Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Eπιμέρους σχόλια από το "ΔΩΔΕΚΑ ΑΛΒΑΝΟΙ ΚΙ ΕΓΩ"

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος thaleia, στις 1 Ιανουαρίου 2009.

  1. thaleia

    thaleia Contributor

    Απάντηση: ΔΩΔΕΚΑ ΑΛΒΑΝΟΙ ΚΙ ΕΓΩ

    σε θελω νικητη ιπποτη μου

    το μαντηλι μου στα ποδια σας
     
    Last edited: 3 Ιανουαρίου 2009
  2. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: ΔΩΔΕΚΑ ΑΛΒΑΝΟΙ ΚΙ ΕΓΩ

      
     
  3. thaleia

    thaleia Contributor

    Απάντηση: ΔΩΔΕΚΑ ΑΛΒΑΝΟΙ ΚΙ ΕΓΩ

    κοιτα να με βγαλεις ασπροπροσωπη ε?
    μη και κανεις καμμια μαλακια και σκοτωθεις!!!
    την εβαψες κακομοιρη μου !!!!
     
  4. KAIseR

    KAIseR Regular Member

    Απάντηση: ΔΩΔΕΚΑ ΑΛΒΑΝΟΙ ΚΙ ΕΓΩ

    Αυτοί είναι αθανατοι-τη


    Θα αποσυρθεις μονο κατοπιν ψηφοφορίας.
    Εγώ ψηφίζω την παραμονή σου
     
    Last edited: 4 Ιανουαρίου 2009
  5. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: ΔΩΔΕΚΑ ΑΛΒΑΝΟΙ ΚΙ ΕΓΩ

    Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν Kaiser..
     
  6. thaleia

    thaleia Contributor

    Απάντηση: ΔΩΔΕΚΑ ΑΛΒΑΝΟΙ ΚΙ ΕΓΩ

    ακου να σου πω!
    ασε τα λαληματα και τα χοροπηδηματα
    και πιασε το ξιφος!
    αντε μπραβο.
     
  7. Re: Απάντηση: ΔΩΔΕΚΑ ΑΛΒΑΝΟΙ ΚΙ ΕΓΩ

    Αγαπητέ DocHeart
    Δεν συνηθίζω να στέλνω ρεπ επειδή πιστεύω ότι δεν λέει τίποτα
    Προτιμώ να καταθέτω την συμφωνία η την διαφωνία μου δημοσίως,
    ,οταν αποφασίζω να το κάνω. Πρέπει να σου πω λοιπόν ότι το
    παραπάνω ποστ που έγραψες είναι υπέροχο και θα ήθελα να το
    είχα γράψει εγώ.
    Καλή χρονιά και σε σένα
     
  8. dats

    dats Regular Member

    Re: Απάντηση: ΔΩΔΕΚΑ ΑΛΒΑΝΟΙ ΚΙ ΕΓΩ

    Χαιρομαι που υπάρχουν άτομα σαν εσένα. Σε συγχαίρω για το μήνυμα μου, που με καυστικό τρόπο έβαλες τα πράγματα στη θέση τους. Γιατί πραγματικά έχουμε μπερδέψει τις έννοιες. Το ότι είμαστε απόγονοι ενός λαού με ανώτερη κουλτούρα, δεν σημαίνει ότι είμαστε ανώτεροι. Η ανωτερότητα ενός ανθρώπου φαίνεται στην καθημερινή του συμπεριφορά προς τους άλλους. Πρέπει να αναλογιστούμε αν στην καθημερινή μας ζωή, παιδεύοντας, χλευάζοντας ή κατηγορώντας άλλους ανθρώπους που θεωρούμε κατώτερους γινόμαστε μικροί Χίτλερ οι ίδιοι. Είναι τουλάχιστον ανόητο να θεωρούμε δεδομένο ότι επειδή έχουμε πίσω μας μια ιστορία είμαστε και αντάξιοι της. Αν οι άνθρωποι που εργάζονται με τα χέρια, μεσα στο κρύο τη βροχή και τον καύσωνα θεωρούνται από μερικούς σαν 'αξιοι χλευασμού, καλύτερα να αγοράσουν μια σβάστικα να φορέσουν στο χέρι τους. Θα τους πήγαινε...
    Τα συγχαρητήρια μου και πάλι
     
