Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Sounding insertion Urethal Sex

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Τεχνικές' που ξεκίνησε από το μέλος Stam Sexmind, στις 6 Οκτωβρίου 2014.

  1. Stam Sexmind

    Stam Sexmind New Member

    παιδιά καπια πήρα σε αυτό το είδος ξερουμε ;;;;!!!
     
  2. ΤΙ ακριβως ρωτας?
     
  3. anima0

    anima0 Regular Member

  4. Anima0 σε ευχαριστω για την βοηθεια ... ... ... ...
     
  5. nikosanal

    nikosanal New Member

    Γεια και από μένα. Πειραματίζομαι με το sounding εδώ και δύο χρόνια. Έχω φτάσει τα 16mm . Η επιτυχία; λόγω ξυλοκαινης. Χωρίς αυτή; απλά πόνος. Στα 16χιλιοστα δεν υπάρχει οργασμός απλά μια ξεχυλωμενη (μόνιμα πια ) ουριθρα που χωράει και δάχτυλο. Αν είναι λεπτοτερο το μέταλλο υπάρχει κανονικά οργασμός και είναι ωραία.. Τώρα πειραματίζομαι με 18mm και πάει λέγοντας
     
  6. Έχω την εξής απορία. Επειδή διάβασα και σε ένα άλλο νήμα για fisting που είχατε γράψει. Αυτό το μόνιμο 'ξεψυλωμα ' που λέτε σε ουρήθρα η πρωκτό, δεν προκαλεί κανένα πρόβλημα; Θέλω να πω, δεν δημιουργεί θέματα ακρατειας είτε ούρων είτε κοπράνων!; Ζητώ συγνώμη αν η ερώτηση μου είναι χαζή αλλά ειλικρινά θέλω να μάθω κατά πόσο κάτι τέτοιο επιρρεαζει το σύστημα.
     
  7. nikosanal

    nikosanal New Member

    Γεια σου sokolata. Όχι δεν είναι χαζη η ερωτηση σου.. Η ουρηθρα μπορει να χεχυλωσει αρκετα αλλα δεν δημιουργει πρόβλημα λογω του ότι σε εμας τους αντρες τα ουρα συγκρατουνται πολύ χαμηλα σχεδόν μπροστα από την κυστη και όχι μπροστα στο πεος. Οποτε δεν εχει καμια επιπτωση στην συγγρατηση των ουρων.Εμενα τουλάχιστον δεν μου εχει δημιουργηθεί πρόβλημα μεχρι τωρα και ας μενει ανοιχτη συνεχεια.. Πισω τωρα είναι εντελως διαφορετικα τα πραγματα.. Όπως διαβασες και στο άλλο ποστ εκτος από το fisting ασχολουμαι και με το anal gape. Ο στοχος είναι να μπει οσο το δυνατον μεγαλυτερο αντικειμενο και να αφησει μια μεγαλη τρυπα. Μ ε αυτό ασχολουμαι από τα 13 μου και και για κάθε προοδο υπαρχει και το τιμημα.. Ποιο είναι; Η τρυπα σκιζεται κάθε φορα για να χωρεσει το παχυτερο αντικειμενο .. Φυσικα υπαρχει πονος και αιμα αλλα το αιμα είναι στιγμιαιο ( ετσι είναι το bdsm ). Για αυτους που εχουν απορρια λοιπον μετα το φιστινγκ η κατασταση είναι αναστρεψιμη. Δηλαδα η τρυπα κλεινει ξανα καθως υπαρχει ελαστικοτητα.. Στο gaping δεν είναι αναστρεψιμη και μενει συνεχεια ανοιχτη με ότι συνεπαγεται. Πλεον επειδή εχω προχωρησει αρκετα η μονη λυση είναι η ταπα ολη την ημερα αλλα και σωστη διατροφή και σχολαστικο πλυσιμο εντος.. Λογω υπερβολικης χρησης δεν υπαρχει μονο το πρόβλημα της ακρατειας ( που λυνεται με τη σωστη διατροφή και το βαθυ κλυσμα) υπαρχει και το πρόβλημα του εντερου που μερικες φορες παιρνει προτοβουλιες και βγαινει μονο του ( anal prolapse) . οποτε η ταπα είναι μονόδρομος ακομη και στον υπνο (δες το avatar μου). Για καποιους μπορει να φαινεται βαρβαρο αλλα δεν είναι ετσι είναι απολαυστικο και διασκεδαστικο ιδιαιτερα όταν η ταπα ακουμπάει τον προστατη και υπαρχουν αμέτρητοι μινι οργασμοι
     
  8. Εάν εσένα σου αρέσει και το απολαμβάνεις πολύ καλά κάνεις! Εγώ ούτε σε κρίνω ούτε τίποτα! Απλά είχα την απορία και ευχαριστώ που μπήκες στον κόπο και το εξήγησες τόσο αναλυτικά.
     
  9. εγω παλι γιατι ποναω μονο που το σκευτομαι...????
     
  10. nikosanal

    nikosanal New Member

    Αν σου αρεσει αυτό που κανεις εκεινη την ωρα δεν υπαρχει πονος παρα μονο ηδονή. Ο πονος υπαρχει μονο όταν τον σκευτεσαι
     
  11. hecate

    hecate Regular Member

    @nikos anal έχω μια απορία σε αυτά που λες και εννοείται αν θέλεις μου απαντάς: όταν λες ότι "ασχολείσαι με αυτό από τα 13 σου," εννοείς με συνομίληκά σου τότε άτομα ή όχι?
     
  12. nikosanal

    nikosanal New Member

    Γεια σου Hecate . Στα 13 ξεκίνησα με συνομηλίκους μου και γενικά τις επαφές με αλλά άτομα αλλά μόνος μου είχα ξεκινήσει πολύ νωρίτερα. Βέβαια όπως καταλαβαίνεις λόγω του ενθουσιασμού της ηλικίας με τα αλλά παιδιά η συχνότητα του παιχνιδιού αυτού ήταν σε καθημερινή βάση οπουδήποτε ακόμη και στο σχολείο. Βέβαια αυτό φυσικά διερευσε και σε αλλά παιδιά μεγαλύτερων τάξεων με αποτέλεσμα να γίνονται ουρές στις τουαλέτες (όχι για τσιγάρο φυσικά). Εκεί ξεκίνησε η βοήθεια πολύ συγγενικού μου προσώπου που επαιξε καθοριστικό ρολο στην πορεία μου αυτή. Μέσα σε μερικούς μήνες ήταν τόσα τα άτομα που μέχρι και πάρτι οργάνωναν σε διάφορα σπίτια με διάφορες ηλικίες πολύ μεγαλύτερες από τη δική μου. Όλα αυτά μέχρι το στρατό και μετά μέχρι και τωρα
     
    Last edited: 18 Οκτωβρίου 2014