θα απογινει τώρα μόνην στο πάτωμα; Αυτές της κρίσιμες στιγμές της μοναξιάς;

    Μέχρι στιγμής μπορεί κάλλιστα να παρακολουθήσειν, την διεξαγωγήν ενώς πεοθυλασμού...

    Μετά όμως τι;
     
  10. Mesodo

    Mesodo Regular Member

    καλέ είστε της φιλολογίας ή τσιτάρετε εμπειρίκο?? 

    τώρα θέλω να ακούσω κάτι πραγματικά βρώμικο και λούμπεν... Razzmatazzzzzzzzzzzzzzzzz

    because your problem with your brother is always sleeping with your mother
    and I know that your sister missed her time again this month
     
  11. Lola

    Lola Regular Member

    Απάντηση: "'Ο,τι νά 'ναι"...

    ...oh well i saw you at the doctor's, waiting for a test. You tried to look like some kind of heiress, but your face is such a mess.. and now you're going to a party and you're leaving on your own.. Well, i'm sorry didn't you say that things go better with a little bit of razzamatazz..?  
     
    Last edited: 10 Οκτωβρίου 2007
  12. Mr Giannis

    Mr Giannis Regular Member

    Απάντηση: "'Ο,τι νά 'ναι"...

    για ρίξτε καμιά εξπλέην