Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Eκτός θέματος και άνευ τίτλου

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Emma, στις 24 Σεπτεμβρίου 2007.

  1. -Volt-

    -Volt- Contributor

    Πρόσεξε τι λες γιατί θα περιμένω να με κεράσεις ένα τεράαααααααααστιο κομμάτι και να μου δώσεις την υπόλοιπη για το σπίτι που θα πάω να κάνω γουρουνιές  

    Άντε βρε τζάνι μου πες τι δώρο θες..
     
  2. Τιμή μου, ολάκερη θα στην εδωκω δεν καμω τζιγκουνιες, τις κάμω και δικιλες, θα φας όσο θες (και δεν λιγωνουν   δεν ξέρω πως το κάνω αυτό η ρουφιανα  )

    Μια αγκαλιά φτάνει  
     
  3. -Volt-

    -Volt- Contributor

    Μία; Άκου κει! Δύο καλέ... όσες και τα κιλά της τούρτας  
     
  4. Επικίνδυνο να το πάμε έτσι, θα καταλήξουμε με δεκακιλες, εικοσακιλες, ποιος μας πιάνει   (με το παρδον ορκίζομαι η μαλακυνση μου δεν είναι κολλητική, πηγάζει από την πολλή δουλειά που τρώει την Αφέντρα  )
     
  5. -Volt-

    -Volt- Contributor

    Δέκα αγκαλιές παίζουν, να φάω το δεκάκιλο θηρίο δεν παίζει με την καμία  
     
  6. p0ltergeist

    p0ltergeist Regular Member

    ωραια διατροφη κανεις :Ρ
     
  7. Βρε ουστ ποιος σε ρώτησε εσένα;   σε βλέπω φιμωμενο δεμένο και δαρμενο σουμπι  
     
  8. p0ltergeist

    p0ltergeist Regular Member

    πιο βασανιστικο θα ειναι να μη φαω τουρτα νομιζω...
     
  9. Ε ξου και το φιμωτρο dear  
     
  10. p0ltergeist

    p0ltergeist Regular Member

    food denial η φαση :Ρ
     
  11. Καλά να πάθεις
     
  12. p0ltergeist

    p0ltergeist Regular Member

    ενταξει δεν ξαναλεω τιποτα...