Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

FlashBack Στιγμών...

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος aDDIcteD, στις 11 Δεκεμβρίου 2007.

  1. aDDIcteD

    aDDIcteD Regular Member

    Σίγουρα όλοι έχουμε κάποιες δυνατές αναμνήσεις μέσα μας... είτε καταστάσεων, είτε ατόμων... Δεν θέλω να μου πείτε την πιο ευτυχισμένη στιγμή σας, ούτε την χειρότερη...
    αλλά την πιο ντροπιαστική φάση που βρεθήκατε !!!!!    

    Θα κάνω την αρχή με το τοπ ρομπιάς που έχω πάθει... και έχω ακόμα... ουυυυ δόξα τον Θεό ζωή να χω αλλά έχω καταφέρει πολλές φορές να κάνω μλκ δημόσια!!   

    Είχα πάει για καφέ με τις φίλες μου (πριν χρόνια...) εγώ και ακόμα μια κοπέλα παρθένες στην παρέα... σε εκείνο τον καφέ ακόμα κ η πιο μικρή της παρέας μας (η άλλη δηλαδή) είχε ανακοινώσει ότι το είχε κάνει την προηγούμενη... ε εκείνη την ώρα σκέφτηκα εγώ να πω με μια αγανάκτηση
    "Τι στο καλό ρε πούστη μου μόνο εγώ είμαι ακόμα παρθένα εδώ μέσα;;"

    Δεν θα ήταν ντροπιαστική η στιγμή αν δεν είχε τελειώσει εκείνη την ώρα το CD και αν εγώ δεν είχα μιλήσει τόσο δυνατά για να με ακούσουν τα κορίτσια... αφού η μουσική μέχρι τότε ήταν πολύ δυνατά...

    Τελικά δεν με άκουσαν μόνο οι φίλες μου αλλά και όλο το μαγαζί που πέθανε στο γέλιο!
    Εγώ περιττόν να σας πω ότι είχα μεταλλαχτεί σε κάτι ερυθρόδερμο... και μου πήρε ώρα να συνέλθω από την ντροπή μου εκείνη την ώρα! χαχαχα!

    ΟΚ ήθελα να ανοίξει η γη να με καταπιεί την παρθένα       
     
  2. Georgia

    Georgia Owned Contributor

    είμαι στην θάλασσα και κολυμπάω στα ρηχά και απολαμβάνω την αίσθηση του νερού στο σώμα μου(με λίγα λόγια έχω "χαθεί").οπότε ξαφνικά βλέπω κάτι πραγματάκια να πηδάνε στην επιφάνεια της θάλασσας οπότε κάνω την τρομερή σκέψη οτι είναι μικρά ψαράκια που τρέχουν να γλιτώσουν απο καρχαρία... στα 2 μέτρα από την ακτή 
    οπότε και πετάγομαι από το νερό ουρλιάζοντας και κλαίγοντας,σκοντάφτοντας στις πέτρες και άλλα τραγικά...και κάθησα στην ακτή τρέμοντας και κλαίγοντας γοερά... τρομοκρατημένη.και όλη η παραλία με κοιτά λες και είμαι εξωγηίνος.γιατί φυσικά αυτά τα πραγματάκια ήταν πετρούλες που πετούσε ένα παιδάκι.οπότε ήρθαν οι φίλοι μου και με μάζεψαν και από τότε περνούσα τις μέρες μου κλεισμένη στην σκηνή (μόνο μια φορά κατάφερα να λυθώ και να τους το σκάσω,αλλά με βρήκαν γμτ)... 
     
  3. Apollyon

    Apollyon God's Demon Contributor

    Εξατμιση απο suzuki GSXR Κ5 που μολις περασε μου εφερε στο μυαλο τις βολτες στην παραλιακη που καναμε σαν τρελοι με τον φιλο που εχασα το σαβατο...
     
  4. blindfold

    blindfold Contributor

    κάποτε είχα σχέση με μία Mistress ,και όσο είμουν σπίτι μέσα φόραγα πάντα ένα κολάρο που είχε πάρει ειδικά για εμένα είτε Ήταν εκεί είτε όταν είμουν μόνος εκτός σπιτίου απλά το έφερα μέσα στη τσάντα μου ,ήταν ένα κολάρο σκύλου πλαστικό καφέ με "λεοπαρδαλέ" πλαστικό επίσης διακοσμητικό και χρυσές βαμμένες αγκράφες ,ότι πιο φτηνό και εξευτελιστικό...

    μετά από μήνες μου είχε γίνει συνήθεια και δεν το ένιωθα να με ενοχλεί ,ώστε μια μέρα βγήκα από το σπίτι έξω φορώντας το ,εκείνη τη στιγμή και ο γείτονας δίπλα με κοίταγε περίεργα και αναρωτιόμουν γιατί ... περπάτησα λίγο και πήγα να φτίαξω το γιακά από το πουκάμισο και αντιλήφθηκα γιατί με κοίαγε περιέργα... άκουγα που άκουγα κάτι περιέργες μουσικές με είδε και με ένα τρισάθλιο κολάρο ούτε καν από αυτά που βάζουν οι μεταλλογκοθάδες ....
     
  5. Έπαιζα σε μια θεατρική παράσταση σε ανοιχτο θέατρο ,
    είχε τρομερή υγρασία εκείνη τη μέρα ,
    στην υπόκληση έπρεπε να διασχίσω όλη τη σκηνή στο πλάτος της για να βρεθώ κοντά στο κοινό να υποκληθώ ,
    η υπόκληση ξερετε στο θέατρο είναι η τελευταία εικόνα που δίνεις στο κοινό και είναι πολύ σημαντική

    είχα πάρει τα γκάζια μου και έτρεχα αλλα δεν έπιασαν καλα τα φρένα με αποτέλεσμα να φαω μια ανάποδη τούμπα ,
    το κοινό έκανε <<Ο...>> και περίμενε την συνέχεια .....
     
