Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Update

Συζήτηση στο φόρουμ 'Νέοι στον χώρο του BDSM' που ξεκίνησε από το μέλος Giannissub22, στις 9 Σεπτεμβρίου 2022.

  1. Giannissub22

    Giannissub22 New Member

    Μετα απο λιγο καιρο σαν μελος του φορουμ, λεω να κανω ενα update. Ειχα ανεβασει πως ψαχνω αυταρχικη κοπελα για γνωριμια, χωρις να εχω καμοια λιστα επιθυμιων. Το μονο που αλλαξε μεσα σε αυτο το διαστημα ειναι να εχω αλλη μια vanilla εμπειρια χα χα χα. Ομολογω πως ενω ειμαι πραγματικα συνειδητοποιημενος ειναι πολυ δυσκολο να βρεις τετοια κοπελα. Παντως εγω θελω να σας γνωρισω ολους ,αγορια, κοριτσια. Μεχρι λοιπον να μαζεψω αρκετα λεφτα, να τελειώσω και την σχολή για να ανοιξω ενα bdsm bar, τι λετε να κανονισουμε μια συναντηση αθηνα??
     
  2. AlphaMaleMaster

    AlphaMaleMaster Regular Member

    Αν κανονίσουμε από Οκτώβρη,θα έρθω.Ειμαι εκτός Αθηνών
     
  3. Giannissub22

    Giannissub22 New Member

    Τέλεια!!
     
  4. AlphaMaleMaster

    AlphaMaleMaster Regular Member

    Υ.Γ ο Sejanus να έρθει ντυμένος
     
  5. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Εξαιρετικά.
    matchy matchy!

    H @Afentra katrina θα σας δείξει τα κατατόπια, είναι η συντονίστρια στην εύρεση σκλάβων/υπό.

    Thank me later.    
     
  6. Giannissub22

    Giannissub22 New Member

    Τοτε να την κανω συναιτερο, να ανοιξουμε μαζι το bdsm bar. Μην ξεχναμε οτι ολες οι καλες ιδεες ξεκινησαν οταν οι founders εντοπισαν και ελυσαν καποιο προβλημα. Χαχαχαχαχαχα
     
  7. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Δουλεύω για εσάς    . Καλή επιτυχία.
     
  8. ΜουσΑ

    ΜουσΑ Regular Member

    Θα το κάψεις το παιδί μπαμπεσα γυναίκα
    (   )
     
  9. Giannissub22

    Giannissub22 New Member

    Θα σας ειδοποιησουμε..
     
  10. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Χαχαχαχα   
     
  11. Nickname

    Nickname Όμορφος, έξυπνος και μετριόφρων Contributor

    Νομίζω πως ιδανικά ο @Giannissub22 θα μπορούσε να διοργανώσει μια Συνάντηση για κυρίαρχες κοπέλες και υποτακτικούς άντρες στην οποία θα έρθει και η @Afentra katrina που Δεν μπορεί να βρει πραγματικό σκλάβο, στην οποία συνάντηση και θα βρει, γιατί εκεί θα είναι όλοι όσοι δεν έχουν Αφέντρα και ρωτάνε Που βρίσκω Αφέντρα; Να τονίσω εδώ πως καλό είναι η συνάντηση να γίνει στη ΛΑΡΙΣΑ γιατί βλέπω πως εκεί ο λαός διψά και αφού πήραν το πρωτάθλημα το '88 στο ποδόσφαιρο και πέρασαν στο final four του πρωταθλήματος μπάσκετ πρόσφατα, αποφάσισαν πως αυτό που τους λείπει είναι και ένα final four στο bdsm, ή όπως λένε και στη Θεσσαλία, το bdsm τους μάρανε.

    ΥΓ 1: Όλοι ευχαριστημένοι
    ΥΓ 2: Όλα εγώ πχια;
     
    Last edited: 10 Σεπτεμβρίου 2022
  12. tithon

    tithon Contributor

    βάσιμο.