Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

FlashBack Στιγμών...

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος aDDIcteD, στις 11 Δεκεμβρίου 2007.

  1. blindfold

    blindfold Contributor

    χαχαχαχαχαχα

    αυτό το έπαθα και εγώ φέτος το καλοκαιρί ,προσπαθώντας να αποφύγω αδηφάγα χέρια διαφόρων που θέλαν το κορμί μου ή τις κραυγές μου ,αποτέλεσμα ένα κήτος 110 κίλων να ελίσετε βίαια μέσα στη θάλασσα δίχως να ελέγχε παιδάκια.γέρους και διάφορα άλλα αδύναμα μέλη της κοινωνίας μας ..!

    συμπέρασμα ποτέ σαδομαζό σε δημόσιους χώρους !
    χλαχλλαχλαχλχαλαχλαχλαχλχα


    Kits έχεις δει κάποιον που να δηλώνει υποτακτικός να είναι και έξυπνος ; τουλάχιστον όσο αφορά τον εαυτό του ..  
     
  2. Afentis_Epi8ymiwn

    Afentis_Epi8ymiwn Regular Member

    Απάντηση: FlashBack Στιγμών...

    Εκείνη ξαπλωμένη ανάσκελα, ολόγυμνη με τα πόδια ψηλά και ορθάνοιχτα. Παραδομένη.
    Εγώ, μετά από γλυφομούνι (και διάφορα άλλα), σηκώνομαι να της τον χώσω.
    Βυθισμένος μέσα στις σκέψεις μου και στους προβληματισμούς μου, δεν μπορώ να συγκεντρωθώ.
    Και ενώ είμαι μέσα της, νοιώθω να μου πέφτει (η πούτσα, όχι αυτή) 
    Εκείνη δεν είπε τίποτα. Εγώ ένοιωσα γελοίος (για να μην πω και τίποτα χειρότερο).
     
  3. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Re: Απάντηση: FlashBack Στιγμών...

    Γιατι να νοιωσεις γελοιος γλυκε μου??????????
    Ειναι απολυτα ανθρωπινο να συμβει!!!!! 
     
  4. Kits

    Kits Contributor

    μουμπλε μουμπλε...
     
  5. Eri

    Eri

    Χαχαχαχαχαχα....Α ρε τρελοι κολυμβητες .....  
     
  6. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: FlashBack Στιγμών...

    Βγήκα από το video club και μπήκα σε άλλο αμάξι..

    Έδωσα στο σουβλατζή το dvd που προόριζα για το video club μετά..

    Έβαλα βάρη μόνο από τη μια μεριά της μπάρας..

    αυτά για την ώρα..
     
  7. female

    female Contributor



    Σε κάποιο σπίτι που έχω πάει για μια δουλειά, μου έχουν προσφέρει, σχεδόν με το ζόρι και με πολλή καλοσύνη, μια σακούλα με δυο πεπονάκια, μερικά πορτοκάλια και μπόλικα κρεμμύδια, όλα προϊόντα από το κτήμα τους.

    Μπαίνω στο λεωφορείο του γυρισμού, στο τέρμα. Είναι διπλό, κι επειδή είναι αργούτσικα, έχει πολύ λίγο κόσμο. Ακουμπάω τη σακούλα στο πάτωμα. Χαζεύω έξω, στον κόσμο μου, όταν ο οδηγός βάζει μπρος και ξεκινάει. Η σακούλα με τα φρούτα και τα κρεμμύδια, αφύλαχτη, αρχίζει ένα τρελό κουτρουβάλημα, με τα περιεχόμενα να σκορπίζονται τείδε κακείθε και να παίρνουν το καθένα τη δική του πορεία κατά μήκος του διαδρόμου από το τέλος του οχήματος προς την αρχή... Τα κρεμμύδια να αφήνουν πίσω τους τα ξερά τους φύλλα... Τα προϊόντα της μάνας γης επαναστάτησαν... Τόσο γελοίο... Σαν σκηνή από τον "Ηλίθιο και τον Πανηλίθιο", που έκανα ώρα να τα μαζέψω, από τα γέλια.



