Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Fuck me now, here

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος DocHeart, στις 26 Απριλίου 2009.

  1. LordAini

    LordAini Regular Member

    Προς το παρόν μόνο σε καμπίνα στο τραίνο Αθήνα-Θεσσαλονίκη (ο ελεγκτής απ'οτι είδα αργότερα είχε πάρει μάτι όλο το σκηνικό), και στο μπαλκόνι του πατρικού μου, 4 το βράδυ, και μας πήρε χαμπάρι ο πατέρας μου. (Δεν ήταν και πολύ χαρούμενος πρέπει να ομολογήσω)
     
  2. Avel

    Avel Regular Member

    Απάντηση: Fuck me now, here

    Στο κτελ Αθήνα - Ζακύνθου, το οποίο ήταν τίγκα!!!! Ούτε εγώ πιστεύω στον εαυτό μου, πως το έκανα αυτό..... 
     
  3. Puma

    Puma Regular Member

    - Σε ένα γραφείο σε μία εταιρεία που δούλευα

    - Στο ασανσέρ

     
     
  4. alnair

    alnair Regular Member

    Απάντηση: Fuck me now, here

    Στη "σκηνή" θερινού σινεμά στο Λουτράκι, ακριβώς κάτω από το πανί στο οποίο λίγες ώρες πριν πρόβαλλαν την ταινία και με το κύμα να σκάει λίγα μέτρα πιο πέρα, πίσω από το φράχτη με τις πικροδάφνες.

    Τώρα που έχουν περάσει τόσα χρόνια, συνειδητοποιώ ότι αυτό που μου έμεινε τελικά ήταν η τοποθεσία κι όχι το πήδημα  
     
  5. James_Bondage

    James_Bondage Regular Member

    Στο plus soda σε μια γωνια που ειχε 2 μαστούρηδες που ήταν τελειως ζαμπόν...

    Στη χέστρα (btw, τα σπάει καθε 3 λεπτα να τραβάει το καζανάκι και να λέει "ελα, χυσε, χύσε...."!!!)

    Στο πλυντήριο καθώς πλένει πολλά κιλα ρούχα, και δονείται....

    Αλλα το πιο κορυφαιο απ' ολα ήταν στο κρεβάτι....























    Σε έκθεση επίπλων!!!
     
  6. MindMaster

    MindMaster Contributor

    Απάντηση: Fuck me now, here



    Aαα... Στο "Σινέ Ηλέκτρα" λες...  

    Πες το βρε παιδί μου πως εσύ ήσουν, και τό 'χω απωθημένο τόσα χρόνια, που δεν είχα καταφέρει να δω πρόσωπο!  



     
  7. peristeriwtis

    peristeriwtis New Member

    ΚΑΝΤΕ ΤΟΠΟ ΣΤΑ ΝΕΙΑΤΑ

    Η ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΠΑΝΤΟΥ....

    ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΚΡΙΒΕΙΑ

    1)ΘΑΛΑΣΣΕΣ
    2)ΤΑΒΕΡΝΕΣ
    3)ΠΑΡΚΑ
    4)ΦΡΟΝΤΙΣΤΙΡΙΑ
    5)ΑΥΤΟΚΙΝΙΤΑ
    6)ΒΕΝΖΙΝΑΔΙΚΑ
    7)ΣΤΟ ΜΠΑΡΟΥΤΑΔΙΚΟ
    8)ΣΕ ΒΟΥΝΟ
    9)ΣΕ ΛΥΚΕΙΟ
    10)ΣΕ ΙΕΚ
    11)ΣΕ ΟΙΚΟΔΟΜΕΣ
    12)ΣΕ ΠΥΛΟΤΕΣ
    14)ΣΕ ΠΟΥΛΜΑΝ ΓΙΑ ΨΑΘΑ (ΧΑΛΙΑ ΤΑ ΜΑΓΙΟ)
    15)ΣΕ ΑΘΛΙΤΙΚΕΣ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ
    16)ΣΕ ΑΣΑΝΣΕΡ
    17)ΣΕ ΤΑΡΑΤΣΑ
    18)ΣΕ ΠΑΙΔΙΚΗ ΧΑΡΑ
    19)ΣΕ ΚΑΦΕΤΕΡΙΑ ΜΕ ΣΚΙΣΙΜΟ ΤΣΕΠΗΣ....... (ΤΙ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΣΤΗΝ ΖΩΗ ΜΟΥ Ο ΤΡΕΛΑΡΑΣ... ΑΧ!!!)



    20)ΚΑΙ ΤΕΛΟΣ ΣΤΟ ΠΟΥΛΜΑΝ ΤΟΥ ΜΟΝ ΠΑΡΝΕΣ ΕΝ ΚΙΝΗΣΗ (ΓΑΛΑΡΙΑ ΜΕΝ ΑΛΛΑ ΑΦΗΝΕΙ ΜΙΑ ΑΛΛΗ ΕΣΘΗΣΗ...)

    Σιγουρα και αλλου που δεν θυμαμαι, και ολα αυτα με την ιδια παρτενερ...!!!
     
    Last edited: 7 Μαϊου 2009
  8. pure_pleasure_seeker

    pure_pleasure_seeker Regular Member

    Μόνο αυτά τα 20 ήταν τα περίεργα?
     
  9. DocHeart

    DocHeart Δυσνόητα Ευνόητος

    Ένας φίλος μου ισχυρίζεται οτι το έχει κάνει πάνω σε απορροφητήρα κουζίνας, αλλά δεν τον πιστεύουμε.

    (Και μην πείτε "απορροφητήρα κουζίνας; γιατί, τί άλλα είδη υπάρχουν;" γιατί είμαι σίγουρος οτι υπάρχουν, και κάποια μέρα θα το μάθετε, και τότε θα με ευχαριστείτε που έγινα αρκούντως συγκεκριμένος σε αυτή τη δημοσίευση.)
     
  10. Lost Hours

    Lost Hours Premium Member

    πάνω σε κρεβάτι αλλά ανάμεσα σε μια γάτα και -αν θυμάμαι καλά- 6-7 γατάκια
     
  11. waits

    waits New Member

    αυτα ειναι!αχχαχαχα
     
  12. James_Bondage

    James_Bondage Regular Member

    αυτο ειναι επικινδυνο να εξελιχθει σε κτηνοβασια....