Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Is sexting cheating?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος garfield83, στις 5 Μαϊου 2018.

  1. D Q Juls

    D Q Juls Αρχή...Διαδρομή...Ηδονή...

    Όταν το κάνω εγώ δεν είναι.  
     
  2. tithon

    tithon Contributor

    είχα να κάνω ορισμένα σχόλια επι του συγκεκριμένου επινοημένου ψευδοερωτήματος αλλά δεν θα το συζητήσω μαζί σας.
    θα συζητώ αυτό το θέμα και κάθε θέμα μόνον και αποκλειστικά με συγκεκριμένο πρόσωπο γιατί με καλύπτει πλήρως και δεν μου αφήνει κενά και δεν παρακολουθώ θέατρο και σινεμά και μουσικές και ανοησίες και όχι, όχι, δεν είμαι τέρμα εμμονικός και καμμένος κλπ κλπ.
        
     
    Last edited: 7 Μαϊου 2018
  3. entelweis

    entelweis Regular Member

    Γιατί να θέλεις να κανείς sexting με κάποιον όταν είσαι σε σχέση ;Μήπως δε σε καλύπτει το άλλο άτομο ;Μήπως το κανείς απλά και μόνο επειδή βαριέσαι ;Και αν βαριέσαι γιατί δε το κανείς με το δικό σου άτομο αλλά με κάποιο άλλο ;Και τέλος πως θα αντιδρούσε αν γ σχέση σου σε μια στιγμή βαρεμάρας έκανε το ίδιο ;
     
  4. Mr__despicable

    Mr__despicable Regular Member

      
     
  5.