Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Eκτός θέματος και άνευ τίτλου

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Emma, στις 24 Σεπτεμβρίου 2007.

  1. mad_hatter

    mad_hatter You can always take more than nothing

      εσυ διαδιδεις τετοιες φημες?!  εγω τρελη?! τστστστστστς μια φορα ειπα κι εγω να βγαλω ενα σετ τσαγερου απο το καπελο μου αντι για το λαγο!!!!  
     
  2. river of silence

    river of silence Σσσσσσ...!

      εγώ? εγώ φήμες??? άλλοι έχουν αυτό το πλεονέκτημα!   εγώ απλώς είπα ότι είσαι τρελοκόριτσο!!     χαχαχαχ!!
     
  3. mad_hatter

    mad_hatter You can always take more than nothing

    αλλο αυτο τρελη για δεσιμο απο κουνια!!!! αληθεια να σου θυμησω μου χρωστας!!!! ξερεις εσυ!!!!
     
  4. river of silence

    river of silence Σσσσσσ...!

      αχααα!!! Σύντομα θα δεις και την... ...σκοτεινή μου πλευρά!    
     
  5. mad_hatter

    mad_hatter You can always take more than nothing

      μπισκοτα θα χει;! (Ξερω μαζευω)
     
  6. river of silence

    river of silence Σσσσσσ...!

    Ξεκινάς να μετράς  Εγώ τα σημειώνω αυτά  δεν ξέρω για μπισκότα, όμως σίγουρα θα έχει ενδιαφέροντα πράγματα 
     
  7. mad_hatter

    mad_hatter You can always take more than nothing

    Τη πατησα!! Μη μου πεις ποσες εχω μεχρι στιγμης.. εκανα τα μαθηματικα.. νιαρ..
    με βλεπω να επιστρεφω νωριτερα...
     
  8. river of silence

    river of silence Σσσσσσ...!

    χαχαχαχα!!! νομίζεις!! όταν το πω εγώ θα επιστρέψεις!!     
     
  9. mad_hatter

    mad_hatter You can always take more than nothing

    Ιιιιιιιιι πες μου οτι δεν θες να γυρισω!!!           
     
  10. river of silence

    river of silence Σσσσσσ...!

    Πώς θα γυρίσεις είναι το θέμα!  
     
  11. mad_hatter

    mad_hatter You can always take more than nothing

    Εεεεε.... κανει κρυο σημερα εδω το ανεφερα;! (Δεν λεω τιποτα δεν βλεπω τιποτα κατι ακουω αλλα δεν ειμαι σιγουρη)
     
  12. river of silence

    river of silence Σσσσσσ...!

    τα ανυψωτικά μπήκα ήδη στην θέση τους.. τις φώτο τις είδες..   ο εξοπλισμός είναι σχεδόν έτοιμος!! κάτι ακόμα λείπει όμως για να ολοκληρωθεί το έργο τέχνης αυτό!!