Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Eκτός θέματος και άνευ τίτλου

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Emma, στις 24 Σεπτεμβρίου 2007.

  1. Lola

    Lola Regular Member

    Απάντηση: Re: "'Ο,τι νά 'ναι"...

    Το ξανασκεφτηκα και το ρυθμισα  το πλαστικο τουλαχιστον το βαζεις και το βγαζεις οποτε θες, οτιδηποτε μονιμο με φρικαρει,μπρρρ... Εκεινο το αλλο ομως που μου χεις ταξει για να κανω πιπι ορθια το θελωωωω..!!!
     
  2. blindfold

    blindfold Contributor

    Re: Απάντηση: Re: "'Ο,τι νά 'ναι"...

    να σε δω να κατουράς όρθια και τι άλλο στο κόσμο !

    εγώ πάντως όταν δεν έχω τα γιαλία μου αναγκαστικά κατουρώ καθιστός γιατί δεν βλέπω να κεντράρω ! τι cbt μου λέτε εσείς ...
     
  3. Lola

    Lola Regular Member

    Απάντηση: "'Ο,τι νά 'ναι"...

    Εχω ξεκινησει ηδη εξασκηση στη μπανιερα και παει και μακρυα!   Το μυστικο ειναι να το σταματας λιγο πριν τελειωσει.. Αν εισαι καλο παιδι θα σου μαθω και σενα να κατουρας ορθιος:lol3:
     
  4. blindfold

    blindfold Contributor

    χέρι χέρι ;;;  
     
  5. Emma

    Emma Contributor

    Αν και "on paper" δεν μου αρέσουν οι καστανές με κοντά μαλλιά, η συγκεκριμένη..... omg.

    Shannyn, who credits her striking looks to an eclectic mix of French, Hawaiian, Dutch, Irish, Filipino and German was born Shannon Marie Kahoolani Sossamon in Honolulu, Hawaii.

    Αγαπημένες μου η 4 και οι 7/8.
     
  6. blindfold

    blindfold Contributor

    ίσως γνωρίζεις την φίλτατη Apnea ,βάλε αυτό το όνομα στην αναζήτηση κάτι θα βρείς αν και τα περισσότερα site που έχουν φωτογραφίες της είναι επί πληρωμή η επίσκεψη...
     
  7. latexduck

    latexduck Contributor

    Apnea
     
  8. blindfold

    blindfold Contributor

  9. Vermilion

    Vermilion Regular Member

    Όσον αφορά αυτό με τα δυό "πουλιά"... Είχα ακούσει ότι τα κοάλα έχουν 2 πέη   Τώρα...για τους άνδρες πιστεύω θα ήταν ασύμφορο, εδώ με το ένα κάτω κεφάλι και τα κουτσοβολεύουν, που και να είχαν δύο  
     
  10. blindfold

    blindfold Contributor

    μια φορά και ένα καιρό ήταν 2 παλλικάρια ένας ρώσσος και ένας αμερικάνος ...
    και πηγαίνανε κόντρα η αμερική καλλίτερη όχι η ρωσσία ακόμα καλλίτερη ,
    anyway εκεί που αράζανε από την ένταση αρχίσανε και πίνανε
    1 ποτηρι ουίσκυ ο αμερικάνος 1 ποτήρι βότκα ο ρώσσος
    2ο ποτήρι ο αμερικάνος ,2ο και ο ρώσσος
    μετά πλακώσανε τις μπουκάλες εκατέρωθεν
    η κόντρα έμοιαζε ότι θα λήξει καθώς αδείαζανε τα αποθέματα ουισκιού και βότκας στο οινοπωτείο που βρίσκονταν οι φίλοι μας...

    και όμως μέσα στη μέθη του ο αμερικάνος κατεβάζει το παντελόνι του και βγάζει μια πελώρια πουτσάρα και φωνάζει "Here suck This is Bill !!" ο ρώσσος δεν έμεινε άπραγος ,κατεβάζει τη βράκα του και βγάζει από εκεί μέσα ένα πελώριο καυλί που στο μέσο χωριζόταν στα δύο και κατέληγε σε 2 πουτσοκέφαλα ! και ουρλίαζοντας φώναξε "and here is CHERNOBILL!!! "

     
     
  11. your_slave666

    your_slave666 Regular Member

    Απάντηση: Re: "'Ο,τι νά 'ναι"...

    Eισαι άδικη.
    2 κεφαλια έχουμε 1 πανω κι ενα κατω.
    Και με τα 2 τα βολεύουμε. Αν έπεσες σε περιπτωσεις ανεραστων... Τι να πω. dont give up!
     
  12. Emma

    Emma Contributor

    blindfold: Όσον αφορά την Apnea, συνεχίζει να με "τραβάει" πιο πολύ η Shannyn Sossamon της οποίας τις φωτογραφίες έκανα attach εγώ. Ξαναλέω, συνήθως, οι καστανές/μελαχρινές με κοντά μαλλιά δεν μου αρέσουν, αλλά η συγκεκριμένη με ελκύει πάρα πολύ. Μία ακόμη μελαχρινη που ίσως βρίσκω sexy είναι η Lady Morgana (see attached pics)

    Σχετικά με το ανέκδοτο δε,   ... καλό!  
     
    Last edited: 17 Ιανουαρίου 2008