Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

To forum σε 20 χρόνια απο τώρα

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος DocHeart, στις 13 Φεβρουαρίου 2009.

  1. DocHeart

    DocHeart Δυσνόητα Ευνόητος

  2. Georgia

    Georgia Owned Contributor

      

    Θα έπρεπε όμως να αλλάξετε και το "Υπεροπτικά Ανασφαλής" σε "Πρεσβυοπτικά Ανασφαλής". 
     
  3. dora_salonica

    dora_salonica Contributor

    Η dora_salonica και ο νεαρός Μάστερ των ονείρων της...

     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  4. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: To forum σε 20 χρόνια απο τώρα

    Τον κώλο σας να κοιτάτε!Εγώ 38 θα είμαι  
     
  5. Lady_Dementia

    Lady_Dementia DemonLure the Seductive Contributor




       
     
  6. Georgia

    Georgia Owned Contributor

    Re: Top Posters

       Απίστευτο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
     
  7. Elvira

    Elvira Regular Member

    Απάντηση: To forum σε 20 χρόνια απο τώρα

      

    Και εγω μαζι σου, αλλα θα μετονομαστω σε nosokomaelvira


    Θεικο!!!!!!!!  
     
    Last edited: 15 Φεβρουαρίου 2009
  8. Avalonia

    Avalonia Regular Member

    Re: Top Posters


    Τέλειοοοοοο !!!!    
     
  9. Apollyon

    Apollyon God's Demon Contributor

    Θα υπαρχει ?
     
  10. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: Top Posters


    ΜasterRicardo??? Θα γίνω προγραμματιστής μεγάλος μέχρι τότε εεεεεεεεεεεεε    

    (Μήπως το κάναμε Beverly Hills εδώ μέσα;;  )
     
  11. female

    female Contributor



    Θα υφάρχει, θα υφάρχει...

    ....και θα παραπονιόμαστε ακόμα για το κακό μοντερέισον... ενώ μέχρι τότε θα έχουμε περάσει ούλοι από κει, κι ακόμα οι υπόλοιποι θα γκρινάζουμε για τους τότε... 8->>

    ...στα τεχνικά ζητήματα τα φλέιμς θα γυρνάνε γύρω από το θέμα "Παλιά καλά χειροποίητα μαστίγια από δέρμα, ή νέα τεχνολογία από το νέο βιοσυνθετικό υλικό Β52-69000" ;

    ...ηθικώς θα έχει τεθεί έντονα το θέμα της ηλικίας. Μάστερ ετών 98 με πείρα 70 ετών ή Μίστρες ετών 17 με πείρα από τα 11;

    ...η τεχνολογία θα διχάζει επίσης. Είναι το νέο βδσμ μικροτσίπ αποδεκτό σε δημόσιους χώρους ή δέον όπως χρησιμοποιείται μόνο εντός της ειδικής θαλαμοκάψουλας ;

    ...θα συνεχίζεται το θέμα "Υπάρχουν σήμερα Μάστερ;" και το "Υπάρχουν σήμερα Μίστρεσεζ;" και το "Υπάρχουν σήμερα σλέιβζ;"

    ...θα έχουν ανακαλυφθεί νέοι τεχνολογικοί φετιχισμοί που θα παρουσιάζονται εκτενώς σε 24,864 ποστ 96 νημάτων. Θα μπορεί, για παράδειγμα, οποιοσδήποτε να ρυθμίζει τη μυρωδιά των ποδιών της ρομποτο-μίστρες στο επιθυμητό λέβελ και οι φετιχιστές-ποδολάγνοι θα έχουν βρει την υγειά τους επιτέλους.


    ...θα έχουν σωθεί πια οι εικόνες από το νετ μια και θα τις έχω ποστάρει όλες! και θα ησυχάσετε επιτέλους από μένα και τις εικόνες πια...




    Συγχαρητήρια στους από πάνω μου, να 'στε καλά παίδες, τους χαλεπούς τούτους καιρούς που με κάνατε να γελάσω έτσι με το μοναδικό αυτοσαρκασμό!

    Fanshawe μια σημαντική διόρθωση :

    DocHeart[asthenes_korasio21, kardiopathes_thili19,exetaste_tis_kardiovalvides_mou_f23_____________46312

    B-)

     
  12. Eri

    Eri

    Ειστε θλιβεροι αν σκεφτεστε οτι σε 20 χρονια θα μαστε ακομα εδω και θα μαλακιζομαστε.................




    Απο την αλλη εχει πολυ γελιο το θρεντ......ΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΑΧΧΑΧΑΑ.................