Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Dear Diary - S01E05: Δέκα με τόνο και μαγιονέζα

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Art and Literature' που ξεκίνησε από το μέλος Audiosexual, στις 11 Μαρτίου 2019.

  1. Audiosexual

    Audiosexual Ωχ...

    Δέκα με τόνο και μαγιονέζα

    Παρασκευή, 26 Μαΐου 2017

    Αγαπημένο ημερολόγιο,

    σκατά, σκατά, σκατά, σκατά! ΠΕΙΝΑΩ! Εχθές, μία με τη δουλειά, μία με την προσμονή, μία με την πάρλα με τον Αργύρη, μία με το Σουρβάιβορ ξέχασα να φάω, και όπως σου είπα δεν έχω πάει σούπερ μάρκετ εδώ και μέρες και το ψυγείο έχει μέσα μόνο ποντίκια! Είπα οκ, θα πάρω κάνα σουβλάκι αλλά υπολόγιζα χωρίς τον ξενοδόχο. Ή πιο σωστά, χωρίς τον ντελιβερά. Γιατί αγαπημένο μου ημερολόγιο, εχθές οι ντελιβεράδες είχαν απεργία!! Το αντιλαμβάνεσαι αυτό που σου λέω;; ΑΠΕΡΓΙΑ ΟΙ ΝΤΕΛΙΒΕΡΑΔΕΣ! Έτσι αναγκαστικά έπεσα για ύπνο νηστική και τώρα που ξύπνησα το στομάχι μου γκαρίζει σαν τον τόρνο που έχουμε στο εργαστήριο στη δουλειά και κοιτάω τις χαρτοπετσέτες και μου φαίνονται γλυκίσματα. Έχασε και ο Βασάλος στο παιχνίδι και είμαι ένα ράκος και μισό σήμερα.

    Δεν γίνεται όμως, πριν πάω δουλειά θα περάσω από το φούρνο να φάω κάτι. Πριν φύγω όμως θα μπω μία στο φέτλαϊφ να στείλω μήνυμα στον Αργύρη ότι ακυρώθηκαν τα δήθεν πλάνα για αύριο και θα του δώσω και το τηλέφωνό μου να κανονίσουμε. Πρέπει να φύγω όμως τώρα γιατί βρέχει και θα αργήσω στη δουλειά με την κίνηση που θα έχει. Τα λέμε πάλι το απόγευμα.

    ΧΟΧΟΧΟ

    Αγαπημένο ημερολόγιο,

    σκατά, σκατά, σκατά και πάλι σκατά! Με την πείνα που είχα, πήγα στο φούρνο και κοίταγα τη βιτρίνα και τα ήθελα όλα. Και δεν το σκέφτηκα και πολύ, τα πήρα όλα. Πήρα μία ζαμπονοτυρόπιτα, μία πατατόπιτα, ένα πεϊνιρλί, μία σπανακόπιτα και ένα μπριός με τόνο και μαγιονέζα. Και τα έφαγα! ΟΛΑ! Και στο καπάκι ήπια και ένα μίλκο. Εκείνη τη στιγμή, έπλεα σε πελάγη ευτυχίας. Ωραίο πράμα το φαΐ. Μετά όμως όταν κάθισα στο γραφείο άρχισα να νιώθω άσχημα που τα έφαγα όλα αυτά γιατί θα γίνω σαν γουρούνα. Εκείνη τη στιγμή όμως χτύπησε το τηλέφωνο από άγνωστο αριθμό και μου πέρασαν οι κακές σκέψεις με τη μία, γιατί σκέφτηκα ότι ήταν ο Αργύρης που με έπαιρνε τηλέφωνο και αναθάρρησα! Τελικά όμως ήταν από τελεμάρκετινγκ της γουίντ και θέλανε να μου πουλήσουν ένα βίντεο. Μα καλά που ζούνε, στο 1821 και νομίζουν ότι ο κόσμος ακόμα αγοράζει βίντεο; Μπορεί όμως να ήταν από καμιά Ινδία γιατί μου τα έλεγε μισά ελληνικά και μισά αγγλικά. Βίντεο sell μου έλεγε ο τύπος, όχι του έλεγα εγώ δεν θέλω βίντεο, έχω ντιβιντί! Αλλά αυτός επέμενε ότι δεν έχει σημασία και συνέχιζε βίντεο sell, βίντεο sell. Άσε με χριστιανέ μου του λέω και περιμένω σημαντικό τηλεφώνημα, και του το έκλεισα.

