Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

On line

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος pureslave, στις 23 Σεπτεμβρίου 2005.

  1. pureslave

    pureslave New Member

    σκέφτηκα σε αυτό το μέρος να γράφουμε συνέχεια όσοι είμαστε on line κάτι σαν τσατ δηλαδή μπαίνεις συζητάς φεύγεις ξαναέρχεσαι κλπ
    μόλις γύρισα από την δουλειά και είπα να μπω να δω τι γίνεται, είμαι πτώμα αλλά τουλάχιστον μας περιμένει ένα weekend μπροστά μας.
    καλή αρχή σε όλους.
     
  2. MasteR_PieR

    MasteR_PieR Regular Member

    καλή η ιδέα σου φίλε μου, μακάρι να έχει ανταπόκριση. Καλό θα ήταν να αλλάζουμε 5 κουβεντούλες σε ένα χώρο που τον αισθανόμαστε δικό μας.

    καλή αρχή κι από μένα λοιπόν.

    Μετά τιμής
    MasteR_PieR
     
  3. Konstantinos

    Konstantinos Staff Member

    άσε και εγω έχω μπλέξει με φουλ ωράρια στην δουλειά και έχω ελάχιστο ελεύθερο χρόνο. για να δούμε, κουράζομαι πολύ...
     
  4. little_slut[PieR]

    little_slut[PieR] Regular Member

    καλησπέρα τρέχω να τελειώσω με τις δουλείες μου γιατί αύριο φεύγω για Θεσ/νικη και είπα να ρίξω μια ματιά στο forum να φτιάξει λίγο η διάθεση μου.
     
  5. pureslave

    pureslave New Member

    τελικά με τις δουλειές μας δεν τελειώνουμε ποτέ.
     
  6. slv_hana

    slv_hana Regular Member

    Εγω παλι εχω απειρο ελευθερο χρονο(μεχρι στιγμης)!Αν θελετε Σ/σας δινω λιγο απ'τον δικο μου  
     
  7. carissa[L_T]

    carissa[L_T] Contributor

    slv_hana θα εισηγηθώ Στον Μάστερ σου να μετακομίσετε Αθήνα να βάζεις ένα χεράκι εδώ στο σπίτι που τρέχω και δεν φθάνω η έρμη σκλάβα!!! Άκου εκεί ελεύθερος χρόνος! χαχαχαχα
     
  8. Master_Spiler

    Master_Spiler Contributor

    looooooooooooooooooooooooooooooooooooool carissa[L_T] λίγο δύσκολο αυτή τη στιγμή να μετακομίσουμε, αλλά αν περάσουμε, σίγουρα θα βρείς και εσύ λίγο ελεύθερο χρόνο για κάποιον καφέ  
     
  9. slv_hana

    slv_hana Regular Member

    Θα το'θελα πολυ carissa[L_T]!Aλλα δυστυχως δε γινεται γιατι απο Δευτερα πρεπει να πηγαινω σχεδον καθε μερα στο παν/μιο της Θεσ/νικης.   Παντως κι εγω θα'θελα πολυ να βρεθουμε.
     
  10. Astarty

    Astarty Contributor

    Καλημέρα σε όλους σας.
    Χρειάζομαι διακοπές.

    Αστάρτη
     
  11. Astarty

    Astarty Contributor

    Σε μικρότερη ηλικία μου άρεσε να παίζω το κυνήγι του χαμένου θησαυρού. Μου άρεσε να ψάχνω. Δεν έδινα ποτέ σημασία στο τι κέρδιζα στο τέλος. Αυτό που μου άρεσε ήταν το κυνήγι.
    Ακόμα μου αρέσει...να βρίσκω χαρτάκια με γρίφους...

    Αστάρτη
     
  12. slv_hana

    slv_hana Regular Member

    Kι εγω τρελενομαι γι'αυτο το παιχνιδι astarty αλλα εχω 2 χρονια να το παιξω!