Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

TΟ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ ΛΑΘΟΣ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΣΑΣ

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος MasterPerris, στις 21 Μαρτίου 2008.

  1. MasterPerris

    MasterPerris Contributor In Loving Memory

    Πιο ηταν το μεγαλυτερο λαθος της ζωης σας και αν εχετε μετανιωση γι' αυτο.
     
  2. Maley

    Maley Contributor

    που δεν παντευτηκα την Ελενιτσα..μια veritable sub..με εφαγε η επιστημη κλπ,κλπ..απο τοτε αναλώνομαι σε διαφορες πραγματικες (σπανιες) και εφημερες ,συνηθως,emai-φιλιες..
     
  3. Georgia

    Georgia Owned Contributor

    το μεγαλύτερο λάθος στην ζωή μου το έκανε η φύση...και συνεχίζουμε...
     
  4. MastersHammer

    MastersHammer Regular Member

    Που δεν ειχα κάνει νωρίτερα το χόμπι μου επάγγελμα.....(και μην πάει το νου σας στο πονηρό)
     
  5. MastersHammer

    MastersHammer Regular Member

    Και εξηγώ.Η τρεχουσα τιμή των τεσσάρων δίσκων που βλέπετε ειναι περίπου 1200$.Οχι και άσχημα ε??
     
  6. kali crow

    kali crow Guest

    που γυρισα ελλαδα.....
     
  7. latexduck

    latexduck Contributor

    Που δεν πήγα σήμερα Πάτρα! 
     
  8. female

    female Contributor



    Ακόμα το προσπαθώ.



     
  9. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Ο δεσμος μου!
    Καθε μερα πηγαινω μπροστα στον καθρεφτη και μου ριχνω κατι φασκελα ξεγυρισμενα!
     
  10. Dolmance

    Dolmance Contributor In Loving Memory

    Να καταργήσεις αμέσως τον καθρέφτη, για ένα χρονικό διάστημα. Και στη συνέχεια, να απολύσεις το δεσμό σου. Όχι κι εσύ κλάψες!
     
  11. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Θα ήμουν θεός, αν ήξερα ποιο είναι ή ποιο θα είναι. Έχω μεγαλώσει ποια για να νανουρίζομαι με τέτοιου είδους παραμύθια. Για αυτό ίσως και να δυσκολεύομαι να κοιμηθώ. Δάσκαλε καμιά συμβουλή;  
     
    Last edited by a moderator: 23 Μαρτίου 2008
  12. Vicky

    Vicky Regular Member

    Έχω μετανιώσει για πράγματα που ΔΕΝ έχω κάνει
    και τώρα δυστηχώς είναι αργά....