     
  8. Georgia

    Georgia Owned Contributor

    μια(   ) φορά πήρα λάθος λεωφορείο για την σχολή,και δεν φτάνει αυτό,με πήρε ο ύπνος σε θέση που δεν φαινόμουν. Το αποτέλεσμα?..κατάφερα να φτάσω ως το αμαξοστάσιο της Πέτρου Ράλλη πριν με πάρει χαμπάρι ο οδηγός και μου πει οτι έπρεπε να είχα κατέβει εδώ και ώρα... 
     
  9. aDDIcteD

    aDDIcteD Regular Member

    Georgia αυτό που λες με τον ύπνο σε συγκοινωνία μέσα, το πάθαινα τακτικότατα μέσα στο τρένο... από Ομόνοια έπρεπε να πάω Μαρούσι... συνήθως ήμουν άυπνη, κομμάτια... με έπαιρνε πάντα ο ύπνος...  

    Την μια φορά είχα πάει Κηφισιά, είχα πάρει τον δρόμο της επιστροφής και ξύπνησα και συνειδητοποίησα ότι είμαι Κάτω Πατήσια...  

    Μια άλλη φορά είχα κοιμηθεί και ακουμπήσει στον ώμο του διπλανού μου ο οποίος κάποια στιγμή ήθελε να φύγει και με ξύπνησε αναγκαστικά χαχα  

    & την τρίτη και χειρότερη που έχω να θυμάμαι από εκείνα τα χρόνια είναι που δεν είχα βρει να κάτσω, αλλά δεν μπορούσα να κρατήσω τα μάτια μου ανοιχτά... οπότε στηρίζομαι πίσω από τις θέσεις σε αυτά τα "κάγκελα" να τα πω, και ακουμπάω το κεφάλι μου λίγο προς τα πίσω... πριν καταλάβω πως και τι, λυγίζουν τα γόνατα μου και σωριάζομαι κάτω, με πήρε ο ύπνος όρθια αχαχαχα!    

    Ε οκ όλοι γελούσαν, το ίδιο και εγώ... σηκώθηκα και συνέχισα μέχρι το Μαρούσι... δεν κατέβηκα από το τρένο βέβαια και για μερικές στάσεις ακόμα έβλεπα τους πάντες να κρατιούνται να μην γελάσουν όταν με κοιτούσαν ! Ρόοοοοομπααααααααα τελείως!   
     
  10. Mikra_Psemata

    Mikra_Psemata Contributor

    Απάντηση: Re: FlashBack Στιγμών...

    γεωργια να εισαι καλά.. δάκρυσα απο τα γέλια...

           
    αααα αυτο το νήμα θα φέρει κ την απολύση μου... αν ειναι ετσι κ τα υπολοιπα ποστ εδώ .. να διαβασω τους τσακωμους καλυτερα παλι...




    2 μήνες πριν περίπου
    Μεσημέρι είμαι στο γραφειο.. κ στελνω ενα βρώμικο κ προστυχο μήνυμα γεμάτο με σκηνές βιας κ βδσμ.. στον... ταδε..
    χαμογέλαω κ περιμενω αυτάρεσκα την απαντηση... αλλά χμμμμ κάτι δεν μου καθόταν... πολύ καλά..
    Μπαίνω στα απεσταλμένα μηνυματα στο κινητό.. κ διαπιστώνω ότι το έστειλα στο μπος μου ...
    Εναν επαναληπτικό θορυβο που ακουγατε πριν 2 μηνες όλοι σας.. ήταν η τσαπα μου όσο έσκαβα την τρύπα για να βγω κινα..
     
     
    Last edited: 18 Ιανουαρίου 2008