Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Fuck me now, here

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος DocHeart, στις 26 Απριλίου 2009.

  1. vautrin

    vautrin Contributor

    Η πεολειχία μετράει; στιην ειδική τουαλέτα του MALL
     
  2. MindMaster

    MindMaster Contributor

    Απάντηση: Re: Fuck me now, here



    Η "πεολειχία" μετράει μόνο τις τουαλέτες της Φιλοσοφικής Σχολής και της Ακαδημίας Αθηνών.

    Όταν ξαναβρεθείς στο MALL λοιπόν, πες να σου πάρουν καμμιά πίπα...  



     
  3. cider

    cider Kitchen master

    Στον ημιώροφο κεντρικού κτιρίου των Αθηνών.
    Σε ένα έρημο γιαπί.
     
  4. Kaveiros

    Kaveiros Regular Member

    Απάντηση: Fuck me now, here

    Στο πλαι του δρομου σε ορεινο νησιωτικο στροφιλικι με θεα το αιγαιο και θεαμα για ενα τραγο!
     
  5. deluxe

    deluxe Regular Member

    Ωραια μαγκες! Μου αρεσει πολυ η ιδεα του Public sex. Μεχρι στιγμης μονο μεσα στο αμαξι ( στοματικο ), και ενω οδηγουσα με αρκετη κινηση. Επισης στην πολυκατοικια του σπιτιου μου εξω απο την πορτα στοματικο και οι γειτονες να ειναι στην απεναντι πορτα.
     
  6. dora_salonica

    dora_salonica Contributor

    Πήρα πίπα στον "ζητείται μοντέλο" μέσα στον κινηματογράφο Μακεδονικό, κατά τη διάρκεια του έργου "Οι μέρες της αφθονίας σας είναι μετρημένες". Υπήρχαν μόνο τρεις γυναίκες δύο καθίσματα πιο μπροστά από μας. Και όμως ήταν ένα καλό έργο, απλά έχασα τη μέση.
     
  7. χαχα   ωραίο  
     
  8. georgius

    georgius New Member

    Εγώ στο κατάστρωμα του καραβιού που γυρνούσα από Κρήτη το καλοκαίρι με κάποιους να κοιμούνται παραδίπλα και κάποιους άλλους να βγαίνουν έξω για τσιγάρο ή για να πάρουν αέρα. Η προθέρμανση άρχισε από τα αεροπορικά καθίσματα του καραβιού με παπούδες να μας παίρνουν μάτι να της ρουφάω τα μεμε της και στη συνέχεια, πριν το κατάστρωμα ήθελα να την πάω στην αίθουσα των σκυλιών. Καλή εμπειρία με τη θαλάσσια αύρα να μου γαργαλάει τα απόκρυφα. Σαν εφοπλιστής αισθανόμουνα.
     
  9. Lady_Dementia

    Lady_Dementia DemonLure the Seductive Contributor

    Tι είναι "μεμε" ;

     
     
  10. DocHeart

    DocHeart Δυσνόητα Ευνόητος

    Tα βυζά, καλέ.  
     
  11. Lady_Dementia

    Lady_Dementia DemonLure the Seductive Contributor




    Koίτα να δεις..

    Μεμέ..
     
  12. DocHeart

    DocHeart Δυσνόητα Ευνόητος


    Although, strictly speaking, "μεμέ" είναι όλο το system που βρίσκεται κάτω απ'τη μπλούζα. Βυζάκια, κοιλίτσα, μικρούλικα χαριτωμένα παχάκια στα πλευράκια...

    ΜΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕ ΔΟΥΛΕΥΩ ΚΑΙ ΧΑΖΕΥΩ ΣΤΟ FORUM? Φεύγω.