Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Tί σε στεναχώρησε σήμερα;;;

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Lasia, στις 25 Ιανουαρίου 2007.

  1. Lasia

    Lasia Regular Member

    Οταν διαβαζω καποιους τσακωμους εδω μεσα, στεναχωριεμαι και αυτο με κανει να μην μπορω να <<ανοιχτω>>, περισσοτερο σε καποια αλλα νηματα.
    Αυτον τον λιγο καιρο που ειμαι εδω, εχω καταλαβει, οτι ολοι ειστε αξιολογα, και καλα παιδια, με <γερό>
    μυαλο, ανεπτυγμενο χιουμορ, ευγένεια κι ευαισθησια σε σημαντικα πραγματα.
    Εχετε επιπεδο, μορφωση και σας συγχαιρω για ολα αυτα!!
    Σας συμπαθω πολυ, και ειναι φορες, που με βρισκει το πρωι, πανω στο λαπτοπ, για να ειμαι κοντα σας.
    Ειναι κριμα λοιπον, ωρες ωρες να ξεφευγουν τα πραγματα, σε τσακωμους και ειρωνιες.
    Με ολον τον σεβασμο και την αγαπη μου  
     
  2. Princess_of_Pain

    Princess_of_Pain Regular Member

    Έχω ρίξει αρκετά τους τόνους εδώ μέσα όταν κατάλαβα ότι δεν αξίζει τον κόπο να χαλιέμαι.
    Χθες νευρίασα πολύ στο σχολείο όταν μου την είπε ένας συμμαθητής Α.........
    Μπορεί να δεχτώ κριτική και την δέχομαι από άτομα που αξίζουν, αλλά από Α......;
    Εκεί έβγαλα νύχια και μάλιστα μεγάλα.
     
    Last edited by a moderator: 25 Ιανουαρίου 2007
  3. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Μήπως Φιόνα μου , σου λέει κάτι αυτό ;

    Με την εγγραφή σας στα Forums της Ελληνικής BDSM Κοινότητας δηλώνετε κατηγορηματικά πως είστε άνω των 18 ετών και συμφωνείτε και αποδέχεστε ότι δεν θα τοποθετήσετε υλικό που σχετίζεται με Παιδοφιλία, Ζωοφιλία, Νεκροφιλία, Αιμομιξία και Βιασμούς. Επίσης απαγορέυεται κάθε είδους περιεχόμενο τo οποίο είναι Εσκεμμένα ψεύτικο, Ανακριβές, Καταχρηστικό, Ενοχλητικό, Προσβλητικό, Ρατσιστικό, Απειλητικό, Διαφημιστικό και Κερδοσκοπικό, καθώς και περιεχόμενο που σχετίζεται με την παραβίαση των προσωπικών δικαιωμάτων ενός προσώπου, ή οτιδήποτε άλλο υλικό το οποίο είναι παράνομο.
     
  4. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    ηταν και αποικια της αρχαιας Κορινθου .... και οι μονοι Βαλκανιοι γνησιοι ... οι υπολοιποι εχουμε και λιγο ρωσο-καυκασο-τουρκια μεσα μας ... εχουν και 27 γραμματα αλφαβητο ...οσους εχω γνωρισει , στην πλειοψηφια τους ειναι εργατικοι , σωστοι οικογενιαρχες και φιλειρηνικοι ...
     
  5. UnderYourFeet

    UnderYourFeet Regular Member

    Φίλοι και φίλες μου, καταλαβαίνω ότι θίξατε ένα πολύ σημαντικό ζήτημα και δύσκολα θα κρατηθεί κάποια ισορροπία πλέον σε αυτό το thread. Το κλίμα επισκιάσθηκε κάπως…

    Η Lasia όμως ξεκίνησε το λόγο της τόσο φιλικά και εγκάρδια! Άνοιξε αυτό το θέμα για να ακούσει όλους εμάς και ότι μπορεί να μας απασχολεί. Φυσικά είμαστε έτοιμοι να ακούσουμε κι εσένα Lasia, ανά πάσα στιγμή.

    Φίλε Ηλία, εύστοχη η παρέμβασή σου και ειλικρινά δεν έχω καμία πρόθεση να θίξω κανέναν Σ/σας! Απλά νιώθω πως μόνο με χαμόγελο πρέπει να διαβάζουμε το συγκεκριμένο thread. Καλοσύνη και αλληλεγγύη. Τι λέτε.. !!!!


    PEACE!!!!!!!
     
