Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Mια (ή και περισσότερες) αστεία ιστορία..

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Incomplete_, στις 1 Φεβρουαρίου 2006.

  1. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Θα μεταφέρω μια πραγματική αστεία ιστορία την οποία την είχα ακούσει πριν από 3-4 χρόνια..

    Ο Α είναι Dom και ο β είναι sub.Kάπου στο κέντρο της Αθήνας σε ένα διαμέρισμα,κάποιο βράδυ,κάναν μια σειρά από games.Κάποια στιγμή ο β σιδέρωνε ,υπό τις διαταγές του Α ,ολόγυμνος.Ο Α τότε πήγε από πίσω του και τον "φόρμαρε" απότομα.Του β από την αναστάτωση του πέφτει το ηλ.σίδερο στο πάτωμα με αποτέλεσμα να ραγίσει λίγο το μάρμαρο στο σημείο της πτώσης.Τρελάθηκε ο Α.Σίδερο και μάρμαρο καπούτ.Πάνω στα νεύρα του αρχίζει να βρίζει και να χτυπάει τον β.Ο β όμως νόμιζε πως βρίσιμο και χτυπήματα ήταν στα πλαίσια του παιχνιδιού.Σύντομα ,όμως,συνειδητοποιεί πως όλα αυτά γινόταν σοβαρά...Και τότε...άρχισε να πέφτει ένα βρωμόξυλο μεταξύ τους μέσα στο σπίτι ,μέχρι που ο β,τα μάζεψε και έφυγε...Αν θυμάμαι καλά,το σκηνικό συνεχίστηκε και στο δρόμο,γιατί ο β,άρχισε να βρίζει στο δρόμο κάτω από την πολυκατοικία τον Α ,μέχρι που το πήρε χαμπάρι και κατέβηκε για δεύτερο γύρο,κάτω στο δρόμο..
    Ούτε στον εχθρό σου κάτι τέτοιο δλδ   

    Αν μπορούν να προστεθούν ανάλογα αστεία περιστατικά,δεν θα ταν κακή ιδέα να συγγεντρωθούν σε αυτό το θέμα ;)
     
  2. Konstantinos

    Konstantinos Staff Member

    στο off topic γιατι δεν ειναι προσωπική εμπειρία αλλά την είχες ακούσει όπως είπες
     
  3. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Οκ ,εγώ δεν μπορώ να τη μεταφέρω...
     
  4. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Η Χ. σε ένα χωριό της νότιας Κρήτης.Υποτακτική και με ισχυρές τάσεις μαζοχισμού.Απόλυτα αφοσιωμένη στο σύζυγο της και βορά στις διαθέσεις του.Πχ μια φορά άρχισε να ουρλιάζει και να κλαίει και να τον παρακαλάει για έλεος.Ακουγόταν σε όλο το χωριό και όλη η γειτονια βγήκε στις πόρτεσ και στα παράθυρα.Η μάνα μου (μέναμε δίπλα) έτρεξε σε ένα γείτονα και μαζί πήγαν σπίτι να σώσουν την άμοιρη Χ. που μάλλον την σκότωνε στο ξύλο ο Σ.Ο γείτονας άνοιξε την πόρτα σπρώχνοντας την με το σώμα του(με εντελώς χολυγουντιανό τρόπο) και μπαίνοντας να σώσουν το υποτιθέμενο μελανιασμένο και καταματωμένο κορμί της,αντί για αυτού είδαν...Ο Σ. είχε κάνει τη Χ. σκυλάκι βιδωτό(κοινώς την έπαιρνε από πίσω με μανία).Τους διακόψαν ,κλείσαν ήσυχα την πόρτα και φύγαν κάνοντας το σταυρό τους.Μετά από μια ώρα η Χ. πήγε και ζήτησε ευθύνες από τη μάνα μου,γιατί τους διακόψαν ..Πάμε παρακάτω.Συνέχεια προκαλεί την τιμωρία της και τον ξυλοδαρμό της(πχ καπνίζει κρυφά,αλλά με τρόπο που ο Σ. να το μαθαίνει-κάνει τράκα χρήματα από συγχωριανούς-κάνεις μικροκλοπές κτλ).Πάμε παρακάτω.Πολλές φορές μετά από κάθε ξυλοδαρμό,όταν αυτός πηγαίνει στο καφενείο,πηγαίνει και τον παρακαλάει για μια πορτοκαλάδα,με απόλυτο ραγιαδισμό και λατρεία(Έλα άντρα μου,έλα Σ. μου,σε παρακαλώ,κέρασε με μια πορτοκαλάδα άντρα μου που σ αγαπάω κτλ κτλ)
    Πως την "κόβετε την" Χ;;;;;;;;;
     
  5. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Και πάλι στο χωριό(δε θέλω σχόλια - μη με ρωτήσετε που είναι :Ρ).

    Το αγαπημένο αξεσουάρ της Μ. ήταν ένα κομμάτι λάστιχο ποτίσματος.Αγρότες ,γαρ, το συγκεκριμένο υλικό ,υπάρχει σε αυθονεία στα μέρη μου.
    Το αγαπημένο σπορ να δέρνει και να χτυπάει τον άντρα της μ αυτό.Πολλές φορές τους είδαν να τον κυνηγάει στα χωράφια ή να καταλαβαίνουν από τις φωνές της πως ο θηλυκός Ντε Σαντ πάλι τον τιμωρεί στο σπίτι.Αυτός στον κόσμο του.Ειλικρινά αν και καθόταν να τις φάει ,δεν το προκαλούσε επίτηδες.Απλά ήταν μούργος και συνέχεια την προκαλούσε.Έδινε την εντύπωση πως δεν τον ενδιαφέρουν οι συνέπειες,δεν τις απολάμβανε παράλληλα και δεν τον ενδιέφεραν ποτέ τα σχόλια του χωριού.
    Μια ιστορία.. Μαθαίνει η Μ. πως ο σύζυγος είναι με μια βουλγάρα σε ένα παταράκι μιας καφετέριας σε κοντινή κωμόπολη.Ωσάν το ράμπο,ζώνεται αυτόματα,το καλό της λάστιχο,μπαίνει στο 4χ4 και βουρ για την κωμόπολη.Φτάνει,παρκάρει απ έξω από την πόρτα σχεδόν,χωρίς να κλειδώσει το αμάξι μπουκάρει μέσα,ανεβαίνει τρέχοντας στο πατάρι,οπλίζει το λάστιχο και μεταμορφωμένη σε κάτι μεταξύ ζορό και κόναν έγινε εκεί πάνω του μεσολογγίου...Η βουλγάρα εξαφανίστηκε μετά.Το ζευγάρι συνέχισε τη ζωή του σα να μη συνέβαινε τίποτα,με μικρές εξάρσεις λαστιχοβίας.
     
  6. L_Strike

    L_Strike Contributor

    Τι χωριό είναι αυτό ωρέ σύντεκνε; Μετακόμισε η Κρήτη στην Γαλατία;  
     
  7. Kits

    Kits Contributor

    χαχαχαχαχαχαχααααα....
     
  8. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: RE: Mια (ή και περισσότερες) αστεία ιστορία..

    Φιλαράκι δεν ξέρω,αλλά η αλήθεια είναι πως κάποτε είχαν κατέβει Κέλτες στο νησι...Λες;;;