Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

kinky club athens

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Micchael, στις 3 Οκτωβρίου 2006.

  1. Konstantinos

    Konstantinos Staff Member

    χρειάζονται λεφτά για ένα καλό χώρο διακόσμηση κτλ. Και φυσικά χρειάζεται διαφίμιση δημόσιες και ολα τα σχετικά για το promotion κτλ. αν έχεις κεφάλαιο μάλλον καλή επένδυση θα έιναι.
     
  2. Princess_of_Pain

    Princess_of_Pain Regular Member

    Το έχω σκεφτεί εδώ και 3 χρόνια.
    Κόσμο θα έχει και πολύ μάλιστα ειδικά όπως το έχω φανταστεί.
    Κολλάμε όμως στην νομοθεσία Γιάννη, εκεί είναι πολύ δύσκολα τα πράγματα.
    Βάλε έναν δικηγόρο να το κοιτάξει αλλά είμαι σίγουρη θα βρει δυσκολίες, εκτός και εάν άλλαξε η νομοθεσία.
     
  3. Battleship

    Battleship New Member


             
     
  4. Yiannis

    Yiannis Regular Member

    Απάντηση: Re: kinky club athens

    Ποιο το πρόβλημα με την νομοθέσια ? Δεν γινεται κατι πέρα απο το νόμο όπως ειναι
    για παραδειγμα οι θυσίες και απαγωγές στην Σατανολατρεία.
    Οτι και να γινεται γίνεται σε ιδιωτικό χώρο με την συγκατάθεση όλων των μετέχοντων
    και χωρίς να απειλείται η σωματική ακεραιτότητα ή να προσβάλεται κανείς.

    ΟΥΤΕ ΠΩΛΗΣΗ ΝΑΡΚΩΤΙΚΩΝ ουσιών θα γινεται εκει μέσα
    (που σημαινει ο καθενας θα εχει τα δικά του απο το σπίτι του       )

    Επομένως τίποτα το παράνομο ...
    Το προβλημα ειναι καθαρα οικονομικό. Εξαλλου και νομικό να ήταν , παλι στο οικονομικό
    θα καταλλήγαμε γιατι οι πάντες λαδώνοντε.
    Εξού και η νυχτερινή προστασία, νονιλίκι, διαφθορά κτλ... Ο Νόμος ειναι μονο
    ενα καλο παράθυρο για να τα κονομάει το κράτος.

    Ξερω ακούγομαι σαν αναρχικός, αλλα σας αρέσει η όχι ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ.
     
  5. Αν μιλαμε μόνο για ένα καφέ με bdsm διακόσμηση και τπτ άλλο ναι μάλλον γίνεται

    και είναι νομιμότατο.

    Αν ζητάμε κάτι παραπάνω όπως δημόσιο μαστίγωμα θα πρέπει να πίσεις ότι είναι θεατρική παράσταση με ηθοποιούς κασκαντέρ. Ειδάλως θα πάμε μέσα όλοι μαζι μιας και το bdsm σε κοινή θέα ελλάδα νομίζω είναι παράνομο (θεωρήτε συναινετικό εγκλημα βιαιοπραγία).
    Οπότε ότι κάνεις μέσα σπίτι σου.

    Aμα δε σε βρουνε έκθετο άντε να τους πίσεις ότι δεν είσαι Σατανιστής (δυστυχώς υπάρχουνε ΚΑΙ ελλάδα τέτοιοι μαλάκες..ενοοω σατανοπαπαρολάτρες)

    Μόνο στην Γερμανία και Ιαπωνία Ολλάνδία (οπου είναι νομιμα και τα ναρκωτικά) και σε κάποιες πολητειες Αμερικης Uk θεωρείται νόμιμο.
     
  6. female

    female Contributor


    Προσοχή στα αδηφάγα ΜΜΕ.
    Θέματα ψάχνουνε, πλάνα, φωτογραφίες να πουλάνε. Ο "τρόμος" των "ανωμάλων"-διαφορετικών πάντα πουλάει.​
     
  7. Master_Spiler

    Master_Spiler Contributor

    Αχμ... για λέσχη:
    1. μπλέκεις πολύ με δικαστήρια και αστυνομίες
    2. χρειάζεσαι το λιγότερο 21 άτομα για αρχή
    3. πρέπει να γίνει δικαστήριο για τη δημιουργία της λέσχης
    4. πρέπει να υπάρχει έξυπνο όνομα
    5. μιλήστε καλύτερα με δικηγόρους για τα υπόλοιπα γιατί βαριέμαι να γράφω....
    Υ.Γ. Με πολύ αγάπη Σ/σας ενημερώνω οτι δεν είναι η πρώτη φορά που σκέφτεται κάποιος κάτι τέτοιο, έχουν γίνει αντίστοιχες συζητήσεις στο παρελθόν ουκ ολίγες φορές...  

    Αυτό εσύ το λες, απόδειξέ το όμως στο δικαστήριο   για να δημιουργηθεί κάποια λέσχη χρειάζεται να περάσει όπως είπα από πρωτοδικείο, απλά κοίτα το με κάποιον δικηγόρο, Εγώ εδώ πάνω έχω καταστατικό έτοιμο αν χρειαστεί  
     
  8. Ηλίας

    Ηλίας Guest


    1. Τι μου θυμίζει αυτό να δεις ... 
     
  9. Master_Spiler

    Master_Spiler Contributor

    Τι να Σου θυμίζει άραγε;;;
     
  10. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Τον Ντομούλη  
     
  11. Master_Spiler

    Master_Spiler Contributor

  12. Princess_of_Pain

    Princess_of_Pain Regular Member

    Master_Spiler πες τα Χρυσόστομε!!!!!!!!!
    Ότιδήποτε πεις όμως στον Γιάννη, μπαίνει και βγαίνει με την μία.
    Απορώ με αυτό το παιδί, λες και αυτός τα ξέρει όλα και οι υπόλοιποι είμαστε οι μαλάκες και οι ανίδεοι.
    Τι να πω;;;