Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

"No I am not Looking" τι???

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος dom2012, στις 11 Οκτωβρίου 2019.

  1. μπλα μπλα μπλα ....
    Κρατάω την τελευταία πρόταση από όλο αυτό.
     
     
  2. Alpha Wolf

    Alpha Wolf Ενας, αλλα Λυκος.

    Τι ? Λες να μην ηταν η δικια του πουτσα στη φωτο ???

    Και τα ρεστα ?

    Λύκος  
     
  3. βαριέμαι ..
     
  4. Alpha Wolf

    Alpha Wolf Ενας, αλλα Λυκος.


         
     
  5. AlexanderV

    AlexanderV Contributor

       Κανονικά?
     
  6. Ken Jackson

    Ken Jackson Imperious, choleric, irascible

    Όλοι κάτι ψάχνουν κρυφά ή φανερά,
     
  7. Άλλοι ψάχνουν τους εαυτούς τους και όχι κάποιον να μαμησουν/μαμηθουν.

    Και άλλωστε, υπάρχει τόση προσφορά στο φορουμ, ανάλογα τι ψάχνεις, μπορείς να το βρεις ακόμη και σε λίγες ώρες.
     
  8. AlexanderV

    AlexanderV Contributor

    Αμφίδρομη-αμφίφυλη προσφορά πιστεύεις?
     
  9. Γιατί όχι;
    Είπαμε, ανάλογα το τι ψάχνεις...

    Αν και τείνω να πιστεύω ότι υπάρχει μια "έλλειψη" στις γυναίκες αν σε αυτό αναφέρεσαι. Ή τουλάχιστον, αυτή η εντύπωση περνά καθώς δεν είμαι σε θέση να γνωρίζω αν όντως συμβαίνει (δεν έχω στατιστικά στα χέρια μου κλπ κλπ)
     
  10. AlexanderV

    AlexanderV Contributor

     
     
  11. Αλλά εδώ που τα λέμε είναι όντως έλλειψη ή είναι θέμα προσέγγισης; who knows...
     
  12. Kentavros

    Kentavros Owned by Mistress Kits

    Εχει αρκετες απλα καθοντε κρυμμενες και μας διαβαζουν δεν τολμανε να γραψουν ( οι λογοι πολλοι)