Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Oh well

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος blindfold, στις 26 Νοεμβρίου 2007.

  1. blindfold

    blindfold Contributor

    i wonder what you believe about yourself ...

    μία αυτοκριτική είστε σε θέση να την κάνετε;

    και για να μην είμαι εγωιστής ...

    με βλέπω σαν μία αυτοκαταστροφική ύπαρξη η οποία ζει μέσα στην ασεξουαλικότητα ...
    άκραιας νοχελικός και με ανάγκες διεστραμένες ...
    πνέυμα αντιρησίας και ηλίθια ειλικρινής (να και ένα θετικό ! )

    πλέον πνευματικά νεκρός ,ίσως γιαυτό και έχω υποτακτικές τάσεις ...

    αυτά
     
    Last edited: 26 Νοεμβρίου 2007
  2. perfect_number

    perfect_number Regular Member

    Απάντηση: Oh well

    Καλος στο να μασκαρευω ανασφαλειες πισω απο χαλαρη ή σοβαρη διαθεση.
    Συναισθηματικα αναπηρος (εχω να νιωσω κατι δυνατο,ουτε εγω θυμαμαι απο πότε)
    Ξενερωνω οσο ευκολα ενθουσιαζομαι.
    Καλος ακροατης.
    Ανικανος να αποκωδικοποιησω στιγμιαια τα συναισθηματα μου.
    Λιγομιλητος.
    Αντικοινωνικος.
    Σεβομαι αυτοματα τον καθενα.
    Εχω πληγωσει ανθρωπους που δεν το αξιζαν (αλλά μαθαινω σιγα σιγα).
    Αναβλητικος μεχρι αηδιας.

    Περα απο αυτα,οχι ο χειροτερος ανθρωπος που μπορει να βρεθει στο διαβα σου..
     
    Last edited: 28 Νοεμβρίου 2007
  3. Zondag

    Zondag Regular Member

    ΣΧΕΔΟΝΤΕΛΕΙΟΣ
     
  4. female

    female Contributor




    Χαχαχα, εξαιρετικά καλόόό!

    (ΣΧΕΔΟΝ τέλειο!)




    ........

    Επιτέλους λοιπόν ήρθε η στιγμή να μιλήσω για κάποιο τόσο ενδιαφέρον θέμα ...εμένα!

    Βαριέμαι όμως, αφού σε γενικές γραμμές μου είμαι αρκετά γνωστή, έτσι θα αρκεστώ σε ένα και ...χείριστο - είμαι μακράν ο πιο εγωιστής άνθρωπος που έχω γνωρίσει. Μέχρι στιγμής. Τόσο πολύ, που καταφέρνει ο εγωισμός αυτός να ξεπεράσει τη γνωστή μορφή, και παύει να είναι καν αναγνωρίσιμος από τους άλλους ως τέτοιος. (χαχαχα)


    Όπως άκουσα κάποτε τον Gary Oldman να λέει, μιλώντας για την ταινία Dracula:


    Έτσι, έτσι, πες τα μεγάλε!

     


     
  5. Eri

    Eri

    Χμμμμμ.....χαμαιλεων θα ελεγα αναλογα το που, με ποιους ειμαι, τα κεφια μου μπορει να ειμαι κοινωνικη η αντικοινωνικη, ψυχη της παρεας η αδιαφορη, συμπαθητικια η αντιπαθητικια.....πραγματικα κ γω με μπερδευω κ με εντυπωσιαζω ωρες ωρες.....πειραματιζομαι με μενα κ με μαθαινω οσο περναει ο καιρος κ πιο πολυ(πολυ φοβαμαι οταν μεμαθω καλα καλα ολοι οι αλλοι θα μου φαινονται πολυ λιγοι οποτε μαλλον θα καταληξω καμια μισοτρελη γρια που θα μιλαει με τις γατες της)...............παντως ενα ειναι σιγουρο....η αναβλητικοτητα μου(κ η λαιμαργια μου) δεν εχει ορια.........
     
