Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

TV

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Ricardo, στις 9 Νοεμβρίου 2008.

?

Κατά μέσον όρο πόσες ώρες την ημέρα βλέπεις τηλεόραση;

  1. δεν βλέπω τηλεόραση

    24 vote(s)
    35,8%
  2. λιγότερο από 1 ώρα

    22 vote(s)
    32,8%
  3. 1-2 ώρες

    15 vote(s)
    22,4%
  4. 2-3 ώρες

    2 vote(s)
    3,0%
  5. 3-4 ώρες

    2 vote(s)
    3,0%
  6. 4-5 ώρες

    0 vote(s)
    0,0%
  7. πάνω από 5 ώρες

    2 vote(s)
    3,0%
  1. Ricardo

    Ricardo Staff Member

    ..
     
  2. Kits

    Kits Contributor

    Απάντηση: TV

    ωρες ολοκληρες .. αρκει να ειναι σβηστη!
     
  3. thelma

    thelma Regular Member

    Απάντηση: TV

    Καμμια. Στις πολυ καλες μου, ισως συμπληρωνω μια ωρα το μηνα.
     
  4. Durcet

    Durcet In Loving Memory

    Χμ... πόση ώρα κρατάει ο Λαζόπουλος; Ε... τόσες ώρες τη βδομάδα  
     
  5. underherfeet

    underherfeet πέρα βρέχει Contributor

    Παρακολουθω αποκλειστικα ποιοτικα προγραμματα.( Σταχυολογωντας,αναφερω την Αννιτα Πανια,την ωρα της Αληθειας-η καπως ετσι τελος παντων-,Ξι Φακτορ,Παμε πακετο, Τον Τσουκαλα απαραιτητως , τους αδελφους Γεωργιαδη,και βεβαια Λιακοπουλο).

    υ.γ1. Την Μενεγακη την γραφω στο βιντεο γιατι δουλευω.

    υ.γ2. Δεν χανω τον Εξαντα.Χρειαζεται κι'ενα διαλλειμμα στην ποιοτητα ,γιατι πεφτει καπως βαρεια στο στομαχι.
     
  6. Eri

    Eri

    Αναλογως.....

    Εχω περασει περιοδο που εβλεπα 12 ωρες την ημερα τηλεοραση.......Περασε περιοδος που δεν ειχα τηλεοραση σπιτι κ ακουγα μονο ραδιοφωνο........Τον τελευταιο χρονο κλιγο παραπανω ισως, δεν βλεπω τιποτα εκτος λιγο απο τα μεσημεριανα κουτσομπολιστικα επειδη εκεινη την ωρα τρωω........
     
  7. female

    female Contributor




    Τώρα πια μόνο αν πετύχω καλή ταινία κάποιο βράδυ και δεν αποκοιμηθώ από την κούραση στο μακρύ διάλειμμα των διαφημίσεων. Ελάχιστες σειρές μπορεί και να μου αρέσουν (πχ. οι νευρώσεις του Monk και οι μονομανίες του κουτσού γιατρού), αλλά μόνο αν τύχει θα πέσω πάνω τους μέσα στο εξάμηνο. Όσο περνάει ο καιρός και οι αηδίες πολλαπλασιάζονται ταχέως, βλέπω όλο και λιγότερο...


     
  8. Lady_in_Black

    Lady_in_Black MindGames

  9. Vermilion

    Vermilion Regular Member

    Απάντηση: TV

    Τη Δευτέρα χτυπάω δίωρο στανταράκι με LAPD και μαύρα μεσάνυχτα. Κατά τ'άλλα.... φτωχά πράγματα. Ανάλογα αν είμαι στο σπίτι (που προσπαθώ να μην είμαι).. Θα πω πάντως 1-2 ώρες την ημέρα, γιατί πάνω στη βαρεμάρα του σπιτιού μου καμιά φορά μπορεί να ξεχαστώ...
     
  10. Maley

    Maley Contributor

    Απάντηση: TV

    να πω καθόλου θα ειναι υπερβολη..5-10 λεπτά όλη την εβδομαδα..
     
  11. cider

    cider Kitchen master

    Σιγά μη γίνει πολ και απαντήσω με τη μία σαν άνθρωπος.

    Ερώτηση: μετράμε και τον να βλέπεις ντιβιντί; Γιατί τηλεόραση βλέπω το πολύ μια ώρα τη μέρα, αλλά όταν πιάνω τις σειρές στο ντιβιντί, χεχε... Μόνο να πω ότι από τη δεύτερη σεζόν του 24 είδα 6 επεισόδια καπάκι, και από την πρώτη σεζόν του Γκαλάκτικα πέντε.
     
  12. Elysium

    Elysium Contributor

    Λιγότερο από μια ώρα.
    Υπάρχουν μέρες που δεν την ανοίγω καθόλου.