Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

kinky club athens

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Micchael, στις 3 Οκτωβρίου 2006.

  1. Ήξερα ότι μπορώ να βασιστω πανω σου!
     
  2. OK, θα στείλω τον @conner να διευθετήσει τα διαδικαστικά. Το κλύσμα θα γίνεται κατά την είσοδο.
     
  3. Ιιιιιίιιιιι!!!
     
  4. Elena_gr

    Elena_gr Regular Member

    Αυτά τα ξενοδοχεία ημιδιαμονής με θεματολογία ανα δωμάτιο παραπέμπουν πιο πολύ σε γαμιστρόνες. Φτηνιά ρε φιλενάδα
     
  5. estelwen

    estelwen χρήσιμη Contributor

    Ε όχι όλα... Έχει ένα στην Αθήνα - no names please - που έχει την άπειρη πλάκα. Είναι σα να είσαι σε ρετρό δεκαντάν ταινία  
     
  6. Elena_gr

    Elena_gr Regular Member

    Δεν ζω Αθήνα οπότε δεν έχω ολοκληρωμένη άποψη. Κανα δυο που ξέρω είναι η συντριβή του κιτς και τελείως ντεκαυλέ.
    Επιμένω όμως στην ιδέα ενος τέτοιου club με πρότυπα εξωτερικού.
     
  7. Δίας

    Δίας Live a life by design not by default

    Κατ αρχήν τον νομοθέτη τον ρωτήσατε;Είναι πολύ δύσκολο (εάν όχι ακατόρθωτο) να ανοίξεις καθαρά BDSM club.
    Εάν θέλετε θεματικά δωμάτια αυτονόητο δεν είναι να τα βρείτε σε γαμιστρόνες;Τώρα εάν είναι κακόγουστα ή ντεκαβλέ έχετε κάποιο δίκιο αλλά μόνο αυτά υπάρχουν  
     
  8. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Έχω να καταθέκω κι εγώ ένα παράπονο: Γιάντα με περνάνε για πρακτόρι του ΣΔΟΕ κάθε φορά που πατώ το ποδάρι σε afterομάγαζα;!
    Μην είναι το πλαγιαστό μου βλέμμα γιάντα συνήθως με τραβολογά το παρεάτσι για να πάω και δεν την παλεύω;  
    Μην είναι που κάθομαι αγγούρι με το ποτό στο χέρι; (ντάξει, χτυπάω λίγο ρυθμικά το ποδάρι)
    Μην είναι που έρχονται να μου την πέσουν και μέχρι να το καταλάβω τρώγω μούτζες από τα φιλαράτσα;
    Μην είναι που με τυφλώνουν τα φώτα (μικρά λαμπάκια ολούθε) με αποτέλεσμα να στραβοκοιτώ;
    Δεν κατέω... Τουλάχιστον, κερνά σφηνάτσα ο μαγαζάτορας (σου λέει κάτσε μη βγάλει τούτη το μπλόκ)
     
    Last edited: 25 Ιανουαρίου 2016
  9. estelwen

    estelwen χρήσιμη Contributor

    Να σου πω, εμένα μου φαίνονται πιο αστεία και ταιριαστά τα θεματικά δωμάτια σε ένα ξενοδοχείο που δηλώνει αυτό που είναι, παρά να πάω σε ένα φτηνιάρικο κανονικό ξενοδοχείο. Όλα εξαρτώνται κατά τη γνώμη μου από τη διάθεση και τη παρέα, βεβαίως βεβαίως.

    Και με τα αξέχαστα λόγια του Σέξπηρ, "Marry, woman, I warrant you, 'tis not a gamistron. Frown not, for it's a lair, nay, 'tis our love nest, where I shall cheer you and tame you and show you the pleasures of lust and pain. Move thyself, my beloved, for I have paid forty ducats and, alas! I have dire desires that can wait no more. Come forth, you bloody wench."
    A Midsummer Night Hostel, 1590-1597ca.
     
  10. Μυθοπλαστης

    Μυθοπλαστης τώρα που οι λέξεις παλεύουν να με βλάψουν.

    ΓΑΜΗΣΕΣ δκα λεπτα γελαω
     
  11. Στην Θεσσαλονικη παντως υπαρχει ειδικο κλαμπ που εχει και ορισμενα δωματια με bdsm εξοπλισμο και επιπλωση. Περισσοτερα δεν θα πω δημοσια για πολλους λογους, ευνοητους και μη.
     
  12. Στην Θεσσαλονίκη?!??!!! Που?πες τα prive