  6. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    αν ξερω καλα την Λασια , θα αργησει να συμμετασχει σε συζητηση τουλαχιστο οπως και σε οτι τοπικ θα επιθυμουσε διοτι ειναι ενα παρα πολυ ηρεμο ατομο και απεχθανεται την αντιδικια ... και ουτε λιγο ουτε πολυ απο αντιδικια εχουμε να δωσουμε και περισευμμα ... και αυτο τον ηρεμο τον φοβιζει ....
    σχετικα με την εξελιξη του παροντος .. η Πρινσες εξφρασε μια αποψη την οποια θεωρω λαθος . Ο Ηλιας , και ως διαχειριστης ορθα διατυπωσε , ομως θα ηθελα η Πρινσες να εψαχνε λιγο το θεμα Α.... οχι μονο επειδη ειμαστε εναντια στον ρατσισμο , αλλα γιατι τελικα κινδυνευουμε ως Ελληνες να αυτοπεριοριστουμε μεσα σε θεωριες για την ιστορια μας και των γειτονων μας , που μονο εμεις οι ιδιοι θα τις πιστευουμε .....
     
  7. UnderYourFeet

    UnderYourFeet Regular Member

    Ίσως αυτές οι αντιδικές μας να τρέφουν και τον προβληματισμό μας, ακόμα και τις μεταξύ μας σχέσεις. Μπορεί να δίνουν και ζωή σε αυτό τον χώρο. Ποιός ξέρει...

    Στο τέλος όμως, είμαστε όλοι μας αυθεντικοί άνθρωποι. Αν απογυμνώσεις τον άνθρωπο από εθνικότητα, θρησκεία, κοινωνική θέση, πολιτική ιδεολογία, ακόμα και από ό,τι γενικά μπορεί να τον επηρεάσει, είναι ένα ον λαμπρό, ευφυές και με ανοιχτούς ορίζοντες. Είναι κάτι εκπληκτικό και αυτό δεν πρέπει ποτέ να το ξεχνάμε, γιατί ισχύει γα όλους μας!

    Λέω ‘γώ τώρα…
     
  8. mr.goodcat

    mr.goodcat Regular Member

    με αφορμή την ταινία "La Science des rêves(2006)" που είδα χτες,
    σήμερα ένιωσα μια μικρή θλίψη που δεν μπορώ να της τηλ
    κ' να της πω να δει την ταινία γιατί θα της αρέσει..
    Δεν βαριέσαι..
     
    Last edited: 25 Ιανουαρίου 2007
  9. Princess_of_Pain

    Princess_of_Pain Regular Member

    isnogood εγώ πάλι έχω γνωρίσει όλους τους ανάποδους.
    Δεν δέχομαι να έρχονται στην χώρα μου, να με βρίζουν, να με ληστεύουν και να λένε τα χειρότερα για τους Έλληνες.
    Σε γενικές γραμμές δεν είμαι ρατσίστρια, απλά δεν δέχομαι ορισμένα πράγματα.
     
  10. Princess_of_Pain

    Princess_of_Pain Regular Member

    Τους δώσαμε και τους δίνουμε isnogood.
    Δεν σέβονται όμως τίποτα, σε προκαλώ-προσκαλώ μία μέρα στο σχολείο να δεις πως συμπεριφέρονται, τότε είμαι σίγουρη ότι θα με δικαιώσεις  
    Ισοπεδώνουν τα πάντα, μιλούν άσχημα προς όλους, δεν σέβονται τίποτα.
    Δεν λέω το ίδιο για άλλες φυλές, εκείνοι σέβονται και δεν διδάσκουν στα σχολεία τους ότι τα σύνορά τους φτάνουν μέχρι το Αγρίνιο.
    isnogood είναι λυπηρά όλα αυτά, απλά εγώ εκφράζω πάντα την γνώμη μου και θα συνεχίσω, είτε με κατακρίνετε, είτε όχι.
     
  11. Princess_of_Pain

    Princess_of_Pain Regular Member

    Καλά Ηλία, κάθε φορά που θα θέλω να αναφερθώ σε αυτούς, θα λέω οι ακατανόμαστοι   Δεν έχουν εξελιχθεί ακόμα τόσο πολύ. ώστε να μπαίνουν και εδώ, αρκούνται στο IRC  
     
  12. blindfold

    blindfold Contributor

    και εγώ τι κάνω εδώ !

    χεεχεχε

    anyway με ενοχλεί που όλοι κοιτάνε πάντα την επιφάνεια...
    έβλεπα ειδήσεις και κριτικάραν γιατί βάψανε τις εικόνες δεν σκεφτήκαν όμως γιατί το κάνανε ή τι σήμαινε αυτό ... συγνώμη αν εκφράζομε εκτός θέματος της συζήτησης σας αλλά δεν με απασχολεί...