Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Dear Diary - Special: Ληγμένο Δεσοξυριβοζονουκλεϊνικό Οξύ

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Art and Literature' που ξεκίνησε από το μέλος Audiosexual, στις 12 Μαρτίου 2019.

  1. Audiosexual

    Audiosexual Ωχ...

    Ληγμένο Δεσοξυριβοζονουκλεϊνικό Οξύ

    Κυριακή, 11 Ιουνίου 2017

    Αγαπημένη Κλάρα,

    ήταν ηλίου φαεινότερο ότι δεν δουλεύουν όλοι οι κύλινδροι στη μηχανή που θες να αποκαλείς εγκέφαλο, αλλά δεν μπορούσα να φανταστώ ότι το κοντέρ της ηλιθιότητάς σου βαράει κόφτες. Όταν βρίζεις τη φίλη σου στο ημερολόγιό σου, καλό θα ήταν να μην το παρατάς σε κοινή θέα, ιδίως όταν της έχεις δώσει τα κλειδιά του σπιτιού σου για να σου ποτίζει τα γαμόφυτά σου όσο κάνεις ονειρικές διακοπές στην εξωτική Κατερίνη.

    Εγώ φταίω που προσπάθησα να σε παρακινήσω λίγο μπας και ξεστραβωθείς και βγεις λίγο από τον κόσμο του λιωμένου παγωτού που ζεις, αλλά ναι.. σου λέω μπαρούφες, είμαι λίγο χαζή ώρες ώρες, είμαι μαλάκω, είμαι καριόλα, σηκώνω τα χέρια ψηλά αφού σε ρίχνω στο στόμα του λύκου, δεν με πολυεμπιστεύεσαι, είμαι και πάλι μαλάκω, δεν με έχεις ανάγκη, είμαι κουφαλίτσα, με έχεις ξετρακιάσει, χέστηκες για το τι νομίζω αλλά νομίζεις ότι θα σου φάω το κελεπούρι που ψώνισες, αλλά anyway που λέω και εγώ και ο μαλάκας σου...

    Μπορείς να καταλάβεις φαντάζομαι ότι μετά από αυτά μπορείς να ξεχάσεις τη φιλία μας, ή μάλλον στο λέω ευθέως ότι τελειώσαμε, γιατί δεν είσαι και το πιο φωτεινό σπίρτο στο κουτί και τα πιάνεις λίγο με το ζόρι. Μην ψάξεις να με βρεις, ούτε να με πάρεις τηλέφωνο, δεν θα το σηκώσω. Σε έχω μπλοκάρει και στο facebook και στο skype, και μην ανησυχείς, δεν πρόκειται να ξαναδώ τα μούτρα σου. Ούτε καν στο γραφείο, αφού βρήκα αλλού δουλειά και φεύγω επιτέλους από το μπουρδέλο με τα κουφώματα. Όχι όμως πριν μοιράσω φωτοτυπίες από τα greatest hits σου με τους πολυελαίους και τα κουνέλια στους αγαπητούς σου συναδέλφους.

    Α και RedCarnation τον είπαμε τον Αργύρη ε; Έξοχα!

    Τσίου λοιπόν, και άντε και γαμήσου!

    Νάντια

    ΥΓ: Τα κλειδιά του σπιτιού σου τα φύτεψα σε μία από τις 800 γλάστρες σου, και σου κατούρησα και ένα ρούχο στη ντουλάπα σου. Καλή τύχη στο ψάξιμο. Δεν μπαίνω ούτε καν στον κόπο να κλείσω την πόρτα πίσω μου. Τσόλι!

    < Προηγούμενο | Πρώτο | Επόμενο >
     
    Last edited: 13 Μαρτίου 2019
  2. Missophia

    Missophia I always hoped for light to take you

  3. Kaveiros

    Kaveiros Regular Member

    Ούτε σέηφορντ ούτε τίποτα...άγρια Δύση!!!  
     
  4. Seras Victoria

    Seras Victoria Danger! Danger! High Voltage! Contributor

    Αγχώθηκα!