Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

echoes

Συζήτηση στο φόρουμ 'Τέχνη' που ξεκίνησε από το μέλος echo, στις 23 Ιανουαρίου 2009.

  1. Oh come take the bridges with me Through the streets of the town Where we would meet I follow you down Your silent call Slits of sky where the winter falls Oh take me to the bridges of your town Past the waterways, railways and by-roads Down down my love we go Thin streets and alleyway In the beautiful snow Your lips red like flowers grow Down down the path we go Ransacked my heart Floats into the dark Show me the streets Where the waters speak Last night I dreamed about your house Precarious on the fault line Last night I dreamed about your face Immovable as the summer night I'm in your arm now High in the garrets above the town Stars shining here above the sea Come down Come die with me My hand inside your head Between your legs Oh take me through the bridges of Your town
     
  2. echo

    echo ***

    Yumiko Utsu - Squid Maria 2012

     
     
  3. étude

    étude Guest

  4. étude

    étude Guest



    ..Τώρα επιστρέφω στο δικό σου σώμα
    στην αίσθηση μιας ξαφνικής καλοκαιριάς
    που καθυστέρησε ραγίζοντας το τζάμι

    Τώρα επιστρέφω στην ανάγκη να μιλήσουμε
    όσο ποτέ, μακραίνοντας την τρυφερή αναμονή
    διακριτικά καθώς εκείνοι που μας έλειψαν,
    γίναν διάφανοι απ’ την πολλή τη χρήση..

    Νίκος - Αλέξης Ασλάνογλου
     
  5. Δεν είμαι το φως, είμαι η νύχτα.
    Μα μια φλόγα λοχίζει
    ανάμεσα στα σωθικά μου και με τρώει.
    Είμαι η νύχτα
    που την τρώει το φως.

    Νίκος Καζαντζάκης

     
     
  6. Μια φυσαρμόνικα στο δρόμο. Ένα τακούνι βιαστικό στο πλυμένο πεζοδρόμιο. Θα 'ναι χαρούμενο τούτο το κορίτσι.
    Θα 'χει ένα γαλανό σημάδι στο λαιμό κάτου απ' τ' αυτί... ένα φιλί. Και βιάζεται να μείνει μόνη μες στην κάμαρά της να ονειρευτεί το στόμα του. Ένα σύγνεφο γαλάζιο με ρόδινη ούγια ή ασημένια...

    Γ.Ρίτσος
     
  7. brenda

    brenda FU very much

     

    Εγώ δεν είμαι εγώ
    αλλά εκείνος
    που βαδίζει πλάι μου και δεν μπορώ να δω
    που κάποιες φορές τον επισκέπτομαι
    και άλλες φορές τον λησμονώ
    κείνος που μένει σιωπηλός καθώς εγώ μιλώ
    κείνος που γλυκά τους συγχωρνά καθώς εγώ μισώ
    κείνος που βγαίνει για περίπατο όταν με σφίγγει ο κλοιός
    κείνος που τελικά θα μείνει όρθιος όταν εγώ πεθάνω

    Juan Ramón Jiménez, Yo no soy yo. Μετάφραση: Γιώργος Δυνέζης