Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Pierrot Lunaire-Gudrun

Συζήτηση στο φόρουμ 'Τέχνη' που ξεκίνησε από το μέλος Incomplete_, στις 13 Φεβρουαρίου 2008.

  1. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Oι Pierrot Lunaire ήταν Ιταλικό συγκρότητα των 70s.Ο δίσκος τους Gudrun (1977) αποτελεί εξαίρετο δείγμα
    μιας πραγματικά ιδιόμορφης μουσικής η οποία μπορεί να ενταχτεί κάλλιστα και στην ψυχεδελική και στην ατμοσφαιρική αλλά και στη μουσική χοροθεάτρου..Το παρόν cd το βρήκα μέσω ebay μόνο και είναι εξαιρετικά σπάνιο.Μπορώ να κάνω upload τα καλύτερα κομμάτια του διαδοχικά ανα κάποιες μέρες,λόγω της περιορισμένης μνήμης,ώστε να μπορείτε να τα "ανεβάσετε" από εμένα .Αν δω ενδιαφέρον θα προχωράω σιγά σιγά σε ανέβασμα τραγουδιών(και θα σβήνω τα προηγούμενα)..Περιμένω ,λοιπόν,από εσάς..

    Υ.Σ.Επειδή τον τελευταίο καιρό βλέπω ιδιαίτερη εξωστρέφεια,θα παρακαλούσα όποιος ακούσει και δεν ενδιαφερθεί ,απλά ας σιωπήσει..Δεν προβάλλω το cd αυτό ως κορυφή της μουσικής τέχνης ..


    Ξεκινάω 1. Gudrun Διόρθωση.Το παραπάνω κομμάτι (δυστυχώς) ήταν πιο μεγάλο απ ότι επιτρεπόταν(13,2mb-αν μπορεί να συμπιεστεί λίγο,πείτε μου τρόπο).Οπότε πάμε

    3.Plaisir d' amour
     
    Last edited: 13 Φεβρουαρίου 2008
  2. female

    female Contributor



    Αναμένουμε...

    Β-)


     
  3. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: Re: Pierrot Lunaire-Gudrun

    Δικό σου,αν και λιγότερο αντιπροσωπευτικό..
     
  4. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: Pierrot Lunaire-Gudrun

    Μάλλον αυτό προορίζω με ειδική αφιέρωση για σένα female   :

    5. Giovane madre
     
  5. Maley

    Maley Contributor

    Απάντηση: Pierrot Lunaire-Gudrun

    σε ευχαριστουμε inco..εξαιρετο κομματι..
     
  6. female

    female Contributor



    Όπως ακριβώς τα είπε και ο Maley -- εξαίρετη, ευχαριστούμε! Πολύ ιδιαίτερη μουσική...!

    Εις προσμονή των επομένων.


     
  7. zinnia

    zinnia Contributor

    Ξεχωριστή πραγματικά και μ αρέσει που ακούμε τον ήχο με ατέλειες.. Καλή κι άγια η τελειότητα αλλά προτιμώ το χριτς-χρατς, με κάνουν να συνειδητοποιώ πως δεν βρίσκομαι σ έναν τέλειο (μικρο)κοσμο..
     
  8. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: Pierrot Lunaire-Gudrun

    Ευχαριστώ παίδες και χαίρομαι που άρεσε..Θα τα αφήσω 1-2 μέρες ακόμα μήπως θέλει κανείς άλλος να το πάρει και βάλω και άλλα..

    Πως να μου το στείλεις,δεν έχω gmail(αυτό δεν είναι με τη μεγάλη χωρητικότητα .Ευχαριστώ πάντως..
     
  9. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: Pierrot Lunaire-Gudrun

    Οκ,θα στείλω μήνυμα σε λίγο..θενκ γιου!!
     
  10. Eri

    Eri

    Ευχαριστουμε ειναι πολυ ωραια...  
     
  11. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: Re: Pierrot Lunaire-Gudrun

    Καλόοοοοοοοοό!!!΄΄Εχω !Πως γίνεται;;;Πι εμ πληζ!!!!

    Άκυρο!Κάτι γίνεται! Η τεχνολογία στα πόδια μου!!!
     
  12. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: Pierrot Lunaire-Gudrun

    1.Gudrun



    http://rapidshare.com/files/91891899/01-Gudrun.mp3.html

    Ευχαριστώ Demoness!!!

    Δικό σας!Έρχονται και τα υπόλοιπα..

    Το αντιπροσωπευτικότερο όλων όμως είναι αυτό..  
     
    Last edited: 14 Φεβρουαρίου 2008