Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Kαλοκαιρινες διακοπες ...

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Yiannis, στις 22 Ιουνίου 2007.

?

Καλοκαιρινες διακοπες. Που θα πηγαινατε αν τα λεφτα δεν ηταν θεμα.

Poll closed 22 Ιουλίου 2007.
  1. 1. Στα Βουνα ! Μακρια απο την βαβουρα του κοσμου.

    19,4%
  2. 2. Σε καποια παραλια για να χαζευω απο το πρωι ως το βραδυ αιθεριες υπαρξεις

    35,5%
  3. 3. Διακοπες στο Εξωτερικο.

    29,0%
  4. 4. Στην Αθηνα ! μου αρεσει ιδιαιτερα το καλοκαιρι. Η ομιχλη του νεφους την κανει γραφικοτερη.

    0 vote(s)
    0,0%
  5. 5. Πουθενα ! Αν τα λεφτα δεν ηταν θεμα, τωρα δεν θα καθομουν να απαντω σε τετοιες δημοσκοπήσεις !

    16,1%
  1. Yiannis

    Yiannis Regular Member

    Aν τα λεφτα δεν ηταν θεμα.... (ειχατε να φανε και οι κοτες), και ειχατε 1 εβδομαδα αδεια για διακοπες,
    που θα επιλεγατε να πατε?
     
  2. female

    female Contributor



    Βαρκελώνη, Άμστερνταμ, Παρίσι.
    Πινακοθήκες κυρίως.
    (Προσωπική βίδα.)

     
  3. slaveboy`81

    slaveboy`81 Regular Member

    Απάντηση: Kαλοκαιρινες διακοπες ...

    Θα απαντούσα το 4. Αλλά δεν το απαντώ γιατί η Αθήνα όταν λείπουν όλοι οι επαρχιώτες στα χωριά τους, που όλο τον υπόλοιπο χρόνο τον παίζουν Αθηναίοι, είναι κάτι το υπέροχο. Αν και ζεστή είναι άνετη, φιλική, μαγευτική... Ακόμα και αν είσαι Πειραιώτης μαγεύεσαι...
     
  4. mr.goodcat

    mr.goodcat Regular Member

    Έξω.

    Επικοινωνώ καλύτερα εξάλλου με ανθρώπους που δεν γνωρίζουν την γλώσσα
    μου κ' εγώ την δική τους.

    (ή απλώς με πιάσαν πάλι οι μαύρες μου).

    Όπως κ' να'χει, το "έξω" το βλέπω σαν ξεκαθάρισμα λογαριασμών.
    Για να φύγω πρέπει να βάλω σε τάξη τα όσα αφήνω πίσω.
    Ίσως για αυτό μ'αρέσουν κ' τα πάση φύσης ταξίδια.
     
  5. kiss_me

    kiss_me Regular Member

    Στο Καστελόριζο.

    Μαγευτικά...
    σσσςςς...αφεθείτε στην ηρεμία του τόπου...

           

    fotos by kiss_me (Ιούνιος 2006)
     
  6. MasterPerris

    MasterPerris Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Kαλοκαιρινες διακοπες ...

    Στην κολαση, υπεροχα φανταστικα καζανια να βραζουν σκλαβες .....και εγω να δοκιμαζω το ζουμι τους.... και να τρυπαω τις σαρκες τους να δω αν εβρασαν, εκει θα βγαλω ολο τον σαδισμο μου....., δεν ξερω ομως αν υπαρχει Commounity Forums εκει ας με πληροφορησει καποιος/ια........ και καθε ποτε εχει πτηση  

    Περαν της πλακας.

    Στον ΠΑΡΑΔΕΙΣΟ Ολλανδια η δευτερη πατριδα μου και η μιση μου ζωη.
     
  7. sapfw

    sapfw λιβελούλα Contributor

    Απάντηση: Kαλοκαιρινες διακοπες ...

    Σε ερημική παραλία, να ακούω τη θάλασσα να μου μιλάει, να βουτάω και να γίνομαι ένα με την απεραντοσύνη του υγρού στοιχείου...
     
  8. Ηλίας

    Ηλίας Guest

     
    Ναυάγιο Ζάκυνθος
     
    Γαλάζιες σπηλιές-Ζάκυνθο
     
    Πόρτο Κατσίκι-Λευκάδα
     
    Πύργος-Γαύδος

    Στις δύο έχω πάει. Μένουν οι άλλες δύο.
     
  9. Striker

    Striker Regular Member

    Χρειαζεται λιγο παραπανω χρημα απο οσο για να φανε οι κοτες, αλλα τελος παντων...
    Σε Αυστριακο πυργο με τις 8 pleasure slaves μου παντα ετοιμες να με υπηρετησουν στα διαμερισματα μου στην ανατολικη πτερυγα. Με τις 12 kettle slaves που θα ηξεραν την τεχνη της μαγειρικης στο μεγιστο επιπεδο, για μοναδικα εδεσματα για εμενα και τους καλεσμενους μου. Με τις 30 field slaves που θα δουλευαν στα χωραφια για παντα φρεσκες προμηθειες σε τροφιμα. Ενω στα υγρα μπουντρουμια του πυργου φυλακισμενα τα θηλυκα που εφερα επειτα απο την τελευταια επιδρομη συνειδητοποιουν την νεα τους πραγματικοτητα ως σκλαβες. Αλυσοδεμενες, με τα σημαδια στο κορμι τους να μαρτυρουν το καθημερινο προγραμμα εκπαιδευσης τους και...(λοιπον το σταματω εδω...τι στο κορακα θεματα βαζετε σαββατιατικα....LOL).

    Σοβαρα τωρα ενα tour δεν θα με χαλαγε καθολου. Πρωτη σταση Ολλανδια που δεν την εχω ψαξει για να χαλαρωσω απο τους εδω ρυθμους. Θελω να δω προσωπικα τα καλα λημερια που εχω ακουσει οτι εχει. Στην συνεχεια και αφου θα το εχω συνδιασει με το διαστημα που θα ειναι το kajari μου εδω, μια σταση Αγγλια για αλλα καλα λημερια. Ιδιως ενα θα το κλεισω για μια εβδομαδα ολοκληρη και αυτη την φορα μαζι με την VIP αιθουσα. Τελος στην αλλη πλευρα του Ατλαντικου, για να χορτασω την σκηνη σε δυο πολιτειες οπωσδηποτε αλλα και σε μια τριτη που θελω απο καιρο να τσεκαρω.


    ΥΓ. Ερωτηση...Η μια εβδομαδα αδεια που κολλαει? Περα απο το οτι δεν μου βγαινει χρονικα το προγραμμα, τοσα λεφτα και να μην μπορω να λειψω πανω απο μια εβδομαδα τι να το κανω, μου λες?
     
  10. Alexis_22

    Alexis_22 New Member

    Εγώ πάντως και χωρίς αστρονομικό budget ενάμισι μήνα στην Κέρκυρα μούρλια θα το περάσω!
     
  11. Astarty

    Astarty Contributor

    Δεν με ενδιαφέρει που θα είμαι, αρκεί να έχω τον αγαπημένο μου Χάινριχ κοντά μου.
     
  12. Eri

    Eri

    Ελευθερο καμπινγκ κανα μηνα σε καποια ωραια παραλια (ευτυχως η Ελλαδα εχει πολλες) με καλη παρεα το βραδυ κ τη θαλασσα την ημερα....
    Απλα πραματα