Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

On line

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος pureslave, στις 23 Σεπτεμβρίου 2005.

  1. γεια σας παιδια
     
  2. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Καλως ήρθατε παιδιά.Μπορείτε να απευθύνετε τον χαιρετισμό σας στο feedback..
     
  3. little_slut[PieR]

    little_slut[PieR] Regular Member

    Θα υπάρξει γρίφων συνέχεια;

    Αλλά αν είναι δυνατόν με κάτι πιο προσιτό από τα ποιήματα για να παίξω κι εγώ που όπως καταλάβατε καμία σχέση με τέτοια πράγματα  
     
  4. Wildchild

    Wildchild Regular Member

    Συμφωνω με την little_slut[PieR] καθοτι κι εγω δεν εξασκω το σπορ
     
  5. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Ένα εύκολο..."Σαδομαζοχισμός , επικοινωνία , αυτογνωσία...τι ενδιαφέρον...να δεις πως την λένε , αυτή που το είπε..." Δεν θυμάμαι   Αλλά το άρθρο της για το πιο ανούσιο πράγμα κατά την άποψη της (μεταφρασμένο στα ελληνικά) το βρήκα υπέροχο . Βρείτε το , αν θέλετε ...Κοιτάξτε από το μεγαλύτερο παράθυρο του κόσμου με θέα την Ελλάδα . Κάπου εκεί σε μια γωνίτσα , θα το δείτε.Θα περιμένω μέχρι την άλλη εβδομάδα.
     
  6. MasterCyp

    MasterCyp New Member

    θα ειναι καλυτερα να προστεθη και ενα chat roo και ετσι θα υπαρχη καλυτερη επικοινωνια για ολους.
     
  7. Lady Etterna

    Lady Etterna New Member

    Καθόλου δε συμφωνώ Anna W..!! Ποιος είπε ότι πρέπει να ξαναγυρίσεις στο ίδιο σημείο απ'όπου ξεκίνησες? Αν θέλεις κάνε τζόκινγκ μέχρι το φεγγάρι!Κανένα ταξίδι δεν είναι ανούσιο......
     
  8. Ηλίας

    Ηλίας Guest

  9. Lady Etterna

    Lady Etterna New Member

    Μπα!Από γρίφους δεν έχω ιδέα   Δεν έχω την υπομονή ούτε την εστροφία.Αυτό ήθελε απλά λίγο ψάξιμο
     
  10. Maley

    Maley Contributor

    Παιδια καλησπερα. Μολις γυρισα και εγω απο διαφορες δουλειες..
     
  11. fata_morgana

    fata_morgana Regular Member

    καλημερα πολυ τρεξιμο και σημερα χειμωνας και τρεχουμε να προλαβουμε τα παντα...αντε μια ζεστη καλημερα σε ολους!
     
  12. Astarty

    Astarty Contributor

    Θα έπρεπε να υπάρχει ένα thread παραπόνων; Τι πιστεύετε;
    Εγώ πχ. έχω ένα παράπονο...
    Δύο posts μου έχουν εξαφανιστεί δια μαγείας και κανένας moderator δεν τόλμησε να μου πει "ξέρεις κάτι βρε Αστάρτη; Δεν κολλάει αυτό που λες εδώ και το διαγράφω". Φυσικά και σε μια τέτοια κίνηση δεν θα έφερνα αντίρρηση. Αλλά η διαγραφή στα μουλώχτα με πειράζει γιατί εγώ δεν θα φερόμουν ποτέ έτσι!

    Αστάρτη