Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

FlashBack Στιγμών...

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος aDDIcteD, στις 11 Δεκεμβρίου 2007.

  1. SMiss_angel2307

    SMiss_angel2307 Regular Member

    Ρε τι θυμηθηκα κ γω... όσο ημουν φοιτητρια στο Λονδινο...
    Τελειώνουν τα μαθήματα κ λέμε με την κολλητή μου να πάμε σπίτι της να κάνουμε την εργασια μας (μαλακιες τουμπανα δλδ... as usual με την ψυχη στο στομα θα τη τελειωναμε λογω ασυστολου κωλοβαρεματος με dvd κ ολα τα συναφη) κ οποτε αφου μπαινουμε απο Canning Town στην Jubilee Line για να κατεβουμε Baker Street (25'κατασταση δλδ) βγαζουμε το iPod κ κανουμε ολιγον τι σαν μαλακισμενα ψηλο show γιναμε δλδ... (τραγουδουσαμε κ Βισση, Βανδη κ Χρυσπα... Χριστε μου καταντια!)

    Ειναι ενα κουκλι απεναντι μας κ μας χαμογελαει... τον κοιταμε... του χαμογελαμε κ μεις... κ αρχιζει ο εξης διαλογος:

    Παιδαρος: "Girl, where're you from?"
    Εμεις: "We're from Greece, what about you"
    Παιδαρος: "Sounds cool... I'm from Spain, and you're studying here, ain't it?"
    Εμεις: "Yes, what about you?"
    Παιδαρος: "Me too"

    σημειωση, το παλικαρι ειχε εξαιρετικη προφορα... κ καπου εκει εληξε κ η κουβεντα μεταξυ μας...

    με την φιλεναδα μου λοιπον αρχισαμε στα Ελληνικα τα σχολια...
    "Μαλακα τι μουναρος ειναι αυτος", "Καυλας ειναι ο ατιμος", "Χαλαρα θα τον εβαζα κατω"(μας ειχε φαει κ η αγαμια με τις φλορουμπες τους Αγγλους)... κ αλλα τετοια χαριτομενα...

    Φτανει το μετρο στην Bond Street δλδ μια σταση πριν την δικη μας... και μας λεει...

    "ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΧΑΡΗΚΑ! Α Κ ΞΕΧΑΣΑ ΝΑ ΣΥΣΤΗΘΩ... ΤΑΣΟ ΜΕ ΛΕΝΕ!"..... κ φευγει!

    Εκεινη την ωρα το μονο που θελαμε ηταν να πεσουμε στις ραγες να πατησει το μετρο!!!!!!!!!
     
  2. aDDIcteD

    aDDIcteD Regular Member

    Μια ακόμα στιγμή που έγινα επίκεντρο άθελα μου     ήταν η 5ημερη...
    2η -3η μέρα... έχουμε κατέβει κάτω στον χώρο της ρεσεψιόν όπου ήταν και οι καφετέριες να πιούμε έναν καφέ το μεσημεράκι...νεκρή ώρα... καμιά 15αριά άτομα η παρέα μου, η καφετέρια όλη γεμάτη από άτομα άλλων σχολειών και γενικά της πόρνης ο κόσμος γιατί αυτό όπως και να το κάνεις ήταν το hot spot του ξενοδοχείου, άλλοι έμπαιναν άλλοι έβγαιναν...χαμός!

    Εγώ τότε λίγο κάφρος όπως ήμουν... φορούσα ένα παντελόνι σούπερ στενό, δεν μπορούσα να πάρω ανάσα και απο κάτω μπότες Wehrmacht... (3πατες)... έτσι όπως καθόμουν, δεν πατούσα το πόδι μου κανονικά, άλλα στο πλάι...τώρα οκ δεν έχει τόσο νόημα, όσο το ότι μου είχε μουδιάσει απίστευτα το πόδι αλλά οκ δεν έδινα σημασία!

    Σε κάποια φάση λοιπόν μέσα στο πλήθος βλέπω μια απο τις κολλητές μου στο γυμνάσιο που είχαμε χαθεί τελείως και είχα να δω πολλά χρόνια.... όπως καταλαβαίνετε με πήρε η χαρά απο τα @@.... της φωνάζω και κάνω κίνηση να σηκωθώ και πατάω με το πόδι που είχε μουδιάσει....

    Όπως ήταν αναμενόμενο δεν ένιωσα ότι το πατάω και πέφτω κάτω φαρδιά - πλατιά ουσιαστικά στο κέντρου αυτού του χώρου που ήμασταν...
    Προσγειώνομαι με τον κώλο, με το τσιγάρο στο χέρι και δεν έχω βγάλει κιχ!
    Κοιτάω προς την παρέα μου... τα μισά αγόρια λείπουν... είχαν φύγει στο μπαμ απο το τραπέζι για να γελάσουν...
    αρχίζω να κοκκινίζω... κοιτάω δεξιά αριστερά και βλέπω ότι σχεδόν κανένας δεν με έχει πάρει είδηση....  

