Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Flames από το "Αλλάζοντας σκλάβο"

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος MindMaster, στις 27 Σεπτεμβρίου 2008.

  1. MindMaster

    MindMaster Contributor

    Βρε Zizel αστέρι μου, σταμάτα το κάποια στιγμή αυτό το βιολί, καταντάει μονότονο...

    Δεν βλέπω να υπάρχει εδώ κανένας άλλος, που να επιμένει να υπενθυμίζει συνεχώς το ότι είναι βαρβάτος και σκληρός και ότι κρέμονται αρχίδια, είτε κάτω από το παντελόνι, είτε κάτω από τη φούστα του.

    Έχεις γίνει απόλυτα σαφής, το έχουμε πλήρως εμπεδώσει. Αλλά κατάλαβε κάποια στιγμή, ότι δεν είναι απαραίτητο, γιά να είσαι άντρας εσύ, να είναι όλοι οι υπόλοιποι κοκκινοσκουφίτσες, ή έστω, "δήθεν".

    Όπως σου το έχω νομίζω ξαναπεί, κάποια πράγματα που γράφεις, διάβαζέ τα κιόλας... Μην ξεχνάς λοιπόν, κάθε φορά (από τις πολλές) που ξαναματαβγαίνεις γιά να ξαναματαδηλώσεις το ότι είσαι άντρας και δη βαρβάτος και σκληρός, ότι "οι πιο σκληροί άνδρες εμφανίζονται πιο λάου λάου!!! Δεν χρειάζεται να δείξουν κάτι γιατί είναι αυτό που είναι!!!" (όπως πολύ σωστά έγραψες).
     
  2. El_Gato

    El_Gato Regular Member

    Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Αλλάζοντας σκλάβο....

    Έχω όρεξη να παίξω. Και αυτό κάνω. Αν δεν ψήνεσαι να παίξεις κάνε και με έμενα ότι έκανες με τον Ηλία!!!

    Το βιολί ως άταστο όργανο είναι και δύσκολο.

    Όποιος δεν μπορεί να διακρίνει το μόρια των ασυγκέραστων οργάνων, του φαίνονται μονότονες οι μελωδίες!!!

    Δεν μπορώ να σώσω όλον τον κόσμο και δεν με ενδιαφέρει!!!

    Προτιμώ να παίζω το βιολί μου, άιντε ρίξε και μια γυροβολιά!!!
     
  3. thelma

    thelma Regular Member

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Αλλάζοντας σκλάβο....

    Σ'ευχαριστω που προσπαθεις να με καθησυχασεις αλλα δεν ειναι στα γουστα μου ενας αντρας με φουστα, οσο σκληρος και βαρβατος κι αν θελει να δειξει οτι ειναι. Ασε που ειναι πληγμα και στην αισθητικη μου. Ειδικα αν εχει πολλα αρχιδια και κρεμονται κατω απο το μινι.
     
  4. El_Gato

    El_Gato Regular Member

    Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Αλλάζοντας σκλάβο....

    Ποιός σου είπε γλυκιά μου ότι πρέπει να λάβω και υπόψιν την γνώμη σου. Αν την λάμβανα θα γινόμουνα σαν τον προαναφαιρόμενο!!! Μάλλον να την επιβάλώ θέλω!!! Η γάτα δεν ρωτάει το φίδι. Το κάνει παιχνιδάκι της!!!
     
  5. G_E

    G_E Contributor

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Αλλάζοντας σκλάβο....


    Αυτό είναι απαράδεκτο, αισχρότατο, χυδαίο. Εκανα αιτημα για ban

    ΥΓ. Βλέπω σβήστηκε το αισχρότατο μήνυμα με τη χυδαιότατη φωτογραφία.
     
    Last edited: 27 Σεπτεμβρίου 2008
  6. El_Gato

    El_Gato Regular Member

    Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Αλλάζοντας σκλάβο....

    Περιμένω με λαχτάρα το infraction!!! Και εγώ περίμενα ανθρώπους πιο ανοιχτόμυαλούς με περισσότερη νοημοσύνη εδώ μέσα!!! Όχι ότι δεν υπάρχουν αλλά υπάρχουν και διάφοροι/ες...

    Τα του καίσαρα στον καίσαρα...!!!
     
  7. MindMaster

    MindMaster Contributor

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Αλλάζοντας σκλάβο....

    Zizel, ξεπέρασες κάθε όριο ευπρέπειας. Αν το είχες κάνει σε μένα θα σου τη χάριζα, σου έχω δώσει άλλωστε το ελεύθερο να το κάνεις (πιστεύοντας βέβαια ότι διαθέτεις και λίγη λογική). Αλλά δεν μπορείς να μένεις στο απυρόβλητο, με κάτι τέτοια.

    Report.
     
  8. El_Gato

    El_Gato Regular Member

    Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Αλλάζοντας σκλάβο....

    Περιμένω πως και πως την διαγραφή!!! Είναι τιμή μου άνθρωποι με κλειστό μυαλό να με κάνουν report και ban!!! Έτσι και αλλιώς το προετοίμαζα. Δείτε κα την υπογραφή για το ρέκβιεμ!!! Σας ευχαρηστώ που κάνετε αυτό που θέλω!!!
     
  9. MindMaster

    MindMaster Contributor

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Αλλάζοντας σκλάβο....

    Αυτά είναι λόγια και θεατρικά, μην υποτιμάς τη νοημοσύνη αν όχι αυτών με το "κλειστό μυαλό", τουλάχιστον όλων των υπολοίπων. Δεν χρειαζόταν φυσικά να προετοιμάσεις τίποτε, ούτε να κάνουν κάποιοι άλλοι γιά σένα αυτό που δήθεν ήθελες. Αν πράγματι επιθυμούσες να μην είσαι στο φόρουμ, θα μπορούσες, απλά, να μην μπαίνεις.
     
  10. El_Gato

    El_Gato Regular Member

    Re: Αλλάζοντας σκλάβο....

    Αχ τι καλά!!! Έκανα αυτό που ήθελα και πείρα και το infraction!!!

    Πάντως πέρα από την κόντρα κτλ είναι ένα ζήτημα κατά πόσο μία γυμνή φώτο και έναν μολών λαβέ θίγει την ευπέρεπεια ανθρώπων που θέλουν να λέγονται PERV!!! Επιτρέψτε μου να αμφιβάλλω για το κατά πόσο είναι πράγματι PERV.

    Αφού έκανα το παιχνίδι μου και σας ανάγκασα να με καρφώσεται, διότι στα δύσκολα φένεται το τι είναι ο καθένας, κλείνω αυτό το σύντομο και απολαυστικό παιχνίδι και συνεχίζω!!!

    Perv = ευπρέπεια!!!

    Υπέροχα!!!
     
  11. G_E

    G_E Contributor

    Απάντηση: Αλλάζοντας σκλάβο....

    Τωρα καταλαβα το νοημα του νηματος με τις κοτες.

    Δεν κρυβω πως είμαι εξοργισμένος αλλά τέλος απο μένα (γιατι κρατησα το ποστ με τη φωτογραφία και θα κοινοποιηθεί)
     
    Last edited: 27 Σεπτεμβρίου 2008
  12. El_Gato

    El_Gato Regular Member

    Re: Αλλάζοντας σκλάβο....

    Και εγώ θυμήθηκα το "Άκου Ανθρωπάκο" του Βίλχεμ Ράιχ!!!