Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

On line

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος pureslave, στις 23 Σεπτεμβρίου 2005.

  1. Astarty

    Astarty Contributor

    Το έχω προτείνει σε αρκετούς φίλους να παίξουμε και κανείς δεν θέλει.
    Είναι καλό να κρατάμε ζωντανό το παιδί μέσα μας.

    Αστάρτη
     
  2. lorelai

    lorelai Guest

    Πραγματικά ωραίο παιχνίδι, όπως και το κλέφτες και αστυνόμοι  . Για μεγαλύτερα παιδιά υπάρχουν και τα rpg όπως το Dungeon and Dragons ένα καταπληκτικό pen and paper και αφήστε την φαντασία να συναρπάσει  
     
  3. slv_hana

    slv_hana Regular Member

    RE: RE: On line

    Eγω οχι μονο κραταω ζωντανο το παιδι μεσα μου αλλα νιωθω και παιδι!!Τωρα κατα ποσο αυτο ειναι καλο,δε ξερω..  Παντως πιστευω πως εχω καιρο μπροστα μου!Ισως να το δω σαν προβλημα κατα τα 24-25!
     
  4. lorelai

    lorelai Guest

    Και καλά κάνεις και το κρατάς ζωντανό  . Κι εγώ έτσι νιώθω όπως λες και πολλές φορές νιώθω ακόμα κολλημένη στην ηλικία των 20. To παιδί που είπες δεν νομίζω να σου δημιουργήσει πρόβλημα στην ηλικία που ανέφερες. Είμαι εκεί γύρω και ακόμα τρελαίνομαι να κάνω πράγματα που κάποιοι μπορεί να τα θεωρούν παιδιάστικα. Ισα ίσα πολλές φορές με έχει βγάλει από μπελάδες  
     
  5. alnair

    alnair Regular Member

    Εγώ έχασα το σκυλάκι μου και έχω πλαντάξει στο κλάμα. Μου το έκλεψαν? Μου το σκότωσαν? Πού είναι?
    Τι θα κάνω?
    Κι αν δεν το ξαναδώ τι θα κάνω?
     
  6. slv_hana

    slv_hana Regular Member

    Μη στεναχοριεσαι al_nair!Το πιο πιθανο ειναι να βρηκε κανενα αλλο σκυλακι και να κανουν παρεα!   Τωρα περα απ'τη πλακα αν σε 3-4 μερες δεν εμφανιστει καλο θα ηταν να βαλεις μια αγγελια με τη φωτο του και να το αναζητησεις και να το πεις σε ολους τους ανθρωπους της γειτονιας σου μηπως και το δουνε καπου!! Καλη τυχη
     
  7. Konstantinos

    Konstantinos Staff Member

    πωπω πακέτο με το σκυλί. το είχα πάθει και εγώ αλλά γύρισε μόνος του, μάλλον ξελογιάστηκε με καμμία σκύλα και αφού έκανε το παιχνίδι του γύρισε.
     
  8. carissa[L_T]

    carissa[L_T] Contributor

    al nair λυπάμαι ειλικρινά, κάνε αυτό που είπε η hana και πήγαινε και στα κοντινότερα κτηνιατρία, στάσεις λεωφορειων και pet shops. Εγώ δυστυχώς δεν στάθηκα τυχερή και ξέρω πόσο πονάει. Εύχομαι να το βρείς γρήγορα.
     
  9. slv_hana

    slv_hana Regular Member

    Happy birthday to you,
    happy birthday to you
    happy birthday dear little slut[PieR]
    happy birthday to you!!!
    Σημερα δεν ειναι τα γενεθλια σου?? (Ελπιζω ναι γιατι αλλιως θα γινω ρεζιλι   ) ΧΡΟΝΙΑ ΣΟΥ ΠΟΛΛΑ και να σε χαιρεται ο Αφεντης σου!  
     
  10. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Την ιδέα της Αστάρτης , την βρήκα αρκετά ενδιαφέρον . Έχω κάτι στο μυαλό μου , για ένα κυνήγι δρόμων και μυστικών , που δεν θα περιορίζεται μόνο εδώ . Την επεξεργάζομαι και θα την καταθέσω τις επόμενες ημέρες . al nair λατρεύω τα σκυλιά (ίσως ορισμένες φορές και περισσότερο από τους ανθρώπους) , ψάξε κυκλικά γύρω από το σημείο που το έχασες στα σημεία που θα μπορούσε να βρίσκει φαγητό και νερό σε μεγάλη συχνότητα . Ιδιώς τις ώρες που το φαγητό μυρίζει έντονα . Αν είναι ακόμα ελεύθερο θα περάσει από εκεί .
     
  11. Astarty

    Astarty Contributor

    Ανυπομονώ να διαβάσω τι έχεις κατά νου slave-shadow!

    Αστάρτη
     
  12. slv_hana

    slv_hana Regular Member

    Kι εγω ανυπομονω!!