Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Strap on sex-Αλλαγη ρόλων

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος alexistrong, στις 22 Οκτωβρίου 2009.

  1. Γιατί το στραπον συνιστά αλλαγή ρόλων;
     
  2. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

  3. lexy

    lexy .ti.va.

  4. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Σήμερα δεν μπορώ, έχω πονοκέφαλο.

    Universal safeword
     
  5. Παντού ο κώλος είναι το πρόβλημα.... Σοδομιζεσαι... Στην ηλεκτρική (αθάνατη αμερικα)
    Τον τρως.... Δεν είσαι κ (αθάνατο greek bdsm)
     
  6. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Υπάρχει η λύση της Miss Scarlet: Τον τρως στο vanilla χρόνο σου και έτσι κρατάς το BDSM κούτελό σου καθαρό.
     
  7. Ποιανού είναι αυτή;
     
  8. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Κανενός. Είναι δώρο των Θεών του BDSM σε εμάς τους κοινούς θνητούς. Μπορείς να διαβάσεις περισσότερα εδώ
     
  9. Πλάκα με κάνεις....
     
  10. boulakos

    boulakos Regular Member

    Δοκιμασατε και ανασκελα με οπτικη επαφη?
     
  11. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    Με την γυναικα μου οργανωναμε τα Σ/Κ του κωλου.... Ειδικα το καλοκαιρι πηγαιναμε παραλιακα και μοναχικα και τι μενου ειχε μονο κωλους.... Μου αρεσε να κρατιεμαι και να σταματω να αλλαζουμε και να ξαναρχιζω παλι μετα απο λιγο. ....μου εχει λειψει πολυ αυτο. Απο τοτε που χωρισα δεν βρεθηκε αλλη να με συγκινησει.