  9. JohnT4

    JohnT4 Regular Member

    Απάντηση: ΔΩΔΕΚΑ ΑΛΒΑΝΟΙ ΚΙ ΕΓΩ

    Σε αυτό εδώ το νήμα, κατέθεσα την άποψη μου οτι δεν θα έπρεπε να πολιτικολογήσουμε. Αφού όμως μόλις το έκανε και ο νηματοθέτης, δεν αντέχω άλλο!!! Πολλές σαχλαμάρες ακούσαμε!
    Οι πρόγονοι μας, ΔΕΝ αύξησαν κατακόρυφα την εγκληματικότητα στα μέρη όπου πήγαν.
    Οι πρόγονοι μας ΔΕΝ αλλοίωσαν ολόκληρες περιοχές.
    Οι πρόγονοι μας ΔΕΝ σφετερίστηκαν ολόκληρες περιοχές, κάνοντας τσιφλίκι τους (με την ανοχή του Ελληνικού κράτους και των εκάστοτε κυβερνήσεων - βλέπε Θράκη και συγκεκριμένα Σάππες-Ροδόπης) τα μέρη όπου τους φιλοξένησαν.
    Οι πρόγονοι μας αναγκάστηκαν και έμαθαν τη γλώσσα στα μέρη όπου ξεπατρίστηκαν, και ΔΕΝ αναγκάσαν ακόμη και δασκάλους τους να μάθουν Αλβανικά ή Ρώσικα για να τους διδάξουν, προκειμένου να μη κινδυνέψει η περιουσία τους (βλέπε αυτοκίνητο, σπίτι κτλ) ή η σωματική τους ακεραιότητα.
    Δεν έχω τίποτα με τους μεροκαματιάρηδες ανθρώπους οι οποίοι είδαν την Ελλάδα ως μια διέξοδο στα προβλήματα τους.
    Όμως έλεος, ΡΕ ψευτο-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΟΙ ΑΛΗΤΕΣ!
    Που κλαίτε, ΥΠΟΚΡΙΤΕΣ, για τον (πράγματι αδικοχαμένο) Αλέξη. Και στα αρχίδια σας για τον άτυχο νεαρό αστυνομικό. Και οι δύο μάνες είχαν!
    Πάψτε να βλέπετε τα πράγματα μονόπλευρα. και με τις παρωπίδες του ψευτοαναρχοσυνασπισμοπροοδευτικου κινήματος που πρεσβεύετε.
     
  10. thelma

    thelma Regular Member

    Απάντηση: ΔΩΔΕΚΑ ΑΛΒΑΝΟΙ ΚΙ ΕΓΩ

    Ολα αυτα που ειπες, ειναι εν μερει σωστα.
    Γιατι
    Αναγκαστηκαν να τα κανουν ολα αυτα, οσοι τα εκαναν, γιατι δεν τους επαιρνε να κανουν αλλιως.
    Δεν ειμαστε σαν Ελληνες ανωτεροι. Υπαρχουν και καλυτεροι οπως και χειροτεροι.
     
  11. G_E

    G_E Contributor

    Απάντηση: ΔΩΔΕΚΑ ΑΛΒΑΝΟΙ ΚΙ ΕΓΩ

    Έχει ξεφύγει το πράγμα εδώ μέσα

    ....... απο τους κανόνες του φόρουμ.........

    ..............
    Απαγορεύεται το περιεχόμενο των μυνημάτων να είναι Εσκεμμένα ψεύτικο, Ανακριβές, Καταχρηστικό, Ενοχλητικό, Προσβλητικό, Ρατσιστικό, Απειλητικό, Διαφημιστικό καθώς και Κερδοσκοπικού, Πολιτικού, Αθλητικού και Θρησκευτικού χαρακτήρα.

    Αν το Greek BDSM Community θέλει να γίνει ρατσιστικό παράρτημα της Χρυσής Αυγής με γεια σας και χαρά σας
     
  12. Elysium

    Elysium Contributor

    Re: Απάντηση: ΔΩΔΕΚΑ ΑΛΒΑΝΟΙ ΚΙ ΕΓΩ


    Μάλιστα.... Αυτός είναι λοιπόν ο λόγος που βρίζεις τους Έλληνες στις φαντασιώσεις σου.

    Ήταν κοινωνικό τελικά το μήνυμα  




    ...και όποιος ενοχλείται είναι φασίστας, ναζιστής, σβαστικοφόρος και ρατσιστής...