    Ωραία λέω μέσα μου μικρό το κακό... Σήκω σιγά - σιγά και όλα οκ!  
    Δεν προλαβαίνω να ολοκληρώσω την σκέψη μου.... με βλέπει ο γυμναστής μας που έπινε καφέ μαζί μας και παθαίνει παραλήρημα...
    πετάγεται πάνω και αρχίζει να φωνάζει πανικόβλητος...

    "Ειρήνη Ειρήνη είσαι καλά;;;"

    Δίχως να κοιτάξω γύρω μου ήξερα πλέον... ότι ΟΛΟΙ μα ΟΛΟΙ κοιτάνε προς το μέρος μου, τον γυμναστή μας που είχε έρθει να με σηκώσει και να δει αν έσπασα κάτι.... Εντάξει οκ πολύ γέλιο...  
    Γύρισα στην θέση μου σαν κόμισσα λες και δεν τρέχει τίποτα... συνέχισα τον καφέ μου και ερχόντουσαν άτομα απο άλλα σχολεία και μου ζήταγαν να το κάνω σε slow motion γιατί το έχασαν και πολλά τέτοια χαχαχααχαχαχ
     
  3. Kits

    Kits Contributor

    ερμαφροδιτος ηταν???
     
  4. SMiss_angel2307

    SMiss_angel2307 Regular Member

    αυτο ειναι η αντρικη εκδοχη της μουναρας Κιτς μου  
     
  5. chemical23

    chemical23 Regular Member

    Εδώ και αν έχουμε φαινόμενα λεξιπλασίας!!!  
     
  6. SMiss_angel2307

    SMiss_angel2307 Regular Member

    μα καλα εσεις εκει κολλησατε;;;; (νεολαια εμεις... 19 οταν εγινε το σκηνικο... κ το συγκεκριμενο που σας εκανε τοση εντυπωση ειναι εκφραση που χρησιμοποιει η φιλεναδα μου κυριως)

    Ρε τον Τασο τον Ισπανο παντως.....
     
  7. blindfold

    blindfold Contributor

    oh whell...

    σαν μικρό παιδάκι κάπου στο λύκειο ανακάλυψα ότι είχα ανάγκη να βρίσκομε με γυναίκες διαπίστωσα έναν εθισμό ...
    με μία κοπελία που "έφαγα κόλημα" αλλά σαν δειλός που είμαι δεν έκανα καμία κίνηση για να τη πλησιάσω ερωτικά ,και όλο έλαγα τι καλή κοπέλα που είναι τόσο που έπεισα έναν φίλο μου και τα έφτιαξε μαζί της , 3 χρόνια τους έτρωγα στη μάπα ,ίσως από α μεγαλλίτερα βασανηστίρια για εμένα...


    έχει επαναληφθεί και άλλες φορές ... βέβαια δεν έχει την έννοια της ντροπής στη κοινωνία όσο ως προς τον εαυτό μου ...
     
  8. Kits

    Kits Contributor

    εισαι ΑΠΙΣΤΕΥΤΟΣΣΣΣ!!!!!!!!!!!

    μα καλα ουτε στον φιλο σου δεν ειπες οτι την γουσταρεις???? ( πριν τα φτιαξουν)
     
  9. aDDIcteD

    aDDIcteD Regular Member

    τι να το πει...εδώ του έκανε κονέ!  
     
  10. SMiss_angel2307

    SMiss_angel2307 Regular Member

    ειναι αυτο που λεμε βαζω τα χερακια μου... κ βγαζω τα ματακια μου...
     
  11. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Καλοκαιρι, βραδυ, μεσα σε ενα αδειο διαμερισμα λογω προσφατης μετακομισης, με ενα male pervert, κανουμε τα παντα και ενω το σκυλι του γαυγιζει συνεχως εξω στην βεραντα μας εχει πισει ταχυπαλμια απο την καβλα!!!!!!!!!
     
  12. naida

    naida Regular Member

    Το σκηνικό έχει ως εξής :
    Ηταν καλοκαίρι στην θάλασσα με παρέα 7-8 ατόμων.Πλατσούριζα αμέριμνα, τελείως χαλαρή αφού μου είχαν βρέξει τα μαλλιά και είχα χαλάσει την κουπ μου  
    Ενώ είχα απομακρυνθεί απο την παρέα και κολυμπούσα σε ύπτια θέση(προσπαθούσα δλδ) αισθάνθηκα κάτι στα χέρια και άκουσα κάποια φωνή, ανασηκώνομαι λοιπόν τρομοκρατημένη βγάζοντας μια κραυγή και βλέπω έναν κύριο να προσπαθεί να γλυτώσει (πήγαινα προς τα πάνω του)  
    Αυτό που κατάφερα να ψελλίσω ήταν κάτι σαν " Είστε τυχερός που αστόχησα" ή κάτι παρόμοιο και μερικά δεκάδες συγνώμη που του έλεγα ενώ αυτός έφευγε κολυμπώντας γρήγορα.
    Το πόσο γελοία ένιωθα εκείνη τη στιγμή δεν περιγράφεται.