    Και μετά άρχισα πάλι να αισθάνομαι άσχημα. Αλλά αυτή τη φορά όχι ψυχολογικά. Με έπιασε μία ψιλοανακατοσούρα, και μετά ξεκίνησε να με πονάει και η κοιλιά μου και να γρυλίζει σαν το παπί του Μιχάλη από τον πρώτο όροφο. Και να σου πω και το κρίμα μου, μου φύγαν και 2-3 πορδές οι οποίες βρώμαγαν χειρότερα από τα βρακιά του Διομήδη στα τελευταία μας. Ευτυχώς όμως δεν ακούστηκαν, και έκανα την πάπια. Πρωτοκλαστής, πρωτομυριστής έλεγε η γιαγιά μου, οπότε περίμενα να αντιδράσουν οι άλλοι πρώτα. Ντράπηκα πολύ εκείνη τη στιγμή, γιατί έπρεπε να δεις τα μούτρα τους και κάποιοι πήγαν να ξεράσουν, και έτσι αποφάσισαν να κάνουν αναγκαστικό διάλειμμα για τσιγάρο. Πάλι καλά δηλαδή, γιατί με το που κατέβηκαν εγώ έτρεξα κατευθείαν στην τουαλέτα καθώς με έπιασε κωλορεμπόρμπο.

    Αχ καλό μου ημερολόγιο, ώρες ώρες είμαστε πολύ βρωμιάρες εμείς οι γυναίκες. Στη γυναικεία τουαλέτα είχε λάσπες και πατημασιές πάνω στο κάθισμα της λεκάνης. Μπλιαξ. Και ακόμα χειρότερα, είχε λάσπες και πατημασιές πάνω στο νιπτήρα!! Δεν ξέρω πως το καταφέρανε αυτό. Και για κερασάκι στην τούρτα, είχε και μία χρησιμοποιημένη σερβιέτα μέσα στο νιπτήρα. Μπλιαξ, μπλιαξ, μπλιαξ! Πήγα τελικά στην αντρική γιατί δεν μπορούσα να κρατηθώ για πολύ ακόμα. Τουλάχιστον η αντρική λεκάνη ήταν μόνο κατουρημένη. Καθάρισα στα γρήγορα με μπόλικο χαρτί, κάθισα και ξεκίνησε ο πόλεμος.

    Και εκείνη τη στιγμή, ξαναχτυπάει το τηλέφωνο, πάλι από άγνωστο αριθμό. Γαμώτο! Από τη μία δεν ήθελα να το σηκώσω μήπως και ήταν ο Αργύρης και με πετύχαινε σε αυτή τη φάση, από την άλλη όμως ήθελα να το σηκώσω μπας και ήταν ο Αργύρης μήπως νομίσει ότι τον αποφεύγω ή ότι τον δουλεύω. Και τελικά το σήκωσα. Και ήταν ο Αργύρης. Φτου γκαντεμιά!

    Προσπάθησα να σφιχτώ όσο μιλούσαμε για να μην καταλάβει κάτι. Έχει πολύ ωραία βαθιά φωνή, τόσο που αν δεν σφιγγόμουν τόσο πολύ μπορεί και να το έπαιζα όσο μου μίλαγε. Τι να μπορεί να φαντάστηκε για τη φωνή μου άραγε με τόσο σφίξιμο; Μπορεί να με πέρασε για καμιά καθυστερημένη. Είχε και όρεξη για κουβέντα, και εγώ πρέπει να είχα κοκκινίσει εκείνη την ώρα. Δεν μου έκοψε και μένα να του πω να μιλήσουμε λίγο αργότερα γιατί είχα δουλειά. Όλα τα καλά τα σκέφτομαι εκ των υστέρων. Και όχι τίποτα άλλο, αλλά κάποια στιγμή είπε κάτι αστείο και εγώ γέλασα και μου έφυγαν. Με ρώτησε τι ήταν ο θόρυβος που ακούστηκε, και του είπα ότι είναι το μηχάνημα συγκόλλησης των κουφωμάτων. Ελπίζω να το πίστεψε. Τελικά όμως κανονίσαμε. Αυτός μένει στο Μενίδι και ήθελε να έρθει εδώ στο Αιγάλεω αλλά του είπα να βρεθούμε καλύτερα στο κέντρο, οπότε έχουμε δώσει ραντεβού αύριο στις 8 στο Σύνταγμα, που είπε ότι ξέρει μία ωραία μπυραρία.

    Σε αφήνω όμως τώρα να πάω επιτέλους σούπερ μάρκετ γιατί πρέπει να πάρω οπωσδήποτε φαγητό, ξυραφάκια και όζα. Α, και κωλόχαρτο οπωσδήποτε, γιατί σαν να νιώθω ότι γουργουρίζει πάλι η κοιλιά μου. Γεια σου τώρα!

    XOXOXO

    ΥΓ: Μάλλον πρέπει να με πείραξε ο τόνος

    < Προηγούμενο | Πρώτο | Επόμενο >
     
  2. Vergina

    Vergina I'm just a vision on your TV screen

    Συγνωμη που το λέω, αυτό το επεισόδιο είναι από τέλειο έως απλά τελειωμένο!
    Είσαι Θεός!
     
  3. Seras Victoria

    Seras Victoria Danger! Danger! High Voltage! Contributor

    Μας κάνεις και γελάμε, να είσαι καλα!   
     
  4. subwhat

    subwhat Gandalf's property, not for sale Contributor

    Οζα! Oh yes!