  6. BaD_HabitS

    BaD_HabitS Regular Member

    βαρδαρης πρωι πριν 20 χρονια ειχα δουλεια κατω στο κεντρο!να ριχνει τουλουμι και εκει που περπατουσα με γρηγορο βημα γλυστραω και πεφτω με την πλατη!σκατα εγινα ηταν η πιο γελοια στιγμη της ζωης μου!καλα ναμαστε να ζησουμε και αλλες χεχεχεχε!(απο τοτε δεν ξαναπερπατησα  )
     
  7. impassable07

    impassable07 Regular Member

    Απάντηση: FlashBack Στιγμών...

    Μια μερα στην δουλεια μου, την ωρα που μιλουσα με τον εργοδοτη μου, εβαλα τα χερια μου πισω στην μεση μου για να "στρωσω" το πουκαμισο μου (ενα κοντο σχετικα και στενο) και ανοιξαν δυο κουμπια!!!
    Εκεινος εκανε πως δεν το προσεξε,εγω ομως ηθελα να πεθανω απο την ντροπη μου!

     
     
  8. BaD_HabitS

    BaD_HabitS Regular Member

    γιαυτο να τα περνας μια βελονια τα κουμπια για καλο και για κακο 
     
  9. chemical23

    chemical23 Regular Member

    Ήμουν γυμνάσιο και μου άρεσε πολύ μία συμμαθήτρια μου καθώς διέθετε μία ανατρεπτική,άγρια ομορφιά.Ποτέ δεν είχαμε ιδιαίτερες επαφές, ντρεπόμουν πολύ για να την πλησιάσω.Μία φορά όμως όταν κάναμε γυμναστική και παίζαμε μαζί μπάσκετ (ω ναι της άρεσε το μπάσκετ και μένα το ίδιο) της έφυγε η μπάλα.Απευθύνθηκε σε μένα λέγοντας μου να πάω να την πιάσω.Της ανταπάντησα και γιατί να πάω εγώ γεμάτος χαμόγελο.Που να ήξερα εκείνη τη στιγμή πως η απάντηση της θα με αποστόμωνε τελείως και θα με έκανε να κοκκινίσω άλλο όσο δε πάει.Γιατί μου είπε σε κάνω ότι θέλω!Εκείνη τη στιγμή έχασα λίγο τον κόσμο.Πήγα προς την μπάλα και την πέταξα πιο μακρυά από όσο είχε πάει. (Ξενέρα εεε?  ) Για κάποιες μέρες μάλιστα θυμάμαι την απέφευγα.Δε μπορούσα να διανοηθώ πως όχι μόνο είχε καταλάβει ότι μου άρεσε αλλά πίστευε πως θα μπορούσε να με κάνει ότι θέλει!Θέμα tabboo για μένα τότε αυτό.Ε, ήμουν πολύ μικρός και ντοπαλός για να ελιχθώ σωστά (ή μήπως το ίδο θα έκανα και τώρα?   )
    Καλά νά'ναι όπου και αν είναι
     
  10. Kits

    Kits Contributor

    Καλοκαιρι σε κυκλαδιτικο νησι... βραδυ σε ενα κλαμπακι... βλεπω 2 απροστατευτα κοριτσια να τα πινουν μονα τους στο μπαρ... πλησιαζω την μια και την αρχιζω στο καμακι.. μετα απο λιγο εκει που ειμασταν στο μπλα μπλα γυρναει με αγριο βλεμα και με ρωταει

    - Ρε φιλε.. για να γαμησεις ηρθες και μου κανεις καμακι?????

    - Οχι , της απανταω

    - Ε τοτε εφυγεεεςςςςς..!!!!!

    Εμεινα μαλακας!!!!!!! Δεν ντραπηκα αλλα ηταν απο τις λιγες στιγμες στη ζωη μου που δεν ειχα τι να απαντησω...




    Υ.Γ. μαλακια που ειπα ''οχι'' αλλα και ''ναι'' να ελεγα παλι κατι αναλογο θα μου απαντουσε....τωρα ξερω, οπως επισης ξερω οτι αυτα μια φορα γινονται!
     
  11. Apollyon

    Apollyon God's Demon Contributor

    Παλι καλα που δεν σου ειπε : "Εχεις cosmote !!!!"  
     
  12. Lady_in_Red

    Lady_in_Red Regular Member

    λοιπον ειμαι φοιτητρια και δινω εξετασεις σερι πολλες μερες τωρα. κακο συνηθειο να διαβαζω βραδυ και να πηγαινω κατευθειαν να δωσω μαθημα...τελειωνω τα γραπτα και μπαινουμε στο τρενο μ' ενα φιλο να γυρισουμε πια σπιτια μας...και εννοειται ΚΟΙΜΑΜΑΙΑΙΑΙΙΑΙΑΙΑΙΑΙ.παει ναβγει αυτος που κατεβαινε μια σταση νωριτερα ξυπναωωωω..... και βλεπω να με κοιταει ολο το τρενο καπως περιεργα το ιδιο κι αυτος βεβαια. Κανω ετσι και τι να δω..ειχε αφησει πανω μου ενα μεγαλο χαρτι που εγραφε "ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΞΥΠΝΗΣΤΕ ΜΕ ΣΤΗΝ ΟΜΟΝΟΙΑ" .....μολις αρχισα να ξεξαρδιζομαι ολο το βαγονι πεθανε στα γελια!!!! η καλυτερη πλακα ever....