Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Eπιμέρους σχόλια από το "ΔΩΔΕΚΑ ΑΛΒΑΝΟΙ ΚΙ ΕΓΩ"

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος thaleia, στις 1 Ιανουαρίου 2009.

  1. Elysium

    Elysium Contributor

    Re: ΔΩΔΕΚΑ ΑΛΒΑΝΟΙ ΚΙ ΕΓΩ

    Ρε φίλε.
    Να αρχίσουμε τα καντήλια σε κανένα βαλκάνιο τώρα; Τι καταλαβαίνεις;
     
  2. El_Gato

    El_Gato Regular Member

    Re: ΔΩΔΕΚΑ ΑΛΒΑΝΟΙ ΚΙ ΕΓΩ

    Ε, δεν νομίζω να το ξεκίνησαν αυτοί !!!

    Μάλλον σου διαφεύγει ότι πολλά πρωτοκλασάτα μέλη του ναζιστικού κόμματος ήτανε gay. Ο στενός φίλος του Αδόλφου και παρασημοφορημένος Ernest Rohm, o Edmund Heines που τον πιάσανε στα πράσα στις 30/7/1934 με ένα 18χρόνο αγόρι, ο Karl Ernst που ήτανε μπράβος - πορτιέρης σε gay night-club, γενικότερα οι Storm-Troopers ή αλλιώς S.A. που θεμελίωσαν την ναζιστική κυριαρχία στους δρόμους, ο Rudolf Hess που παρότι παντρεύτηκε είχε τα ψευδόνημα "Fraulein Hess," "Fraulein Paula," και "Black Emma" και πολύ άλλοι.....!!!!!!

    Αν πολλοί εθνικιστές αντί να κρύβονται γευόντουσαν ελεύθερα τον έρωτα τους για το μυώδες αντρικό κορμί που τόσο εξυμνούν και αγαπούν, ο κόσμος θα είχε ενδεχομένως γλιτώσει από πολλά δεινά...!!!

     
     
  3. Elysium

    Elysium Contributor

    Re: ΔΩΔΕΚΑ ΑΛΒΑΝΟΙ ΚΙ ΕΓΩ

    Μπράβο  
    Πολλές και ιδιαίτερα άχρηστες οι πληροφορίες.
     
  4. extreme32

    extreme32 Regular Member

    Re: ΔΩΔΕΚΑ ΑΛΒΑΝΟΙ ΚΙ ΕΓΩ

    Πειτε μου οτι δεν ειναι πραγματικη η ιστορια για να ειμαι σιγουρος, γιατι δεν μπορω να την απολαυσω αλλιως.
     
  5. extreme32

    extreme32 Regular Member

    Re: ΔΩΔΕΚΑ ΑΛΒΑΝΟΙ ΚΙ ΕΓΩ

    Θα μου πειτε;
     
  6. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: Re: ΔΩΔΕΚΑ ΑΛΒΑΝΟΙ ΚΙ ΕΓΩ

    Παρεπιπτόντως,αυτός δεν εκτελέστηκε;
     
  7. El_Gato

    El_Gato Regular Member

    Re: Απάντηση: Re: ΔΩΔΕΚΑ ΑΛΒΑΝΟΙ ΚΙ ΕΓΩ

    Ναι. Στις 2/7. Του έδωσαν ένα πιστόλι λέγοντας του ότι έχει 10 λεπτά για να αυτοκτονήσει. Ο Rohm απάντησε ότι "Αν ο Αδόλφος θέλει να με πυροβολήσει, ας το κάνει ο ίδιος". Μετά από τα 10 λεπτά, ο Theodor Eicke και ο Michael Lippert όταν επέστρεψαν στο κελί, τον είδαν με ανοιχτό το πουκάμισο να τους δείχνει το στήθος του και τότε τον πυροβόλησαν.

    Επίσης να επισημάνουμε ότι ο Ernest Rohm δεν έκρυβε την ομοφυλοφιλία του σε αντίθεση με άλλους εθνικιστές.

     

     

     
     
    Last edited: 2 Ιανουαρίου 2009
  8. thaleia

    thaleia Contributor

    Απάντηση: Re: ΔΩΔΕΚΑ ΑΛΒΑΝΟΙ ΚΙ ΕΓΩ

    κλεισε μικρο μου τα ματακια σου, δεν ειναι για σενα αυτα
     
  9. Elysium

    Elysium Contributor

    Re: Απάντηση: Re: ΔΩΔΕΚΑ ΑΛΒΑΝΟΙ ΚΙ ΕΓΩ

    Καλά ρε El_Gato 30 ετών είσαι.
    Δεν ήξερες πως οι εθνικιστές δεν είναι το ίδιο με τους ναζιστές;
    Σχολείο δεν πήγες; Στοιχεία δημοκρατικού πολιτεύματος δε διδάχθηκες; Τι κάνατε τότε; Μόνο καταλήψεις;

    Και το βάζεις και με μεγάλα γράμματα για να προκαλέσεις... Πολύ μαγκιά ρε παιδί μου...  
     
  10. El_Gato

    El_Gato Regular Member

    Re: Απάντηση: Re: ΔΩΔΕΚΑ ΑΛΒΑΝΟΙ ΚΙ ΕΓΩ

    Είναι χειρότεροι, επειδή δεν έχουνε το θάρρος να πούνε στα ίσια ότι γουστάρουνε τον Χίτλερ και ότι η κοσμοθεωρία τους με τις διάφορες αποχρώσεις έχει βασιστεί πάνω στον ναζισμό. Όπως π.χ. ο Κ. Πλεύρης, του οποίου ανέβασες video στο thread για τον Ν. Δήμου.

    Αλλά αυτό αποτελεί, άλλη συζήτηση. Μπορείς να ανοίξεις κάποιο σχετικό thread αν θέλεις να γίνει μία σχετική συζήτηση.

    Πάντως καλό είναι να μην προβοκάρεις συζητήσεις πάνω στην σεξουαλικότητα ή για άλλα θέματα τα οποία ενδεχομένως να σου είναι δυσάρεστα ή ασύμβατα με το πολιτικό σου υπόβαθρο. Κλείνω εδώ και επισημαίνω ότι δεν ήμουν εγώ που πολιτικοποίησα το παρόν νήμα.
     
  11. Afrodyte

    Afrodyte Regular Member

    Απάντηση: ΔΩΔΕΚΑ ΑΛΒΑΝΟΙ ΚΙ ΕΓΩ

    elysium,el gato και λοιποι φιλοι που συμμετεχετε σ αυτο το νημα...αυτο που μ αρεσει ειναι που το πηρατε και στα σοβαρα και συνεχιζετε.λολ.Σαν ταινια με τον γκουσγκουνη ειναι.Δηλαδη εκει θα τα βαζατε με το σκηνοθετη; 
    Dats γεννηθηκες λαθος εποχη.Επι εποχης Γκουσκουνη θα εκανες παταγο. 
     
  12. Elysium

    Elysium Contributor

    Re: Απάντηση: Re: ΔΩΔΕΚΑ ΑΛΒΑΝΟΙ ΚΙ ΕΓΩ


    Temptation heat, beats like a drum