  6. DocHeart

    DocHeart Δυσνόητα Ευνόητος

    Πότης, καπνιστής, τζογαδόρος, αντι να εκφράζω το θυμό μου τον βάζω μέσα σε ένα μπουκάλι μέχρι αυτό να σπάσει και να γίνει χάλια το πάτωμα, κρυφο-αριστερός και κρυφο-δεξιός ταυτόχρονα, μ'αρέσουν οι τσόντες, ποδοσφαιρόφιλος σε βαθμό κακουργήματος, περιθωριακός φετιχιστής, παιδί της δεκαετίας του '80 μεγαλωμένος με Michael Jackson και Kim Wilde, βαρετά κουλτουριάρης, σεξουαλικά λαίμαργος, ηλιθιωδώς αφελής με τις γυναίκες, αντι να ανησυχώ για το περιβάλλον ανησυχώ για την τριχόπτωσή μου, αναξιόπιστος, ακατάστατος, σκόρπιος, ξεχασιάρης, κάνω πλάκα όταν οι άλλοι βρίσκονται σε πανικό, μου τη δίνουν οι κλαψιάρηδες και οι ζήτουλες, φτωχόπαιδο απο φτωχογειτονιά, Παναθηναϊκολάγνος, με τρίχες στην πλάτη, παλιπαιδιστής, ματάκιας, σκλάβος των κομπλιμέντων, μύωψ, ηρωιστής, παραμυθάς, γυναικάς, λάτρης του σκόρδου, απρογραμμάτιστος, αναξιόπιστος, αδίστακτος επιχειρηματίας, ορκισμένος εργένης, νταλαβερτζής, ιπποδρομιάκιας, πορνόβιος, ψεύτης, ξεδιάντροπος, λάτρης του φλερτ, μαλάκας, απαράδεκτος, ανεύθυνος, τομάρι, εργασιομανής, γραβατόβιος, ρισκαδόρος, φανατικός οπαδός της jazz, και αθεράπευτα, αθεράπευτα, αθεράπευτα, σε βαθμό μαλακίας αθεράπευτα ρομαντικός.

    Χαιρετισμούς,
    DocHeart
     
  7. iJ

    iJ Regular Member

    Απάντηση: Oh well

    Η αυτοκριτική, και μάλιστα η κακή, αφαιρεί απο τους άλλους το δικαιώμα να μας κατηγορήσουν
     
  8. zinnia

    zinnia Contributor

    Ειμαι ηλιθια . Και πιστευα πως ειμαι κι εξυπνη...τρομαρα μου!!!!!
     
  9. Kits

    Kits Contributor

    Εγω!!


    Ετσι απλα...
     
  10. Durcet

    Durcet In Loving Memory

    Well... ήρεμος άνθρωπος, χαμηλών τόνων. Εσωστρεφής χαρακτήρας μέχρι αηδίας, όταν όμως κάποιος καταφέρει να με κερδίσει δίνομαι ολοκληρωτικά κι ας το 'χω πληρώσει κάποιες φορές. Απαιτητικός από τους άλλους, κυρίως όμως από τον εαυτό μου, σε σημείο που να με καταπιέζω. Δε θυμώνω εύκολα, συνήθως αντιμετωπίζω όσα και όσους με ενοχλούν με την ειρωνεία μου, που ορισμένες φορές τρομάζει μέχρι κι εμένα. Απαισιόδοξος; Ναι, φυσικά, το 'χω κι αυτό... Τίποτα θετικο; Φήμες με θέλουν ώριμο και υπεύθυνο άτομο. Δεν το πολυπιστεύω, νομίζω όμως πως βρίσκομαι στο σωστό δρόμο και κάποια στιγμή ίσως το πετύχω. Α.. έχω και χιούμορ, ή τουλάχιστον έτσι θέλω να πιστεύω
     
  11. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Α, τωρα δεσαμε!
    Νευρικη, φωνακλου,εγωιστρια αλλα σε λογικα πλαισια, ισχυρογνωμων, διεστραμμενη, μελαγχολικη τις περισσοτερες ωρες, αναποδη( οταν εχω πυρετο κανω δουλειες και οταν ειμαι καλα σωριαζομαι σαν σφουγγαροπανο), ειλικρινης, καλη ακροατρια, καλη ομιλητρια, κατανοηση για τους παντες, ατομο που υποστηριζει πως οι παντες εχουν δικαιωμα στον ερωτα σε ολες τις μορφες του χωρις να χρειαζεται να πληρωσουν για αυτο, ενθουσιαζομαι αλλα και απογοητευομαι ευκολα, αλλα και καποιοι δεν θα το πιστεψουν, απιστευτα τρυφερη και καλη φιλη.
    Υπαρχουν ομως και φορες που δεν θελω να βλεπω κανεναν, φορες που θα ηθελα να τελειωσει η ζωη μου! Κακο αυτο το ξερω!